PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Fujitsu-Siemens => Wątek zaczęty przez: Piotr.pot w Kwiecień 03, 2007, 22:39:41

Tytuł: Ostatnio użwane aplikacjie WM5
Wiadomość wysłana przez: Piotr.pot w Kwiecień 03, 2007, 22:39:41
Witam,
Mam takie szybkie pytanko. Szukałem na forum, jednak nie mogę nic zlokalizować. Czy da radę wywalić z menu start ostatnio używane programy?

Dzięki za odp.,
Pozdro!
Tytuł: Odp: Ostatnio użwane aplikacjie WM5
Wiadomość wysłana przez: amico_pl w Kwiecień 17, 2007, 11:41:59
Mnie się nie udało w samym systemie.

To co pomaga czasowo to ClearTemp, który czyści listę MRU.

Tytuł: Odp: Ostatnio użwane aplikacjie WM5
Wiadomość wysłana przez: Niedźwiedź w Kwiecień 18, 2007, 12:58:32
Wywalić się da, również używam programu ClearTemp i jest ok, ale oczywiście czyści on tylko listę, a uruchamiane później programy znowu tam się pojawiają.  To samo można zrobić "ręcznie" z poziomu rejestru, czyszcząc odpowiednie wpisy.  Szukałem sposobu na permanentne wyłączenie listy ostatnio otwieranych programów i nawet natknąłem się na kilka rad i sposobów, ale niestety zastosowanie żadnego z nich nie przynosi efektu.
Tytuł: Odp: Ostatnio użwane aplikacjie WM5
Wiadomość wysłana przez: komar90 w Marzec 13, 2010, 09:30:15
..żeby nie było że zakładam nowy wątek bez użycia szukajki.. : )

chciałbym wywalić listę ostatnio używanych programów. Strasznie mnie one irytują. Gdzies czytalem ze normalnie w ustawieniach w moim wm 6.1 moge je wywalic, ale po gruntownym przeszukaniu nic nie znalazlem. W rejestrze przyjrzalem sie paru kluczom, niestety żaden nie wskazywał że to właśnie ten o który mi chodzi.. z góry dzięki za pomoc!