PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Fujitsu-Siemens => Wątek zaczęty przez: deeb w Marzec 22, 2008, 00:56:12
-
Witajcie
Czy ktoś z Was widział lub nawet testował Opere Mobile 9.5 bete na Looxie??
Pytam dlatego, ponieważ spotkałem się już z pewną kopią wersji instalacyjnej tejże przeglądarki lecz próba instalacji kończyła się niepowodzeniem.
-
Cześć,
u mnie chodzi bez problemu...
-
U mnie rowniez 0 problemów. Sama przeglarka :ok:
-
A jak nowa wersja ma się do 8.65??? Bo tej używam. Jak ze stabilnością i zajętością pamięci? Czy jakieś dodatki typu FlashPlayer itd. działają?
-
A skąd ją ściągaliście??
-
Beta wersja Opery 9.5 jest raczej kiepska :) W prawdzie czuć w niej potencjał - który pewnie ujrzymy przy okazji premiery final wersji - ale póki co niczym nie zachwyca. Dosc czesto sie wiesza i jest mało "user-friendly". Polecam wersje testową NetFront'a 3.5 (do pobrania za free) - na prawdę rewelka. Jest szybka i ładnie dopasowuje tekst do szerokości ekranu.
Edit:
Link do strony access.co.jp:
https://www.access.co.jp/english/nfppc/form.php?type=4
Wpisujemy potrzebne dane i ściągamy Netfronta 3.5 Concept ;)
-
Zgadzam się z <mALy_boy> Netfront 3.5 daje dużo do myślenia:P:D Jednak spieszcie się, wersja działa tylko do 31 marca bieżącego roku;/
-
Witajcie
Czy ktoś z Was widział lub nawet testował Opere Mobile 9.5 bete na Looxie??
Pytam dlatego, ponieważ spotkałem się już z pewną kopią wersji instalacyjnej tejże przeglądarki lecz próba instalacji kończyła się niepowodzeniem.
no wlasnie, jak zostać beta-testerem? Moja beta tez nie działa...
-
Oj nie wiem czy każdy może zostać beta-testerem tejże przeglądarki, bo by jakieś info producent umieścił na swojej stronie.
Chyba pracownicy Opery to zamknięte grono testerów. Ale mogę się mylić.
-
podejrzewam że macie problemy z zainstalowaniem Opery na Looxach z WM5 - ta wersja jest przewidziana dla WM6
-
hmmm a looxomaniacy z WM6 wgrywaja i "trybi"?
Chyba nie oleja, calkiem sporej, liczny wm5 na rynku ...
-
Na pewno będzie dostępna wersja na wm5, przecież jeszcze niektórzy producenci softwaru do dziś udostępniają programy dla WM2003.