n520 - nie mozna jednoczesnie uzywac WiFi/GPS/IrDA/BT?

  • 4 Odpowiedzi
  • 728 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

n520 - nie mozna jednoczesnie uzywac WiFi/GPS/IrDA/BT?
« dnia: Luty 27, 2006, 13:54:33 »
Witam

Zauwazylem, ze niestety nie mozna uzywac w n520 jednoczesnie wifi i gps; gps'a i IrDA (tzn. przy wlaczanej funkcji przyjmowania wiadomosci - menu"beam") jak i OBEXa via BT(na donglu USB). Mysle, ze informacja przydatna tym, ktorym GPS w n520 odmawia posluszenstwa ;) - aby dzialal GPS (u mnie ustawiony na com8 i gpd7) trzeba wylaczyc ewentualne zaznaczenie w  menu settings->connections->beam

Moze ktos zna jakies rozwiazanie?
Mozliwosc lacznego uzywania w/w jest przydatna np przy programie wifi forum. Rozumiem, ze FSC dba o akumulator, ale nawet przy zewnetrznym zasilaniu nie mozna uzywac jednoczesnie :(

pozdrawiam

kri z

n520 - nie mozna jednoczesnie uzywac WiFi/GPS/IrDA/BT?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2006, 07:34:56 »
Hmm... Zapytaj Obraina (wątek: http://www.pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=32792 ). Sam jestem ciekaw jak jest naprawdę. Może hardreset i wypróbuj na czystym systemie? Albo po prostu zapytaj Go jak to zrobił. I proszęnie zapomnij podzielić się wynikami próby :)

Rafał

n520 - nie mozna jednoczesnie uzywac WiFi/GPS/IrDA/BT?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2006, 00:30:52 »
WITAM  :)

Na czystym (tak tak hard :( ) odpalilo jednoczesnie wifi i gps (swiatelka sie swieca GPS locator dziala ale wifi forum nie widzi GPSa - coz zainstaluje .NET i sprawdze wersje 2.0 - doniose ;)

kri z

*

Offline solex

  • **
  • 190
n520 - nie mozna jednoczesnie uzywac WiFi/GPS/IrDA/BT?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2006, 09:52:17 »
Nie potrzeba zadnego Hard resetu.
Przed chwila odpalilem wifi, nastepnie GPS Locatora i wszystko działa.

n520 - nie mozna jednoczesnie uzywac WiFi/GPS/IrDA/BT?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2006, 10:43:29 »
A może ważna jest kolejność uruchamiania urzdzeń? Sam nie mogę tego sprawdzić, bo nie mam tego PDA.