Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Fujitsu-Siemens

N560: Aktualizacja firmware dla GPS do wersji 3.5

<< < (2/32) > >>

arroyo:

--- Cytuj ---Czyli na innych systemach po wgraniu poprawki nie będzie działać GPS :mysli: ?

--- Koniec cytatu ---

Tego nie wiem, czy GPS będzie działać z WM 6.5. Newplow na swojej stronce pisze (przejrzyj guestbook), że nowy WM 6.1 ma biblioteki do obsługi nowego firmware GPS. Ze swoich prób wgrania GPS 3.5 na starszy WM6.1 (20755_063_07) moge powiedzieć, że GPS nie działał. Wniosek: WM 6.1 21042 SDHC 065.08 lub nowsze od Newplow i GPS 3.5 i musi działać !

ajs.pl:
Witam ponownie

Tak jak wcześniej pisałem nowy firmware instalowałem z poziomu WM 6.5 21198 SDHC Classic.
Po instalacji która zakończyła się komunikatem o sukcesie i po wykonaniu Hard Resetu programy nawigacyjne wykrywają GPS'a i pracują poprawnie.

Pozdrawiam
AJS

Omega90:

--- Cytat: ajs.pl w Lipiec 09, 2009, 12:33:33 ---Witam ponownie

Tak jak wcześniej pisałem nowy firmware instalowałem z poziomu WM 6.5 21198 SDHC Classic.
Po instalacji która zakończyła się komunikatem o sukcesie i po wykonaniu Hard Resetu programy nawigacyjne wykrywają GPS'a i pracują poprawnie.

Pozdrawiam
AJS

--- Koniec cytatu ---

Ale ja mam inne pytanie, czy jeśli juz wgramy poprawkę to czy po zmianie systemu gps będzie pracował?

arroyo:
Po wgraniu poprawki i zmianie systemu GPS pracuje. Newplow na swojej stronce pisze, że już poprawia WM 6.1 pod tę poprawkę i że w nowej wersji czas oczekiwania na złapanie satelitów będzie szybszy.

promil:
no wiec tak Panowie
Przed procedurą wersja firmwaru gps: GSW3.2.4Pat2_3.1.00.12-SDK001P1.00
Po procedurze wersja firmwaru gps: GSW3.5.0_3.5.00.00-C35P2.00


Nie testowałem jak działa teraz gps, jak potestuje to napisze, ale jadno jest pewne na pewno działa


Ps do admina - proponuje przypiąć :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej