Dlaczego pojawiaja sie krzaczki

  • 9 Odpowiedzi
  • 939 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline YAGA

  • *
  • 82
  • Sprzęt: i900 Omnia
Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« dnia: Kwiecień 23, 2005, 22:49:27 »
Po zainstalowaniu polskiej lokalizacji do looxa 720 nie wszystkie pozycje w np.menu START maja prawidlowo przetlomaczone nazwy.Czy da sie cos ustawic aby nie byly wyswietlane "krzaczki" czy jest to juz taka uroda polskich nakladek w moim przypadku to jest MARCHEVKA

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2005, 10:52:54 »
Jakie pozycje maja krzaczki? Co to sa za krzaczki?

*

Offline YAGA

  • *
  • 82
  • Sprzęt: i900 Omnia
Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2005, 17:25:55 »
Np <start><programy> i podpis pod ikonka <polaczenia> zamiast "L"i "A" wyswietla sie "31"podpis pod ikonka<znajdz> wyswietla  sie zamiast"dz" literka "Y" tylko ze sa jeszce nad nia dwie kropki, tak samo podpis pod ikonka <laczenie FSC> zamiast "L" tez wyswietla sie jakis dziwny znak niby"L" ale obok niej mala cyferka 1.

*

Offline makgajwer718

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2005, 17:51:54 »
U mnie wszystko dziala. Mam wszedzie polskie znaki. Sprobuj odinstalowac i zainstalowac ponownie, pozniej miekki reset.

Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2005, 19:08:56 »
Nie wiem czemu sie tak dzieje (raz mam polskie ogonki a raz krzaczki). Lekarstwem jest zmiana nazwy i uzycie wtedy polskich literek. Potem już się nie krzaczy.

*

Offline makgajwer718

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2005, 19:15:15 »
dziwne, u mnie od poczatku wszystko dziala ok. A gdzie instalowalem program, w pamieci wewn. czu na karcie?

*

Offline YAGA

  • *
  • 82
  • Sprzęt: i900 Omnia
Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2005, 19:20:52 »
Zainstalowalem powtornie nakladke ale krzaczki nie zniknely program zainstalowalem w pamieci glownej.Byl moment ze musialem zrobic hard-reset wydaje mi sie ze poprzednio nie mialem tego problemu.

Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2005, 19:21:36 »
Cytat: makgajwer718
dziwne, u mnie od poczatku wszystko dziala ok. A gdzie instalowalem program, w pamieci wewn. czu na karcie?


Wszystko w głównej.

*

Offline makgajwer718

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2005, 19:23:59 »
w takim razie tak jak wczesniej napisalem postaraj sie jeszcze raz zainstalowac, ponadto mozesz napisac do pomocy i wyluszczyc im swoj problem

*

Offline YAGA

  • *
  • 82
  • Sprzęt: i900 Omnia
Dlaczego pojawiaja sie krzaczki
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 24, 2005, 20:10:33 »
Cytat: MirChud
Nie wiem czemu sie tak dzieje (raz mam polskie ogonki a raz krzaczki). Lekarstwem jest zmiana nazwy i uzycie wtedy polskich literek. Potem już się nie krzaczy.

Zmiana nazwy pomogla i narazie jest dobrze, moze i to dobre lekarstwo na te krzaczki