loox 720 problemy z video

  • 4 Odpowiedzi
  • 825 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline [POOH]Team_Player

  • *****
  • 1564
  • Płeć: Kobieta
loox 720 problemy z video
« dnia: Maj 06, 2005, 23:14:01 »
witam, tak jak w temacie, wrzucilam .mpg ale nie chce go otworzyc :( kiedy probuje go uruchomic pokazuje sie informacja, zeby pierw odpalic program ktory ma to obslugiwac a potem przez niego wybrac plik, ale kiedy tak robie windows media wogole go nie widzi :(
prosze o pomoc

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
loox 720 problemy z video
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2005, 00:23:17 »
A znasz cos takiego jak FAQ? Czemu sie nie nauczysz by wczesniej szukac a potem pytac? Windows Media Player nie potrafi odtwarzac plikow MPEG. On odtwarza filmy zapisane wylacznie w formacie WMV. Jak chcesz ogladac MPEGi AVIki itd to tylko BetaPlayer.

SEARCH BEFORE YOU ASK.

*

Offline [POOH]Team_Player

  • *****
  • 1564
  • Płeć: Kobieta
loox 720 problemy z video
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2005, 00:46:55 »
ja ciebie tez nie lubie, ale powiedz mi tylko jeszcze jak odinstalowac program z pda :( i moze faktycznie troche wyrozumialosci dla kobiet :P

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
loox 720 problemy z video
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2005, 00:57:37 »
Tu nie ma ze lubie albo nie. Po prostu widac ze idziesz na latwizne. Nie po to przygotowany zostal FAQ by go nie czytac. Nie po to ludzie odpowiadaja tutaj na pytania, by powtarzaly sie one raz na tydzien. Posiedzisz tutaj troche, to sama zobaczysz o co chodzi. 10 razy moge odpowiedziec na to samo pytanie z usmiechem, przy 20 razie juz mi rece troche opadaja, a potem to juz powoli zaczynam sie irytowac.

Jak usunac program? Wchodzisz do menu Settings -> Remove Programs.

*

Offline [POOH]Team_Player

  • *****
  • 1564
  • Płeć: Kobieta
loox 720 problemy z video
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2005, 01:07:43 »
dziekuje :] juz sobie sama poradzilam :)