ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.

  • 22 Odpowiedzi
  • 1336 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« dnia: Lipiec 26, 2005, 16:09:25 »
czy gdybyście mieli jeszcze raz stanąć przed wyborem zakupu palma to czy kupilibyście looxa 718 albo 720?
z tego co wyczytałem przez ostatnie kilka dni to loox wypada chyba najlepiej i myśle zę właśnie go kupię.  mam rację czy nie?

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2005, 16:48:18 »
mojej 720ki nie zamieniłbym na nic innego. kocham ją i chce miec z nią dzieci :D

*

Offline Tytan

  • ****
  • 565
  • HTC Touch Diamond2 + 8GB + Krusell Orbit
    • Topaz ROM
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2005, 17:14:13 »
Cóż mogę dodać tak naprawdę nie widzę wad 720.
Może trochę oprogramowanie nie do końca dopracowane do możliwosci sprzętu- liczę na WM 2005.
Jeżeli muszę pomarudzić to czuję, że niedługo grafika
w tym pockecie będzie za wolna, oczywiście będzie dotyczyło to wyłącznie gier.
Osobiście jestem bardzo zadowolony z zakupu.
P.S. Kup odrazu folię ochronną na ekran.
to pa z to je s to

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2005, 21:39:37 »
ja mojego LOOXa 720 zamieniłbym tylko na dwa LOOXy 720... :>

*

Offline makgajwer718

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 27, 2005, 08:56:55 »
Jesli stac Cie na wydanie+200 zl aby miec aparat to kupuj 720, lecz wg mnie aparat jest zbyteczny bo fotki i tak maja kiepska jakosc Moze dlatego tak mowie bo mam cyfrowke ktora robi zaj...ste fotki i do nich porownuje inne. Wszystko zalezy od tego do czego bedziesz swego looxa uzywal. Ja glownie do nawigacji+kontakty+czasami maile jak nie chce mi sie w droge laptopa dzwigac wiec aparat dla mnie jest zbedny. Dlatego sam musisz zdecydowac. Mimo wszystko loox to najlepszy zakup i ja nie zaluje swojej decyzji. Juz pare osob ktorym pokazalem swoj gadzet zdecydowalo sie na zakup i sa po wrazeniem. Nie zamienilbym swojego na zaden inny

*

Offline kourier

  • **
  • 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abrakadabra!
  • Sprzęt: loox720, htc diamond, sga, sgt7, sgs2
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 27, 2005, 09:11:47 »
bezapelacyjnie.

ps. co do folii to prawda, sam nie wiem jak zrobiłem sobie ryskę - najprawdopodobniej przy wkładaniu/wyjmowaniu go z etui (musiał się jakiś paproch dostać)

aparat: zdjęcia robię nikonem d70, więc te z l720 są.. tragiczne jak dla mnie, ale jako uzupełnienie do notatek są ok.

piórka: nie wiem jak można złamać to piórko - oczywiście przy minimum dbałości o sprzęt (czyt: resetowaniu nim 'prosto' a nie 'dłubaniu' w otworku ;)
Metaverse.out.deliver("life");

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 27, 2005, 09:49:04 »
mnie z racji wieku nie stac jeszcze na cyfrówke wiec wzialem z wersje z aparatem i przyznam szczerze ze sprawuje sie bardzo dobrze przy swietle dziennym, a na takich zdjeciach mi w sumie najbardziej zalezy wiec zadowolony jestem. jakbym mial kupowac drugi raz to zwrocilbym tylko wieksza uwage na piorka podczas uzytkowania, bo jedno mi nie wiem kiedy wypadlo a drugie sklejalem juz fafnascie razy. teraz mam 3w1 do iPAQa h1900 i spisuje sie wysmienicie:)

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 29, 2005, 22:34:18 »
Cytat: kooriyoo
mnie z racji wieku nie stac jeszcze na cyfrówke wiec wzialem z wersje z aparatem

Hmmm, nie stać Cię na cyfrówkę (całkiem niezłą można mieć za mniej niż 1000 zł), a kupujesz PDA za ok. 2400... ciekawe...

A co ma do tego wiek???
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline [POOH]Team_Player

  • *****
  • 1564
  • Płeć: Kobieta
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 29, 2005, 22:45:16 »
szczerze mowiac u mnie sytuacja jest podobna, nie stac mnie na cyfrowke (mama nie chce kupic gdyz twierdzi, ze nie jest jej niepotrzebna) a looxa kupilam za swoje (tzn, pozyczone, teraz pracuje zeby oddac)
nie zal mi bylo 2000 na pda, ale aparatu za 1000 (jak juz biore to dobry sprzet) nigdy bym nie kupila... jakos szkoda kasy

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2005, 13:23:39 »
wiek ma to do tego ze ze nie mam jeszcze stałej pracy niestety, tylko od czasu do czasu cos sobie zarobie piszac programy na zaliczenia na przyklad albo dajac lekcje z programowania. zanim znowu bedzie mnie stac na taki wydatek to moze minac troche, zwlaszcza ze zaczynam teraz drugi kierunek i z wolnym czasem w ktorym mozna cos dorobic bedzie raczej kiepskawo:|

w kazdym razie kiedy juz zebrałem pieniazki to zdecydowalem sie na pda i jestem strasznie zadowolony bo swietnie sie na looxiku czyta ksiazeczki a teraz kiedy mam jeszcze klawiaturke to juz zupelna bajera do robienia notatek :D
a zeby nie byc calkiem OT to zapodam paroma zdjeciami zrobionymi aparacikiem z 720 :)
http://www.kooriyoo.jawnet.pl/1.jpg
http://www.kooriyoo.jawnet.pl/2.jpg
http://www.kooriyoo.jawnet.pl/3.jpg

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2005, 14:22:03 »
Cytat: wizja
piórka: nie wiem jak można złamać to piórko - oczywiście przy minimum dbałości o sprzęt (czyt: resetowaniu nim 'prosto' a nie 'dłubaniu' w otworku ;)
Nie znasz dnia ani godziny ;) To piorko potrafi sie zlamac przy bardzo delikatnym nacisku, mozesz mi wierzyc. Bylo juz o tym. Poszukaj watku na forum w dziale Fujitsu-Siemens.

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 04, 2005, 14:02:37 »
Ja sie przychyle do opinii współposiadaczy z jednym wszakze wyjatkiem. Procesor jest wyraźnie za słaby co widac choćby przy odswierzaniu ekranu (nawet w grze JAWBRAKER). Spokojnie tej masyznie nalezy sie proca 624 MHz. Gdybym miał kupowac po raz kolejny...prawde mowiac zastanowiłbym sie nad DELL AXIM 50 (szybszy procesor i akceleratorek graficzny - do tego niższa cena)

*

Offline BoNt3k

  • ***
  • 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPHONE 3GS, iPHONE 4, NOKIA N8
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 04, 2005, 14:41:30 »
Cytat: kooriyoo
http://www.kooriyoo.jawnet.pl/1.jpg
http://www.kooriyoo.jawnet.pl/2.jpg
http://www.kooriyoo.jawnet.pl/3.jpg


fajne fotki i jak an Looxa calkiem niezle :) Mi sie nei udaje. Na codzien uzywam cyfrowke :)

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 04, 2005, 17:26:52 »
Cytat: michobo
Ja sie przychyle do opinii współposiadaczy z jednym wszakze wyjatkiem. Procesor jest wyraźnie za słaby co widac choćby przy odswierzaniu ekranu (nawet w grze JAWBRAKER). Spokojnie tej masyznie nalezy sie proca 624 MHz. Gdybym miał kupowac po raz kolejny...prawde mowiac zastanowiłbym sie nad DELL AXIM 50 (szybszy procesor i akceleratorek graficzny - do tego niższa cena)
Jakoś nie dostrzegłem kłopotów z odświeŻaniem :mysli:
Czy na pewno zainstalowałeś VGA GAPI?

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 04, 2005, 17:40:55 »
Cytat: Asassello
Cytat: michobo
Ja sie przychyle do opinii współposiadaczy z jednym wszakze wyjatkiem. Procesor jest wyraźnie za słaby co widac choćby przy odswierzaniu ekranu (nawet w grze JAWBRAKER). Spokojnie tej masyznie nalezy sie proca 624 MHz. Gdybym miał kupowac po raz kolejny...prawde mowiac zastanowiłbym sie nad DELL AXIM 50 (szybszy procesor i akceleratorek graficzny - do tego niższa cena)
Jakoś nie dostrzegłem kłopotów z odświeŻaniem :mysli:
Czy na pewno zainstalowałeś VGA GAPI?


no włąśnie nie- sprzet mam od neidawna
A co to wogóle jest ? :)

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 04, 2005, 18:43:42 »
Cytat: michobo
no włąśnie nie- sprzet mam od neidawna
A co to wogóle jest ? :)
Spróbuj ściągnąć i zainstalować VGA GAPI driver.

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 04, 2005, 20:06:33 »
Spróbuj ściągnąć i zainstalować VGA GAPI driver.[/quote]




Dzięki wielkie! Ja sprzet mam już czas jakiś, ale z tym driver'kiem się jeszcze nie spotkałem, a faktycznie - lepiej! Może jeszcze jakieś usprawnienia?

No i cytat mi nie wyszedł :(

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 04, 2005, 20:53:08 »
Cytat: MirChud
Może jeszcze jakieś usprawnienia?
To może pozostałe "dodatki" z tej stronki?

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 04, 2005, 22:05:38 »
Aż tak ślepy nie jestem :) To już sobie pozciągałem. Ale dzięki!

*

Offline edyp

  • 32
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 04, 2005, 22:36:12 »
Cytat: kooriyoo
jestem strasznie zadowolony bo swietnie sie na looxiku czyta ksiazeczki

W jakim programie czytasz ksiazki i jaki format? Bo u mnie w AR pdf wypadaja slabo.

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 04, 2005, 23:17:43 »
Cytat: edyp
W jakim programie czytasz ksiazki i jaki format? Bo u mnie w AR pdf wypadaja slabo.

wiekszosc ksiazek mam w formacie chm i uzywam do nich microOLAP CHM eBook Readera
co do pdf, to najpierw oczywiscie activesync je konwertuje podczas kopiowania zeby dalo sie na pda otworzyc je w trybie reflow. niestety nie wszystkie takie dokumenty da sie przekonwertowac. podobno to jest tak ze te zapisane w starszej wersji formatu pdf i chronione hasłem nie mogą być przerobione.
na starszą wersje pomaga (tez podobno) ponowne zapisanie w pełnej wersji Acrobata, ktory sam przekonwertuje je na nowszą wersje formatu pdf. być może oprocz pełnego Acrobata zadziala to też w Open Office albo innym narzedziu, ale sam nie probowalem nigdy, bo tez potrzeby takiej nie bylo. problem znam w zasadzie tylko ze słyszenia. do tej pory nie mialem zadnych problemow z konwersją przez AS i otwieraniem dokumentow w trybie reflow i oby tak zostało:)

ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:39:23 »
Cytat: Asassello
Spróbuj ściągnąć i zainstalować VGA GAPI driver.

Cos nie do konca ten sterownik dziala poprawnie. Aktualnie mam zainstalowana wersje trialowa Wisbara 2 adv i po uruchomieniu AM a pozniej jej wylaczeniu zamiast gornego paska Wisbara zostal kawalek AM. Dopiero reset przywrocil stan pierwotny...

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
ostatnie pytanie przez ostateczną decyzją.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 05, 2005, 11:31:00 »
Cytat: mahu
Cytat: Asassello
Spróbuj ściągnąć i zainstalować VGA GAPI driver.

Cos nie do konca ten sterownik dziala poprawnie. Aktualnie mam zainstalowana wersje trialowa Wisbara 2 adv i po uruchomieniu AM a pozniej jej wylaczeniu zamiast gornego paska Wisbara zostal kawalek AM. Dopiero reset przywrocil stan pierwotny...
U mnie działa dobrze ale ja nie mam AM - może dlatego.