PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Fujitsu-Siemens => Wątek zaczęty przez: pcsebo w Sierpień 17, 2004, 23:53:28
-
Witam...
od nie dawna jestem posiadaczem pocket pc
mam Looxa 420 i mam taki problem ze gdy włącze wi-fi i znajdzie mi akces pointa, i gdy próbuje skonfigurowac siec loox mi sie zawiesza, następny problem gdy włącze wi-fi i następne chem je wyłączyc loox sie zawiesza.
czy ktos z posiadaczy takiego modelu miał podobny problem?
prosze o odpowiedz...
Pozdrawiam.... pcsebo
-
Czesc,
Najpierw podaj jakie masz zainstalowane programy i nakładki - byc moze problem jest w tym, ze WiFi gryzie sie z jakims innym programem. U mnie na czystym W2003 chodzilo bez zadnych zwisow a i teraz po dodaniu kilku gierek i programow jest ok.
-
Czy to sie dzieje przy próbie połączenia sie do Twojego/Publicznego/Otwartego AP ? Czyli do takiego do którego znasz
parametry IP, brame, WEP itp ?
Bo jeśli zawiesza sie przy próbie podpięcia się do nieznanego a w nim
zastosowano jakies rozwiazanie utrudniające , MAC, DHCP, WEP itd to taki efekt może byc.
Nadto 'na miescie' rośnie liczba AP pracujących w trybie Bridge i ew. próba
podpięcia też się różnie kończy.
-
mam zainstalowane pare gier i programy typu gg skype oraz taki program w rodzaju painta z strony www.pdaclub.pl a to pracuje na w 2003. problem tez jest w tym ze zawiesza sie przy prubie wyłączenia wi-fi nawet bez nawiązania zadnego połączenia.
a jak myslicie hard reset cos daje przy takich problemach?
-
hard reset przywroci stan początkowy i będzie tak jak fabryka 'dała'.
A na fabrycznych ustawieniach się /raczej/ nie zawiesza.