Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560

  • 42 Odpowiedzi
  • 3877 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:59:12 »
Yoggi ja mimo nicku nie mam tyle krzepy widac  :P bo raczej szczuplawy jestem  :E

Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2007, 14:10:00 »
Ma ktos oryginalny uchwyt - pytanie jaka ma długość i oryginalna ładowarka jaki ma prąd ładowania ;)
Pozdr

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 17, 2007, 21:35:51 »
Zamówiłem nową ładowarkę. I kicha-lampka sie świeci,a palmtop mi sie rozładowuje-a miała być uniwersalna.Do Loox-ów i Asusów. Jak ja podłączam wyświetla mi ikonę baterii na czerwono. Może to akumulator,ale na podstawce w domu ładuje prawidłowo. Chyba trzeba będzie zamówić następną innej firmy (ta jest chyba firmy Tel Force One)
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline krzywho

  • 4
  • Sprzęt: FS LOOX N560 + 4GB Pretec, LG p500
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 20, 2007, 01:08:57 »
To jest mój pierwszy raz na forum :proud: więc witam serdecznie wszystkich kolegów.
W samochodzie używam uchwytu sztywnego HR oraz głowicy dedykowanej dla looxa. http://allegro.pl/item265686378_kompletny_uchwyt_siemens_loox_seria_500_n560_hr_fv.html. Plusy tego zestawu to stabilność, możliwość regulacji w pionie i w poziomie. Minusem jest brak możliwości wyciągania rysika w pozycji pionowej bez zmiany pochylenia  pda. Niestety kąt nachylenia szyby przedniej mojego samochodu (mitsubishi galant) skutecznie uniemożliwia to. Można dokupić przedłużkę o długości 7cm, która może rozwiązać problem jednak osobiście odradzam. Lepiej kupić od razu dłuższe ramię. Jeśli chodzi o ładowarkę to zrezygnowałem z tradycyjnej  na rzecz przetwornicy http://fondo.pl/produkt.php?id=876. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość ładowania baterii różnych urządzeń (aparaty cyfrowe, pda, ipody, notebooki) równocześnie  i bez dodatkowych kosztów. Minusem, w zależności od oceny, mogą być gabaryty. Więcej szczegółów nie znam ponieważ czekam na przesyłkę. Jak tylko przetestuję sprzęt to podzielę się uwagami na forum.
Pozdrawiam wszystkich :smile:

Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 20, 2007, 22:24:40 »
Rowniez polecam to co przedmowca: http://allegro.pl/item265686378_kompletny_uchwyt_siemens_loox_seria_500_n560_hr_fv.html
Plusy: wszystko, nie chce innej, wszystko sie trzyma stabilnie, twardo, tak jak powinno byc, mistrz made in germany :)
Poprzednio mialem 2 trzymadelka (nie mozna bylo ich nazwac uchwytem) jeden spadl mi w nogi i sie zniszczyl drug wyrzucielem przez okno :)
Minus: nie mozna wyjac rysika z powodu nachylenia szyby (merc w124)

Ladowarka
Kupilem cos na allegro za nascie zlotych, jezdze na niej od ponad poltora roku, po 20h jazdy batt pelna, zero problemow...
Co prawda kupilem na probe  tylko i od razu dwie bo docelowo miala byc jakas porzadniejsza, jak dotad mnie nie zawiodla...

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 20, 2007, 22:30:38 »
Też miałem ten problem z pionowym ustawieniem.
Rozwiązaniem jest:poziome ustawienie

I wtedy jest ok. Chyba,ze komuś jego sprzęt nie obsługuje landscape'a
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline CarreraGT

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porsche Carrera GT - perełka :) CarreraGT ->
    • Moja galeria
  • Sprzęt: W podpisie
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 21, 2007, 21:07:33 »
o ile sie nie myle kazdy wm5 obsługuje landa, poza smartphonami
iPhone 4, Mac Mini, iPad

Regulamin poczytaj - to nie tablica ogłoszeń - spokojnie czytalem ;-)

*

Offline CarreraGT

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porsche Carrera GT - perełka :) CarreraGT ->
    • Moja galeria
  • Sprzęt: W podpisie
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 11, 2008, 08:58:06 »
Czy http://www.emobilne.pl/product_info.php?products_id=713&cPath=174_69_24&osCsid=92af810da901ed41de8f5b9964fdc166
bedzie dobry do toyoty corolli. I czy nie wypadnie z niego bo troche mnie martwi ta "szyjka" cienka . Nie wypadnie z niego na polskich dołach, i czy sie nie odkleii??
iPhone 4, Mac Mini, iPad

Regulamin poczytaj - to nie tablica ogłoszeń - spokojnie czytalem ;-)

Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 11, 2008, 11:32:33 »
Czy http://www.emobilne.pl/product_info.php?products_id=713&cPath=174_69_24&osCsid=92af810da901ed41de8f5b9964fdc166
bedzie dobry do toyoty corolli. I czy nie wypadnie z niego bo troche mnie martwi ta "szyjka" cienka . Nie wypadnie z niego na polskich dołach, i czy sie nie odkleii??

ja bym raczej coś na twardym uchwycie szukał (mam i nie narzekam) - najważniejsza pozytywna cecha to że się nie rusza!! Trochę ciężko ustawić - ale ustawiasz tylko raz a potem już używasz!

*

Offline CarreraGT

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porsche Carrera GT - perełka :) CarreraGT ->
    • Moja galeria
  • Sprzęt: W podpisie
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:37:19 »
mozecie mi podesłac lakis link do konkretnego modelu
iPhone 4, Mac Mini, iPad

Regulamin poczytaj - to nie tablica ogłoszeń - spokojnie czytalem ;-)

Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 11, 2008, 13:36:45 »
mozecie mi podesłac lakis link do konkretnego modelu


przykładowo:
http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=267907880

*

Offline robertst

  • 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: F-S LOOX N560 | LG 4X HD | Nexus 7 3G 32GB
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 20, 2008, 23:29:46 »
Ja tam kupiłem uniwersalny uchwyt za 25 zł w sklepie z badziewkami do komórek, na giętkim bacie i jest super - mam go ponad rok i tylko raz odklejałem na potrzebę wymiany szyby (spotkanie z kamieniem...), a sam z siebie nigdy nawet nie myślał żeby odpaść. Mogę go obracać, mogę w niego wsadzić praktycznie każdy model PDA i większe telefony, jest wyłożony takim jakby neoprenem (zarówno z tyłu jak i po bokach), więc nie rysuje sprzętu.
Co do drgań - jak wepnę ładowarkę (a tylko tak jeżdżę) i kabel poprowadzę w szczelinie między obudową kratki nawiewu a kółkiem do jego regulacji - wszystko leży wprost idealnie i nic nie drży.
Auto to poczciwa Vectra A.

Dodam, że być może odpadanie Waszych egzemplarzy to kwestia umiejętnego montażu. Na samym początku też miałem problemy, po czym zauważyłem, że jak tylko przykładam przyssawkę do szyby, to ten zatrzask który jest na ząbkach i zasysa powietrze sam wskakuje o jeden-dwa ząbki, jakby siłą samego nacisku na szybę. Dlatego jak przykładam uchwyt, drugą ręką trzymam tan cyngielek i dopiero jak dokładnie przycisnę gumę do szkła, zaciągam. To załatwia sprawę na amen :ok:
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2008, 23:31:54 wysłana przez robertst »

*

Offline klosz007

  • **
  • 194
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB + iPad 3 3G 32GB + NavRoad Vivo Plus
Odp: Jaki uchwyt samochodowy i ladowarka do N560
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 24, 2008, 20:41:05 »
Czy ktos korzysta juz z uchwytow firmy HR Auto Comfort?

Tak, ja. Są bardzo solidne i super wykonane. Mam sztywny uchwyt do szyby HR oraz dwie głowice dedykowane: do FSC n560 ("pasywną" - bez złącz elektrycznych) oraz do Nokii E90.

Ładowarkę samochodową mam no-name 2A.

Pozdr,
Zbyszek