PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Fujitsu-Siemens => Wątek zaczęty przez: Adam_W w Marzec 15, 2006, 15:52:29
-
Witam.
Przeglądałem sklepy internetowe (pewnie nie wszystkie) i jakoś nie znalazłem tego kabla. Bardzo podobnie wyglądają takie do Asusa albo Acera (wtyczka wygląda na taką samą) i są w rozsądnej cenie. Niestety w tych sklepach internetowych nie maja możliwości sprawdzenia czy będą działały z Looxem. Może ktoś z grupowiczów już to sprawdził i może się pochwalić wiedzą.
Widziałem jakieś info o sposobie "zrób to sam" ale wolałbym kupić gotowy.
Prośba o info czy powyższe zadziałają albo gdzie kupić w rozsądnej cenie (np. do 80 zł).
Pozdrawiam.
Adam
-
http://www.pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=28179&highlight=
-
Na allegro jest dużo.
-
Wiem co to jest Allegro i że sporo różnych rzeczy tam ludzie wystawiają.
Liczyłem na odpowiedź konkretnie postawionego zapytania.
-
Liczyłem na odpowiedź konkretnie postawionego zapytania.
no a co ja ci niby podalem...?
-
Podobno ( podobno bo nie sprawdzalem ) pasuje host z 720. Cena ok 100 pln . Ja naprzykład dzieki kolegom z tego forum sam zrobilem. poszukaj na forum. koszta minimalne tylko troszke posiedziec. Na allegro to jeszcze hosta nie widzilem jak by ktorys zobaczył to moze dajcie cynk.
Pozdr
Antrakt
-
jimant - zajrzyj do linka, ktory podalem 3 dni temu...
-
ehm 146zł to troche drogo a jak dlamnie BARDZO drogo wolałbym na to niewydać więcej jak 50zł 8)
-
ehm 146zł to troche drogo a jak dlamnie BARDZO drogo wolałbym na to niewydać więcej jak 50zł 8)
coz w tej cenie...
1. wtyczka w zestawie - gratis
2. lutownica 15 zl
3. cyna - pomijalne
4. schematy i zdjecia - google lub pdaclub
5. satysfakcja z samodzielnie wykonanego kabla - PRICELESS
za reszte zaplacisz darmowymi poradami innym ;)
pzd
k
-
5. satysfakcja z samodzielnie wykonanego kabla - PRICELESS
... a jak nie umiesz, to MasterCard :lol:
-
dajcie linka do allegro jakiegos bo ja nie porafie chyba znnalezc....
-
adres : http://www.fujitsu-siemens-shop.pl/index.php?cPath=22_36&sort=1a&page=2
Niestety obecnie brak kabelka , ale podobno ma być dostępny do końca marca .
-
No chyba ceny najbardziej atrakcyjne i pare fajnych gadzecikow , jak dotad to chyba najtanszy "host" jaki widzilem mowia najcimniej pod lampom :)
Pozr
ANT
-
Hej koledzy
Jak juz tak dyskutujecie to podpowiedzcie z ktorego LOOXa beda pasowaly gadżety (uchwyt samoch; ładowarka samoch) do N560? uwzgledniajac gabaryty oraz gniazdo i napiecie!
Chcę sie wczesniej rozgladnąć co, jak wyglada i za ile;
-
Cała seria N (500/520/560) korzysta z tych samych "gadżetów"
-
Właśnie dzisiaj otrzymałem kabelek z http://www.fujitsu-siemens-shop.pl. Działa tak jak powinien, bez żadnych problemów.
-
Hmm, a tak się zastanawiam, trochę offtopicowo, co prawda... Ale jako że jest tu o fujitsu-siemens-shop.pl... Czy ktoś może sprawdzał te Screen Protectory, które tam sprzedają?
http://www.fujitsu-siemens-shop.pl/product_info.php?cPath=22_36&products_id=517
Cena jest szalona... a jak z jakością?