Problem z polaczeniami nadchodzacymi ( GSM )

  • 3 Odpowiedzi
  • 1317 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z polaczeniami nadchodzacymi ( GSM )
« dnia: Wrzesień 20, 2007, 08:35:53 »
Witam. Mam taki problem, mianowicie jak ktos do mnie dzwoni na t830 to zanim ja uslysze dzwonek to osoba dzwoniaca w sluchawce uslyszy juz z cztery sygnaly.
Jest to cholernie uciazliwe bo tak naprawde nie moge zdarzyc odebrac telefonu. ( ludzie po ok. 5- 6 sygnalach sie rozlaczaja)
Ktos zauwazyl to u siebie?

*

Offline razor777

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 9300, FS T810, HTC Tytn II, HTC Diamond, HTC HD2
Odp: Problem z polaczeniami nadchodzacymi ( GSM )
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2007, 14:49:22 »
Tak , uważam iż moduł jest najsłabszy w tych palmach. Z moich prób wynika że słyszę 2 sygnał jak ktoś dzwoni.
Nie wiem czemu taka jest przyczyna. Może tak wolno pracuje system?
Pozdrawiam
    razor

*

Offline Merauder

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z polaczeniami nadchodzacymi ( GSM )
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2007, 09:32:21 »
Zalezy jaki masz soft. W 1.12 to sa 2 czasem2 nie cale dzwonki. To wina zbyt poznego wybudzania sie systemu z uspienia. Choc dla mnie to kwestia bledu softu, gdyz wybudzanie reczne za pomoca klawiatury nastepuje praktycznie od razu po nacisnieciu klawisza.

Problem w tym, ze FS dal sobie spokoj z palmami i wyglada na to, ze raczej updatow nie bedzie. Ostatni tj 1.12 jest datowany Bodajze na styczen/luty. Normalnie updatey wychodza 2-3 w roku. Jesli do konca roku nie wyjdzie zaden to ja bym juz sie nie spodziewal w ogole updatu. A szkoda bo jest pare rzeczy do zlikwidowania jak wlasnie owe pozne wybudzanie przy rozmowie przychodzacej, spoznienie po odebraniu rozmowy ok 0,5 s czy w ogole jakosc dzwieku glosnika do rozmow.

I choc kazda szanujaca sie firma pozostawia support dlugo, dlugo po wypuszczeniu jakiegos modelu to Siemens slynie z tego, ze raczej am to gdzies. Jesli tylko zaprzestaje produkcji czegos to mozecie pomazyc o updatach.
Znam to z autopsji; mialem model Siemensa SXG75, jedyne co firma zapewniala to gwarancje przez okres 2 lat dla modeli Siemensa i nic po za tym. Soft wychodzil, ale amatorski, choc w tym przypadku trzeba przyznac ze nasi wschodni koledzy spisali sie na 5.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2007, 09:35:11 wysłana przez Merauder »
jakaś Motorola->C25->C35i->3210->S35i->S45i->T630->SXG75->FS T830->no właśnie, co tu wybrać?

Odp: Problem z polaczeniami nadchodzacymi ( GSM )
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2007, 17:23:07 »
Juz od dluzszego czasu wiadomo ze fsc wycofuje sie z produkcji pda, wiec nie wyjdzie nowy soft. chyba ze bracia ze wschodu cos naskrobia ;-)