Emulator

  • 5 Odpowiedzi
  • 1474 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emulator
« dnia: Wrzesień 21, 2004, 10:25:24 »
Jaki emulator z Nintendo 64? Czy jest to możliwe PC 2003. Proszę pomóżcie

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Emulator
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2004, 10:41:57 »
Niestety nie ma emulatora Nintendo 64. Teoretycznie skoro jest emulator PlayStation to moze i emu Nintendo 64 ruszyloby przynajmniej na tych topowych PDA.

Emulator
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2004, 00:52:49 »
Nintendo 64 ma 96 Mhz, Playstation tylko 33, po za tym Nintendo ma bardziej zaawansowany układ graficzny i obrabia więcej poligonów na sekundę, nie wspominając już o sprzętowym antialiasingu.
Dlatego na PC potrzeba minimum Pentium II 500 Mhz i karte 16Mb z akceleratorem 3D do w miarę płynnego emulowania.
Ale.. na tych palmtopach z procesorami 712 MHz PXA 27x to juz by mialo szansę pójść, tyle że takie procki pojawiają się od niedawna i pewnie jeszcze nikt nie zdążył zrobić emulatora, ale moim zdaniem niebawem się pojawi jakaś beta.. przydałaby się.
Na starszych palmtopach nie ma szans pójść, nawet jak wyjdzie.
Jeśli tak to N64 miało by jeszcze jedną zaletę - gry zajmowały by od 2-64MB...

Emulator
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2004, 18:32:42 »
Witam, kurcze znów mam problem czy na tym MDA da sie cokolwiek uruchomić :/ Ściągnołem sobie ten emulator amigi, ale nie chce mi sie coś uruchomić pokazuje mi sie ikonka wczytywania i na tym koniec. Co jest grane? Wgrałem mu kicka którego miałem na ten sam emulator tylko przeznaczony dla PC. Zależy mi bardzo by uruchomić ten program, jestem fanem amigi  :)
 

*

Offline aves

  • 18
Emulator
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2004, 18:49:37 »
Cytat: henke-head
Jaki emulator z Nintendo 64? Czy jest to możliwe PC 2003.

Pomocy... to jest w ogóle po Polsku ??? Ludzie, chociaz sprawdzcie czy to co napisaliscie ma sens zanim klikniecie...
Sa w internecie chatboty ktore lepiej sie wyslawiaja...

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Emulator
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2004, 15:33:23 »
Cytat: **Mefisto**
Witam, kurcze znów mam problem czy na tym MDA da sie cokolwiek uruchomić :/ Ściągnołem sobie ten emulator amigi, ale nie chce mi sie coś uruchomić pokazuje mi sie ikonka wczytywania i na tym koniec. Co jest grane? Wgrałem mu kicka którego miałem na ten sam emulator tylko przeznaczony dla PC. Zależy mi bardzo by uruchomić ten program, jestem fanem amigi  :)
 

Emulator Amigi dziala obecnie tylko na palmtopach z systemem Windows Mobile 2003 for Pocket PC - nie PPC 2002 ani nie WM 2003 SE. Jest to dopiero wstepna wersja beta, dlatego czasem nawet na WM 2003 nie chce dzialac - jesli juz sie odpali to czasem sa problemy z niektorymi grami itd.

Trzeba poczekac na nastepna wersje.