ROM z wm 6.5 dla Elfin'a

  • 6 Odpowiedzi
  • 2160 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fisher77

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XDA IIi, Xda Exec, Hermes, Touch Elfin, HD Mini
ROM z wm 6.5 dla Elfin'a
« dnia: Wrzesień 16, 2009, 14:50:59 »
Witam

Wgrywał ktoś może nowy ROM z WM 6.5 dla Elfina?
Co zostało poprawione z WM 6.1 w nowym romie?
Czy warto zmieniać stabilny ROM 6.1?
Proszę o opinie w tym temacie.

Pozdrawiam

*

don.kamillo

Odp: ROM z wm 6.5 dla Elfin'a
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2009, 17:48:41 »
Najbardziej dopracowany jest w tej chwili onyx 5.1.1. i jest IMHO najlepszy. Nie jest to najnowszy built dla WM 6.5, ale najbardziej funkcjonalny. W romie by sendhillo7 nie mogłem wysyłac SMSów i nie działało zamykanie przez krzyżyk. Podobnie było w ROMie khatrisa. Zmiany? Wtyczka titanium, zmieniony układ menu (w kształcie plastra miodu) i w najnowszych romach ikona startu przeniesiona na lewy dolny róg ekranu. No i jest bardziej tzw. finger friendly, czyli możesz obsługiwac bez rysika. WM 6.5 to przede wszystkim zmiana wyglądu.

*

Offline fisher77

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XDA IIi, Xda Exec, Hermes, Touch Elfin, HD Mini
Odp: ROM z wm 6.5 dla Elfin'a
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2009, 21:57:25 »
Dzięki wielkie za info i proszę o więcej opinii, jeśli to możliwe prosiłbym również o linki do opisywanych ROMów (ułatwiłoby to nam wszystkim zabawę z Elfinem)

*

don.kamillo

Odp: ROM z wm 6.5 dla Elfin'a
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2009, 22:57:36 »
Generalnie wszystkie ROMy są tutaj.
Polecam onyxa, ale nie najnowszego, bo tam jest jakiś bug z pamięcią.

*

Offline rzr

  • 1
Odp: ROM z wm 6.5 dla Elfin'a
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2009, 15:13:47 »
Witam

Dołączam się do tematu. Poradźcie jaki ROM oparty na WINDOWS MOBILE 6.5 będzie najlepszy i bez żadnych bugów podoba mi się ROM o nazwie ONYX 5.3 ale mi na nim wi-fi nie działa nie mogę się połączyć chociaż ,że wcześniej miałem ONYX'A tylko opartego na wersji windowsa 6.1 i wszytsko było w porządku a może ja coś źle robię xD proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: ROM z wm 6.5 dla Elfin'a
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2009, 16:02:59 »
Tez polece ONYX 5.3.1 bodajze. W sumie niewiem jak w nim z wifi bo... moja dziewczyna z wifi nie korzysta :E

Ale dopracowany, w miare szybko chodzi na elfinie, brakuje mu tylko kilku przydatnych programow (wgotowanych w rom) jak omapclock ale i tak bije inne romy na elfa/elfina :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: ROM z wm 6.5 dla Elfin'a
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2009, 19:47:17 »
Też mam problem z Wi- Fi u mnie , chodzic chodzi super ale nic nie działa i pogoda mnie denerwuje można ją jakoś wywalić z paska głównego w today?