Elf z tmobile po wgraniu roma odszedł

  • 0 Odpowiedzi
  • 722 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elf z tmobile po wgraniu roma odszedł
« dnia: Sierpień 26, 2009, 14:09:49 »
Witam

mam taki sprzet
Device id  ELF0300050
cid T-Mobile101

cid jest usuniety

Mialem oryginalny rom ale spolszczenie nie działało na nim wiec wgrałem rom  rom pinot WWE , po tym elf sie właczył bez problemu . Wiec zaisntalowałem spolszczenie i działało swietnie. odłozyłem na  bok patrzę a on co jakies 1-2 minuty się restartuje. więc pomyślałem ze to wina spolszczenia. zrobiłem hard reset odpalam ale nic nei pomogło nadal się restatruje. więc pomyślałem ze to wina roma. wiec net google i szukam , zanim skończyłęm szukać ok 3-5 minut on się wyłaczył i od tej pory mam cegielke. po wyjeciue baterii włacza się i po logu startowym kończy się i ciemnośc.
Wprowadzanie w tryb BL jest neico utrudnione ale wchodzi po wyjeciu baterii.
na ekranie mam wtedy
IPL. 2.26.0002
SPL 1.11.0000
jeśli chce wgrać innego roma nie ma problemu , wgrywa się na końcu succesful niestety nie zmienia to nic jak było to co wyżej tak jest.
Więc spróbowałem wgrac roma z karty i tu sytuacja identyczna wgrywa sie i nic się nie zmienia.

metodą recovery odczytałem jak odczytac cid i id wiec znalazłem taki rom i niestety sytuacja identyczna.

Chyba skończyły mi się pomysły. macie jakieś pomysły co mu jest? i jak go przywrócić do żywych?
Napisane: Sierpień 26, 2009, 13:21:26
Ok temat nieaktualny. znalazłem flasha unbrick i nim dopiero nadpisal spl i wstał.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=2913636#post2913636