PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Diamond => Wątek zaczęty przez: narciso w Kwiecień 02, 2009, 00:48:39
-
Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma doświadczenia z zewnętrzną baterią typu:
1. Uniwersalna bateria USB Power Backup 2400 mAh dostępną na fondo.pl
http://fondo.pl/produkt.php?idg=2&idc=529&id=874 (http://fondo.pl/produkt.php?idg=2&idc=529&id=874)
lub
2. Zasilacz bateryjny AA miniUSB dostępny na skleppda.pl
http://www.skleppda.pl/index.php?p482,zasilacz-bateryjny-aa-miniusb-patrz-opis (http://www.skleppda.pl/index.php?p482,zasilacz-bateryjny-aa-miniusb-patrz-opis)
Zasilacz na zdjęciu ma jakby inną końcówkę, chociaż piszą że pasuje do HTC Touch Diamond P3700?!
Czy warto wydać kasę? Jak ten sprzęt się sprawdza? Czy jest rzeczywiście w pełni kompatybilny?
-
Mam coś podobnego, ale trochę inne "usb battery", nie mogę znaleźć na allegro. Jest super niezawodne w podróży. :ok: Mi taki akumulator starcza na dwa ładowania Diamonda. Polecam. Jest to dobre rozwiązania zważywszy na słaby akumulator diamonda. :grin:
-
Dzięki za odpowiedź. A jaką pojemność ma Twoje urządzenie (w mAh)?
Pozdrówka,
Narciso
-
Nie mam już opisu do tej baterii bo kupiłem ją chyba z pół roku temu, ale jak sobie przypominam to jest 2200 albo 2400 mAh, pozdrawiam! :ok:
Ładuję ją ładowarką sieciową z portem USB. Są na niej cztery diody, jak wszystkie się już palą to znaczy że jest naładowana. Śmiało możesz kupować bo jest to bardzo pożyteczny gadżet, szczególnie w podróży np. pociągiem. Hejka! B)
-
Wielkie dzięki!
Pozdrówka.
-
Z tą ceną to ich chyba pogięło!
Na DX wychodzi dużo taniej i za transport nie trzeba płacić. Co za kraj...
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.22026 (http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.22026)
Kupuję przy najbliższym zamówieniu i potem zdam relację [jak zwykle krótką].
-
Dość drogo, fakt ale to jednak 2400 mAh a nie jak w polecanym przez Ciebie akumulatorku 1800 mAh !!!
-
45zł 1800mAh ładnie wygląda i nie wymaga kabelka
86zł 2200mAh wymaga kabla
106zł 2400mAh też wymaga kabelka lub czegoś
Z porównania wynika że pierwszy model wygrywa. Dziwi mnie tylko to że ma wejścia ładowania takie jak iPhone:)
Kup 2x pierwszy i masz z 90zł 3600mAh:) i nie musisz nigdy telefonu przy ładowarce zostawiać. Jedną baterie podłaczasz a drugą bierzesz ze sobą:D
-
Nabyłem te baterie 1800mAh. Mają one troche za krótki wtyk i nie trzymają się gniazda. Są także trochę szersze od Diamonda.