Pytanie do ikon Dr House

  • 1 Odpowiedzi
  • 635 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Mike1380

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Pytanie do ikon Dr House
« dnia: Październik 25, 2008, 14:17:50 »
Mam te pliki w formacie cab w telefonie. Uruchamiam je z eksploratora plików. Instaluje w pamięci zew. I teraz co dalej... ??Zmiany w diamond TF3D. I czy taka instalacja nie kasuje oryginalnych ikon .... Pozdrawiam

*

Offline Dr.House

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, Ipod Touch
Odp: Pytanie do ikon Dr House
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2008, 20:09:07 »
Radze poczytac 1 post tematu "doktorka" on chyba to opisal o ile sie nie myle .... nie zasmiecaj forum przy okazji i pisz w konkretnych tematach, bede wdzieczny, inni rowniez.

Co do problemu, to instalacja zastepuej stare ikony, Diamond nie posiada czegos takiego jak wybior ikonek (Style Xp, WindowsBlinds) on moze tylko je podmienic innymi. Instalacja caba powinna wiec odbyc sie do windowsa, a instalacja caba to nie wazne co tam klikniesz, bo pliki i tak zostana nadpisane o te ktore znajduja sie w instalacji.
ROM Dark Innovation 2 v 7.0 + Radio 1.09.25.23