PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Diamond => Wątek zaczęty przez: alien4 w Grudzień 04, 2008, 10:05:38
-
Witam kupilem htc diamond w Holandi jakies 4 miesiace temu, pomijajac to, ze ma holenderskie menu to jest to jeden z lepszych telefonow ktore mialem, jak bylem w Holandi bylo OK, laczylem sie z jakimis niezabezpieczonymi sieciami i normalnie dzialal internet, moglem robic update itd. Wczoraj wrocilem do Polski, zabralem sie za porzadki na htc, skopiowalem wszystko z pamieci i zrobilem reset (enter+vol up+reset) wybralem opcje w ktorej przywraca opcje i formatuje pamiec wbudowana.Wszystko bylo Ok do momentu... w domu mam router D-Link DI-524, do routera podlaczone sa 2 lapy, komuter,ps3, no i HTC. Kazde z wymienionych urzadzen procz HTC dzialaja poprawnie, Htc podlaczylem do rutera podalem haslo polaczyl sie ale nie moge przegladac stron nie moge robic nic co zwiazane jest z internetem... Chcialem zaznaczyc ze zaraz po powrocie mialem tam wlozona karte Heyach i pamietam ze pobieralem pogode to normalnie chodzilo a teraz juz nie. Wiecie moze co jest nie tak? Co mam przestawic, lub co wlaczyc lub wylaczyc w routerze zeby zaczelo dzialac?
-
Jak z darmową/inną siecią się łączy i sam moduł WiFi jest dobry tzn., że masz źle skonfigurowane połączenie z routerem. Wątek zamykam, na forum było milion razy i kolejny jest niepotrzebny. Następnym razem użyj:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?action=search;advanced