PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Diamond => Wątek zaczęty przez: coremaster w Luty 18, 2011, 16:57:13
-
Witam.
Mam wielki problem z wgraniem ROMu do mojego Diamonda. Oczywiście wgrywałem już nie raz rom do mojego telefonu ale pierwszy raz mam taki problem . Mianowicie wybrałem sobie ten ROM : http://pdaclub.pl/forum/diamond/(rom)(wm6-1-21057)-myomi-v-01-sense-2-5-2019-(pp12)/ (http://pdaclub.pl/forum/diamond/(rom)(wm6-1-21057)-myomi-v-01-sense-2-5-2019-(pp12)/) Wykonałem standardowe czynności jak w tym temacie : http://pdaclub.pl/forum/diamond/(mtty)-sposob-na-dziwne-zachowania-diamonda/ (http://pdaclub.pl/forum/diamond/(mtty)-sposob-na-dziwne-zachowania-diamonda/) . Wszystko po kolei . W punkcie 3 e) zaczęły się problemy . Po resecie wciskam przycisk do zmniejszania głośności i strzałke . Wyskakuje ekran czy chce wgrać ten plik DIAMIMG.nbh . Wciskam że tak i następuje biało-szary ekran z napisem "Trigger USB" . Powtarzałem wszystko od nowa trzy razy bo myślałem że jakiś błąd mi się wkradł lecz za każdym razem jest to samo . Ktoś potrafi mi pomóc ?
-
Uruchamiałeś może kiedyś na tym diamondzie androida? Ja tak mam po utworzeniu partycji pod androida, teraz jak chce wgrać rom WM z IS to mam szare tło i cały czas "Trigger USB", format IS i mtty nie pomaga.
-
Nie ,nic takiego nie robiłem . Proszę o szybką pomoc ;)
-
To wgraj przez "CustomRUU.exe" ja tak robie i jest ok.
-
A odłączyłeś w ogóle kabel USB?
-
A odłączyłeś w ogóle kabel USB?
Pewnie .
W sumie to już sobie poradziłem ,wgrałem przez CustromRUU.exe ,ale ciekawy jestem czemu ten ROM nie chciał iśc ,bo wszystkie wgrywałem i było OK.