Programy na diamonda I soft orange

  • 3 Odpowiedzi
  • 1351 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Programy na diamonda I soft orange
« dnia: Maj 26, 2009, 20:20:31 »
Witam skąd bierzecie programy na swoje diamenty? Jak biorę z tej stronki to wyskakuje mi że to nie jest prawodłowa aplikacja dla urządzenia pocket pc. Co to może byc?
Drugie pytanko to jak zmienić i co trzeba zmienić żeby mieć standardowy soft bo aktualnie mam orange i jest trochę denerwujący. Simlock ściągnięty
Prosze o pomoc  :wink:

*

Offline wirher

  • *
  • 97
  • Sprzęt: Touch Pro 2, Samsung Galaxy S2
Odp: Programy na diamonda I soft orange
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2009, 20:23:33 »
Nie mam diamonda ale aplikacje można łatwo znaleźć. W google spróbuj "windows mobile applications download" albo coś podobnego. Możliwe że na stronie microsoftu też coś jest.

Odp: Programy na diamonda I soft orange
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2009, 20:31:29 »
Ja ściągałem z tej stronki http://pdaclub.pl/index.php?option=com_files&srv=2&Itemid=54 i mi nie dziłały programy głównie do odtwarzania wideo i grafiki.
wirher Jak możesz to sprawdź czy u ciebie działają.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8932
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Programy na diamonda I soft orange
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2009, 21:46:31 »
ROMy jak zmieniać masz napisane. Szukaj aplikacji dla Diamonda czyli dla WM 5,6 starsze nie działają. Pliki mogą być w formie cab lub exe, które instaluje się przez Active Sync (AS) w Windos XP lub Windows Mobile Device Center. Więcej na PW - temat zamykam
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G