PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Diamond => Wątek zaczęty przez: szkic w Październik 04, 2008, 15:31:20
-
Bawilem sie eksploratorem w folderze "Windows" i kliknelem na "Typ", zmienilem na jakas inna opcje, pojawila sie ikonka oczekiwania i nic sie nie dzieje. Jak wylacze ten eksplorator to wogole mi sie wszystko wiesza i nawet w start nie moge wejsc. Da sie cos z tym zrobic?
Edit:
Dodam jeszcze, ze reset nic nie daje
-
Tu musisz trochę poczekać aż się pliki z tego folderu załadują do podglądu, ten folder zawiera pliki systemowe i jest ich sporo musi je po prostu przetrawić.
-
no z 10 minut czekalem, to az tyle moze trwac?
-
Spróbuj odświeżyć.
-
ale co odswiezyc, jak tam caly czas te kolko sie pali (te czterokolorowe co niby mowi ze mam czekac) i nic nie moge zrobi, tylko wylaczyc to, a jak wylacze to sie start wiesza i tylko soft reset zostaje. Juz tak od ponad 30 min
Napisane: Październik 04, 2008, 16:25:13
dobra, juz dziala :D
wylaczylem go, wlaczylem i jest ok. Mozna zamknac :)