PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Diamond => Wątek zaczęty przez: pepe64 w Wrzesień 07, 2009, 17:16:37

Tytuł: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: pepe64 w Wrzesień 07, 2009, 17:16:37
Watek (może) rozrywkowy, nie mniej jednak zdziwienie moje osiagnęło poziom dość wysoki, stad pytanie.
Wczoraj wieczorem zapodziałem gdzies klejnota, a ze szukanie zaczelo byc denerwujace - zadzwoniłem z pracowniczego SE C902. Diamond jest w Erze, SE w Plusie. Połaczenie mialo miejsce o godz. 22:06. OK, zguba sie znalazła. Dzis rano, jadac do pracy słysze telefon. Znaczy sie ktos do mnie na szlachetny kamien dzwoni. Komorke mam w marunarce (lezacej na siedzeniu obok), sluzbowa komorka lezy na połeczce nad radioem w samocghodzie. Wyjmuje z marynary telefon, patre a tu okazuje sie, ze dzwonie sam do siebie, tzn. z firmowego na prywatny - analogicznie nak parenascie godzin wczesniej. Tylko ze jest godz. (dokładnie) 8:00 i NA PEWNO nie dzwonie. Brzmi jak z Archiwum-X, tylko ze ja lubie wiedziec dlaczego? Jakis bug Plusa, Ery, czy ktoregos z telefonow?
Pozdrawiam :grin:
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: marcinl w Wrzesień 07, 2009, 17:54:32
X-Files  :E
a jeśteś pewny, że to był telefon a nie przypomnienie o nieodebrtanym połączeniu - bo to można wyjaśnić
zresztą trzeba było odebrać i zapytać o co biega  :E
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: mike1986 w Wrzesień 07, 2009, 17:59:31
Zdarzyło mi się kiedyś coś podobnego :) a ostatnio moja koleżanka miała identyczną sytuację. ma dwa telefony i nagle na jednym wyświetlił się jej numer drugiego, z którego wcale nie dzwoniła na ten pierwszy  :grin:
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: yoyo w Wrzesień 07, 2009, 18:04:55
tez mam czasami polaczenia z ery na mojego DI (plus) i wg wlasciciela ery nie dzownil do mnie. malo tego od zawsze ma wylaczona identyfikacje (dzwoni jako "nieznany") a gdy dzwoni "duszek" to Di wyswietla i numerek i piekna buzie jpg ;-)

jednak wg mnie z pustego i salomon nie naleje ... za odebrane polaczenie czyjes pieniadze gdzies plyna ... pomnozone przez miliony ludzi ... daje ... hmmm

bo przeciez nie zlozysz reklamacji za 40 gr
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: pepe64 w Wrzesień 08, 2009, 08:35:45
To nie było przypomnienie o nieodebranym połaczeniu. Najśmieszniejsze było to, że na MDA miałem pokazane ze dzwoniez SE, a SE było czarne jak afroamerykańska d i nie wydawało sie byc zajete czymkolwiek. OK, przekonuja mnie bardzoej tłumaczenia o "ziarnku do ziarnka" niż X-Files. Chociaz, czasami żal... :grin:
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: skulim w Wrzesień 10, 2009, 09:41:41
bardzo analogiczna sytuacja:

miałem rozmowę z kumplem z usa... normalnie call id wyświetliło jego numer i opis. w pewnym momencie rozłączyło nas. po kilku chwilach diamondzik dzwoni: wyświetla się numer kumpla z którym przed chwilą skończyłem rozmawiać. odbieram, zagaduje jakimś hasłem i... zatkało mnie! odzywa się kobiecy głos... dzwoniła całkiem inna osoba;P. na 100% na call id pojawił się numer kumpla... notabene numer znajomej mam też wpisany w książce.
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: mike1986 w Wrzesień 10, 2009, 09:46:34
To mi się przypomniała jeszcze inna sytuacja, ale nie wiem czy na 100% dobrze to pamiętam. Również dostałem telefon z numeru z którym wcześniej rozmawiałem ale po odebraniu słyszałem w słuchawce to co aktualnie mówiłem. A połączenie leciało...  :E
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: pepe64 w Wrzesień 10, 2009, 09:49:02
Ha, pocieszam się zatem, że jeżeli zwariowałem, to jest nas więcej :ok:
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: marcinl w Wrzesień 10, 2009, 10:03:53
wszak to windows :P
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: aope w Wrzesień 10, 2009, 10:39:37
Od siebie dodam, że miałem kilka przypadków, kiedy sam z siebie dzwonił do mnie mój telefon w plusie (SE P1i, więc nie windows ;) ), na mój prywatny numer w Erze (Heyah) :) Nie wiem z czego to wynika, ale samodzwonienie dotyczyło tylko Plusa.
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: mike1986 w Wrzesień 10, 2009, 10:41:13
Ja przygodę z dzwonieniem sam do siebie miałem na E65 czyli Symbian  :proud:
Tytuł: Odp: Duchy lub cuda lub..?
Wiadomość wysłana przez: skulim w Wrzesień 10, 2009, 13:08:43
wnioski nasuwają się same:
-skoro to nie kwestia systemu: SPISEK OPERATORÓW;)

 :mrgreen: