[15.11.09] THEMES for TouchFlo3D

  • 280 Odpowiedzi
  • 162439 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Spokojny_Nick

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 20, 2009, 21:17:50 »
http://discuss.pocketnow.com/showthread.php?t=25125

Dzięki ale nie o to mi chodziło Tylko o gotowe pliki pdp manili na podmianke tzw tapeta panoramiczna

Na przyszłość bardziej precyzyjnie sie wypowiedz ;) Tło na wszystkich tabach to wlasnie to co podał Ci kolega wozy ... A Tobie chodziło o tło panoramiczne KLIK

EDIT: Spozniłem sie :P ;)

No dobra włażę na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3412257#post3412257 ściągam  paczki trzech plików manilla które zastąpią już istniejące pliki odpowiedzialne za panoramiczną tapetę z tematu Albatroos i niestety - dupa mam szare tło !!!
Ktoś już bawił się z tym??? Jeśli tak to proszę o info co robię nie tak???

Z góry dzięki za info

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 22, 2009, 21:28:36 »
mam takie pytanka.
1.jak zrobić żeby belki na górze i na dole były przezroczyste?nie chce ich usuwać całkowicie bo taki .cab już znalazłem ale chce by były przezroczyste.które pliki są za to odpowiedzialne?
2.chce sobie zrobić swoje ikonki menu tf3d w których plikach mam szukać tych standardowych aby je sobie podmienić?
HTC One V

*

Offline lukaszde

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • WTW2
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 25, 2009, 10:33:40 »
Dla wszystkich maniakow Formuly 1, dialer skin red bulla i ferrari http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=526998

*

Offline wozny87

  • ***
  • 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.
  • Sprzęt: HTC HD2 (Leoś)
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:32:42 »
Jak zrobić całą białą ikonkę menu start (logo windows) na taskbarze? Chodzi mi tylko o zmianę tej ikony ;)

znalazłem takie coś:
http://smartmobile.pl/zamiana-ikony-startowej-w-windows-mobile

teraz poszukuje gotowych ikonek logo windows ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2009, 11:54:04 wysłana przez wozny87 »
ROM: HyperDroidGBX v9
RADIO: 2.15.50.14
OPERATOR: PLAY

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 30, 2009, 14:51:50 »
Jak zrobić całą białą ikonkę menu start (logo windows) na taskbarze? Chodzi mi tylko o zmianę tej ikony ;)

znalazłem takie coś:
http://smartmobile.pl/zamiana-ikony-startowej-w-windows-mobile

teraz poszukuje gotowych ikonek logo windows ;)


bardzo dobra instrukcja :) dzięki niej wiele się nauczyłem i sam sobie teraz edytuje ikonki według własnego upodobania.polecam.
HTC One V

*

Offline wozny87

  • ***
  • 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.
  • Sprzęt: HTC HD2 (Leoś)
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 01, 2009, 10:52:04 »
fala udało Ci się zrobić całą białą ikonke windowsa na taskbarze?

Chcialbym taką zrobić ale nie moge nigdzie wyszukać.
ROM: HyperDroidGBX v9
RADIO: 2.15.50.14
OPERATOR: PLAY

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #246 dnia: Lipiec 01, 2009, 14:39:31 »
jak nie mogłeś znaleźć ? bierzesz jakąkolwiek ikonę,nawet kolorową,zmieniasz kolor na czarno-biały,zresztą jaki chcesz,przeskalowujesz do do pożądanego rozmiaru w zależności czy masz Qvga czy Vga i zapisujesz jako nową ikonkę.potem według instrukcji.
HTC One V

*

Offline przyczyn

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc touch pro
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #247 dnia: Lipiec 03, 2009, 12:01:13 »
Witam.
Mam HTC TP i ROM PROven 2,3 a w nim Manilę z takim dziwnym przezroczystym suwakiem jak na zdjęciu czy da jest jakaś opcja żeby ten suwak nie był przezroczysty jak na waszych screenach we wcześniejszych postach?? Jeśli ktoś ma pomysł jak to zrobić proszę o pomoc??

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #248 dnia: Lipiec 03, 2009, 12:39:16 »
są to elementy Manili które można modyfikować według własnych upodobań.szukaj na google.pl,pdaclub.pl,http://forum.xda-developers.com/,http://forum.mobione.pl/ lub innych stronach touch flo 3d slider lub manila slider.pliki dostępne są w formie rozszerzeń manila lub .cab.
HTC One V

*

Offline przyczyn

  • 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc touch pro
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #249 dnia: Lipiec 03, 2009, 13:05:41 »
Dzięki za odp.
Nakierowałeś mnie i już sprawa załatwiona.
Jeszcze raz wielkie dzięki.

Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #250 dnia: Lipiec 26, 2009, 19:18:45 »
A co z tymi przeźroczystymi belkami? da się coś z tym zrobić? - zależało by mi na tym  :wink:

*

Offline gato

  • *
  • 53
  • Sprzęt: HTC Diamond ROM: Gen.Y D2 R4.3 RADIO: 1.15.25.14
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 19, 2009, 13:38:46 »
Koledzy gdzie moge znalesc cab'a z ikonkami taskbara (status baterii, wi fi, gsm ...) takich jak na fotce pare postow wyzej u kolegi przyczyn'a?
Dzieki :)
Born to frag

*

Offline qbadriver

  • 7
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 15, 2009, 10:48:38 »
Witam!
Mam pewien problem dotyczacy ikonki start a wlasciwie to chodzi o nazwe przy ikonce, zeby nie bylo start tylko cos innego. Wedlug instrukcji na xda powinienem zmienic to w "string value" katalog 321. Niestety we wszystkich plikach .mui jakie posiadam (a potrzebuje shellres.192...) nie ma takiego katalogu, jest tylko 1143. Natomiast w plikach shellres.96 jest string value 321 ale jezeli wrzucam tam ikonke vga to przy podpisywaniu, czy jak to tam sie nazywa, wyskakuje blad.

Moja prosba jest taka, czy moglby ktos zamiescic plik shellres.192(...).mui, ktory posiada w string value katalog 321?

Chcialbym jednoczesnie dodac, ze korzystalem wielokrotnie z funkcji szukaj, find, search, google i wszystkich innych tego typu i ten post jest wylacznie wynikiem bezradnosci w rozwiazywaniu tego problemu. Pisze to zeby zapobiec odpowiedzi typu: "google".

Prosze o pomoc

Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 20, 2009, 12:51:27 »
Szukam czarnego flip clock'a z białymi cyframi, identycznego jak na zdjęciu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 12:55:02 wysłana przez Smoke08 »

*

Offline garcz

  • 15
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #254 dnia: Październik 04, 2009, 04:37:42 »
Kiedyś Dr House napisał:
"- Dla tych ktorzy wgrali theme z kolorowymi ikonami (niekatywnymi) najwyzej zrobie dodatkowa wersje (jesli beda chetni)"
Mnie się te kolorowe ikonki nie podobają- gdzie mogę zanleźć czarno- białe(szare)?

*

Offline Dr.House

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, Ipod Touch
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 30, 2009, 00:35:54 »
Witam wszystkich !!!
Po dlugiej absencji postanowielm ze zawitam na forum, duzo sie zmienilo przez czas ktory mnei nie bylo, oczywiscie w sofcie HTC, i modyfikacjach jego, nie jestem w stanie tez wszystkiego nadrobic w jeden dzien, stad troche bede potrzebowal zeby uaktualnic sobie jak wyglada sytuacja na froncie. W kazdym badz razie poczatkiem bedzie program o nazwie cfc ver0.55, mozna go sciagnac z XDA, jest to swietny edytor plikow manilli.
Korzystam z ROMU Krzyska Dark Innovation, nie wiem jak w inncyh Romach i wersjach manilii 2.0 lub wyzszej wyglada sprawa jakosci wyswietlanych tapet na poszczegolnych "tabsach", u mnie byl noise plus resize bezwolny, ale znalazlem rozwiazanie problemu, niebawem zamieszcze instrukcje obslugi wgrania tapet w wersji FULL JAKOSCI.

pozdrawiam wszystkich
Doktorek

Ps. Piszcie propozycje co byscie chcieli zeby tu sie pojawilo, czy bardziej themes czy poszczegolne elementy z ktorych sami bedziecie mogli sobie skompeltowac HOME MENU Diamonda
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 00:22:59 wysłana przez Dr.House »
ROM Dark Innovation 2 v 7.0 + Radio 1.09.25.23

*

Offline G.

  • 1
Odp: [22.10.08] THEMES for TouchFlo3D (skórki, tapety, ikony, mody)
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 30, 2009, 10:44:35 »
MODY:
SKINY:
1. CLOCK SKINS
1. 2. 3. 4. 5.
6. 7. 8. 9. 10.

Zamieszczam Wam cala paczke http://www.wrzuta.pl/pliki/orDwwwCR1S/clock_themes, w ktorej znajdzieje wszystkie powyzsze skiny (od 1-10). Instalacja poprzez .cab :)




Witam,
jestem totalnym laikiem w temacie PDA (to są moje pierwsze nieśmiałe kroki zarówno z WM6.1 jak i TF3D) na wstępie podkreślam ze przeczytałem cały wątek 2 razy od dechy do dechy a i na forum siedzę i czytam od ponad miesiąca:) mój problem to te pliki .CAB z katalogu clock_themes.rar mam rom orange 1.93.69.3 PLK, wgrywam plik .cab na internal storage, wyłączam TF3D intaluje plik .cab (robi się restart) i odpalam TF3D a tu ciągle ten wredny zegar orange i zero zmian :( bardzo proszę o jakakolwiek wskazówkę co robie zle i co mam zrobić aby zegar z pliku cab podmienił się z oryginalnym.

pozdr Radek

*

Offline qbadriver

  • 7
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: THEMES for TouchFlo3D ***ZMIANY***
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 04, 2009, 11:07:49 »
Ps. Piszcie propozycje co byscie chcieli zeby tu sie pojawilo, czy bardziej themes czy poszczegolne elementy z ktorych sami bedziecie mogli sobie skompeltowac HOME MENU Diamonda

To ja pozwole sobie powtorzyc prosbe o pomoc w zmianie nazwy "start" o ktorej pisalem 5 postow temu. I jeszcze pytanie o ikonki taskbaru, o ktorych pisalem tu: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=130267.msg1127162#msg1127162, dotyczace niedzialajacej ikony zasiegu. Moze masz jakis pomysl jak te problemy rozwiazac?
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 11:41:31 wysłana przez qbadriver »

*

Offline Dr.House

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, Ipod Touch
Odp: THEMES for TouchFlo3D ***ZMIANY***
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 04, 2009, 20:34:12 »
Niestety bede musial zasugerowac lekture linku -> http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=437307, bo ja sam tego nie zglebilem po prostu, mam wgrany Taskbar od Krzyska (Dark Innovation ROM) i tam uwazam ze jest cacy jelsi chodzi o funkcjonalnosc i grafike, ale jesli jest zainteresowanie Taskbarem gornym, to po aktualizacji opisanych w 1 poscie zmian, zajme sie i tym. Narazie pozostaje Ci pomoc z XDA. Tam chlopaki wszystko dokladnie opisali.
ROM Dark Innovation 2 v 7.0 + Radio 1.09.25.23

*

Offline qbadriver

  • 7
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: [06.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 09, 2009, 21:25:01 »
Generalnie dzieki wielkie za kolejna mobilizacje, ktora tym razem zakonczyla sie sukcesem :proud:

Napisze jak sobie poradzilem z problemami, moze ktos bedzie mial podobne i cos to pomoze. Jesli chodzi o ikonke zasiegu w taksbarze gornym, to problem zniknal w momencie kiedy powrocilem do oryginalnej ikonki startu. Nie wiem jaki to mialo wplyw bo to zupelnie inne pliki, ale zadzialalo :) wgralem taksbar od spike (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=522080) i wszystko jest jak nalezy.

Natomiast jesli chodzi o zmiane nazwy "start" to udalo sie sie znalezc rozwiazanie na xda: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3037951#post3037951 to jest instrukcja jak to zrobic dla rozdzielczosci VGA/WVGA (czyli np. na diamonda). Natomiast dla rozdzielczosci QVGA/WQVGA instrukcja jest tutaj: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=426264.

I efekt mojej pracy :)

*

Offline somar

  • 25
Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #260 dnia: Listopad 17, 2009, 15:17:16 »
Cytuj
/Dr.House_Black_Dialer_Skin_v.1.cab.html, to przerobka klawiatury z TF3D , ktora jak wspomnialem wczesniej wysysa naszego Diamencika, a ja postaralem sie ja maksymalnie skompresowac.
INSTALACJA -> uruchamiamy .cab -> restart


zainstalowałem -  nie działa !!
czy w tym przypadku sam restart wystarczy czy mam cos jeszcze zmieniac ?????

ROM: xcoom Diamond FireRom v.8.4.1 Full & Lite PLK

*

Offline Dr.House

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, Ipod Touch
Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 17, 2009, 15:35:56 »
Widzisz ten dialer mod jest pod stara Manille 1.0, nie sprawdzalem go pod wersje 2.0 i wyzej, nie robilem tez nowego, bo chociazby w wersji Dark Innovation Krzyska pliki sa sper zrobione, do tego ja wrzucilem w TF3D wszystko skompresowane (pliki takowe w 1 poscie) i mam pamiec na poziomie 60-65%, a restartuje PDA raz na 2tyg.
Natomiast restart PDA po instalce caba z nowa klawiatura tel. to jedyna koniecznosc.
ROM Dark Innovation 2 v 7.0 + Radio 1.09.25.23

*

Offline somar

  • 25
Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 17, 2009, 23:56:28 »
dzieki za szybka odpowiedz. w sumie chyba nie powinienem narzekac  po SR mam 58% - po jakims czasie oscyluje w 65-70%. :)

Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 20, 2009, 13:01:40 »
Czy da sie prosciej wgrac ta skorke najlepiej jakis plik instalacyjny wraz z instrukcja krok po kroku jak to zrobic bo jestesm zieony w tym mam 1 raz taki tel (htc diamond touch) i nie potrafie tego zrobic moze gg 9948108 prosze o kontakty z gory dziekuje  POMOCY
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2009, 13:08:36 wysłana przez backswat »

*

Offline Dr.House

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, Ipod Touch
Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 20, 2009, 14:39:26 »
Prosciej....po 1 nie czytasz tego forum.......po 2 wszystko jest napisane, ale nie w temacie themes, do ktorego powinno sie zajrzec po wykonaniu pewnych modyfikacji, a temat porady ktory znajduje sie na 1 stronie i jest wyboldowany i tam krok po kroku opisane jak i co. ROM Orange najpierw trzeba wyrzucic zeby sie moc bawic w upiekszanie, tak samo jak Iphone, albo godzisz sie na to co ci daja, albo wgrywasz swoje od poczatku, wgraj nowy ROM,a wtedy zajrzyj tu jeszcze raz, przeczytaj 1 post i na pewno wszystko sie uda. Niestey Diamond to nie NOKIA.
ROM Dark Innovation 2 v 7.0 + Radio 1.09.25.23

*

Offline andre0412

  • **
  • 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 6260,SE P910i,SE P1i,HTC Diamond,Leoś,One X
Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #265 dnia: Listopad 20, 2009, 23:32:54 »
Niestey Diamond to nie NOKIA.
Dlaczego niestety-na szczęście  :grin:

Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 06, 2010, 12:50:56 »
Witam,
Proszę o podpowiedź co może być powodem problemów z zamianą zegara w nowym Diamondzie z Orange?
Nie chcąc zmieniać Rom-u wgrałem Manila Customizer i zaktualizowałem Framework.
Wgrałem za pomocą TC tematy zegarów ze zdjęciami i przy wyłączonym TF3D uruchomiłem Costomizera.
Znalazłem odpowiedni zegar i podmieniłem go.
Niestety za każdym razem po ponownym włączeniu TF3D nadal mam poprzedni niewyraźny zegar z Orange.
Nie znalazłem jasnego wytłumaczenia tego problemu w poście więc proszę o podpowiedź.
Dziękuję i Pozdrawiam...

Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 14, 2010, 14:17:56 »
Zrób tak i będziesz miał oryginalny TF3D a nie ten orangowy:

Opis znaleziony na stronie orange.pl :)   Sprawdzone działa.


"W ramach pomocy innym podam sposób jak pozbyć się tego orange TF3D.
Krok1: Zainstaluj program "Diamond TF3D Config"
Krok2: Program pewnie nie zadziała dlatego wchodzimy w START/Programy/ Eksplorator plików/Moje urządzenie/Program Files/DiamondTF3D i
usuwamy plik o nazwie TWEK.
Krok3: Uruchamiamy zainstalowany program Diamond TF3D Config przechodzimy do zakładki Appearance tam znajdują się zakładki o
nazwach Theme, data format Language i Home z w/w wybieramy zakładkę Theme i wciskamy Path... pozwoli to nam przejść do folderu w
którym znajdują się Tematy TF3D; (zaznaczam że tematy ściągamy sami jest ich całkiem sporo na różnych stronach wystarczy w
google wpisać tf3d themes. Uważajcie tylko żeby nie były to tematy do modelu HTC HD ponieważ posiadają inne rozdzielczości, zazwyczaj
są podpisane do jakiego modelu jest dany temat) Jeśli już znaleźliśmy folder ze swoimi tematami klikamy w niego jeden raz i klikamy OK
telefon automatycznie wróci do zakładki Appearance/Theme wtedy rozklikujemy pasek który znajduje się pod " Path..." i wybieramy temat
jaki nas interesuje wciskamy Apply i Start. Podmiana plików będzie trwała koło 2-4min po instalacji i kliknięciu "Finish" pojawi się
komunikat o ponownym uruchomieniu urządzenia akceptujemy wciskając OK, i GOTOWE!!!! Telefon włączy się z wybranym przez nas tematem.
I nie dawajcie się namówić na żadne wgranie innego Rom-u ponieważ wiąże się to z utratą gwarancji a koszty serwisowania tego urządzeni
są bardzo wysokie mało tego nieumiejętność wgrywania Rom-u może zakończyć się całkowitym uszkodzeniem naszego urządzenia, do tego s
topnia że serwis nam nie pomoże i zostaniemy z kawałkiem bezużytecznego plastiku w ręku. Mam nadzieje ze moja recenzja i rada pomoże
wielu osobą w podjęciu decyzji o kupnie tego telefonu oraz pozwoli skonfigurować ten smartfon według własnego uznania. POZDRAWIAM"

Link do oryginalnego tematu htcBlack
www.neo.spinet.pl/HTC_Black_v1.93.theme

TF3D Config
www.neo.spinet.pl/Diamond TF3D Config Setup v0.6.7.CAB

A ja pozwole sobie zapytać czy jak już mam TF3d przerobione tym sposobem to zakładke pogoda mogę zmienić na bardziej rozbudowana jak np w HD2 z animacją itp? Gdy pada śnieg to chce żeby padał mi cały czas gdy jestem w zakładce pogoda :) No i pod spodem żeby była pogoda na jutro pojutrze itp a nie żeby trzeba było wchodzić w menu 5-dniowa.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2010, 14:26:20 wysłana przez szachmat »

Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 18, 2010, 07:51:10 »
Witam, jestem totalnie pogubiony...
Chciał bym zmienić ten brzydki thems tf3d z orange ale nie wiem jak do tego się zabrać. Powiem szczeże że po przeczytaniu tego postu nie wniosło to nic do mojego rozumowania jak to zrobić.
Czy mógł by mi ktoś napisać jak to zrobić szybko i sprawnie?? od czego zacząć, gdzie znaleźć odpowidni thems ( interesowało by mnie coś na wzór tego orginalnego, a nie tego szajsu orange).
Jeśli ktoś ma chwilę i jest w stanie poświecić mi ją na opisanie w miarę przejżyście tego zagadanienia będe wdzięczny :)

*

Offline jimixxx

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Kaiser,HTC HD, Samsung I9070
Odp: [15.11.09] THEMES for TouchFlo3D
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 18, 2010, 08:53:52 »
 Malacz080

Przeczytaj choćby post powyżej twojego -wszystko dokładnie opisane...Nie jestem biegły,ale za 1 razem wyrzuciłem Orange... :ok:
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2010, 09:22:26 wysłana przez jimixxx »
Jedyną pociechą jest to,że są bardziej zieloni niż JA...