Dlaczego?

  • 3 Odpowiedzi
  • 16963 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dlaczego?
« dnia: Styczeń 17, 2008, 12:26:59 »
WITAM SERDECZNIE!
Zmuszony byłem usunąć ze swojego PDA MioP340 całego Destinatora ze względów technicznyc (PDA był w naprawie) i teraz po ponownym wgraniu map nie moge uruchomić jednej mapy mianowicie Estern Europa 2006.Q1.4162  mapaka sie wgrała wszystko ok lecz gdy pojawia się komunikat z wprowadzenim kodu licencji wprowadzam go jest akceptacja a poźniej komunikat,że muszę się zarejestrowac na stronie Destinatora itd.Wczesniej już się rejestrowałem i mapka chodziła ok otrzymałem klucz itd,teraz gdy wchodze na swoje konto i wpisuję ten sam klucz co wtedy to nie ma akceptacji?Wiec nie wiem co się stało czy muszę mieć teraz świerzy klucz czy brakuje i jakiegoś uaktulanienia mapy?Nadmieniam,że ostatni raz z mapy korzystałem latem w tamtym roku.Destinator zakupiony legalnie.
Z góry Dziękuję za odpowiedz POZDRAWIAM!

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Dlaczego?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2008, 12:28:32 »
nie wiem dlaczego, ale prośba na przyszlość - pisz w temacie wątku czego dotyczy problem

*

Offline So What!

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dlaczego?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2008, 16:30:10 »
WITAM SERDECZNIE!
Zmuszony byłem usunąć ze swojego PDA MioP340 całego Destinatora ze względów technicznyc (PDA był w naprawie) i teraz po ponownym wgraniu map nie moge uruchomić jednej mapy mianowicie Estern Europa 2006.Q1.4162  mapaka sie wgrała wszystko ok lecz gdy pojawia się komunikat z wprowadzenim kodu licencji wprowadzam go jest akceptacja a poźniej komunikat,że muszę się zarejestrowac na stronie Destinatora itd.Wczesniej już się rejestrowałem i mapka chodziła ok otrzymałem klucz itd,teraz gdy wchodze na swoje konto i wpisuję ten sam klucz co wtedy to nie ma akceptacji?Wiec nie wiem co się stało czy muszę mieć teraz świerzy klucz czy brakuje i jakiegoś uaktulanienia mapy?Nadmieniam,że ostatni raz z mapy korzystałem latem w tamtym roku.Destinator zakupiony legalnie.
Z góry Dziękuję za odpowiedz POZDRAWIAM!
Też po instalowaniu poprawki do Destinatora 6 musiałem w pisywać kody, ale wszystko działa poprawnie. Jesteś pewien, że się nie pomyliłeś?
Zadzwoń najlepiej na infolinię Destinatora. Jest bardzo dobra. Telefon masz podany w Menu: Ustawienia-Pomoc.

*

Offline nitro_67

  • *
  • 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • GreenLemon
  • Sprzęt: HTC Balckstone
Odp: Dlaczego?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2008, 16:34:57 »
Miałem tak z Automapa, po wymianie płyty konieczna była zmiana nr rejestracji, więc w dest może być podobnie.