Destinator PN po polsku...

  • 100 Odpowiedzi
  • 11923 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 25, 2005, 23:55:32 »
dzialac dziala natomiast gdzies na zachodnim forum wyczytalem, ze sa problemy z ustawieniem ikonek na ekranie w trybie landscape (poziomo) na ekranach VGA (suwak od zmiany skali jest posrodku ekranu) - w trybie normalnym dziala OK

jak znajde to podam link ze zdjeciami...

[Dodano: 2005-07-25 23:58:43]
http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=30365&whichpage=3

Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 26, 2005, 00:25:59 »
Dzieki.
Wydam troche kasy wiec chcialem sie upewnic.
A swoja droga, wracajac do wczesniejszej dyskusji, czy naprawdę trzeba sie upomniec o polska nakladke/wersje? Przeciez kupuje towar polski klient w polskim sklepie. To chyba oczywiste, że powinni zaproponowac polska wersje.
Pozdrawiam. Jeszcze raz dzieki


[Dodano: 2005-07-26 01:02:51]
Czy ten link (http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=30365&whichpage=3 ) na pewno dotyczy loox'a? U mnie z angielskim tak sobie, ale wyczytalem że"I use a Toshiba e800 TrueVGA " stąd pytam.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 26, 2005, 09:05:42 »
Cytat: rob69
Dzieki.
Wydam troche kasy wiec chcialem sie upewnic.
A swoja droga, wracajac do wczesniejszej dyskusji, czy naprawdę trzeba sie upomniec o polska nakladke/wersje? Przeciez kupuje towar polski klient w polskim sklepie. To chyba oczywiste, że powinni zaproponowac polska wersje.
Pozdrawiam. Jeszcze raz dzieki

Polska wersja dopiero trafila na rynek. Ten kto kupuje program teraz otrzyma polska wersje jezykowa.

*

Offline lary

  • 41
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 27, 2005, 10:53:48 »
czy Polska nakladka na DES PN - jest darmowa?
jezeli tak czy ktos mogl by mi ja udostepnic
za 2 dni  wybieram sie do Paryza i nie zdaze jej zamowic u producenta

Ps. czy ktos posiada polska instrukcje obslugi Destinatora?

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 27, 2005, 16:28:39 »
Cytat: rob69
U mnie z angielskim tak sobie, ale wyczytalem że"I use a Toshiba e800 TrueVGA " stąd pytam.
dobrze przeczytales ale nie wykluczone, ze na looxie bedzie podobny objaw - na 100% to byloby wiadomo jakby sie wypowiedzial ktos kto ma looxa i uzywa DPN

Cytat: lary
czy ktos posiada polska instrukcje obslugi Destinatora?
moge ci podeslac polska instrukcje do MioMap jesli chcesz - polski odpowiednik Destinatora3

Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 27, 2005, 17:25:49 »
Czy istnieje mapa Węgier dla Destinator 3.0 lub PN? Kolega mówił mi,że widział, a miły Pan w Jamicon powiedział że to była pomylka i nic takiego nie istniało

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 27, 2005, 17:32:04 »
Cytat: platis
Czy istnieje mapa Węgier dla Destinator 3.0 lub PN? Kolega mówił mi,że widział, a miły Pan w Jamicon powiedział że to była pomylka i nic takiego nie istniało
istnieje na 100% - mily Pan jest niedoinformowany albo nie chcial ci powiedziec wszystkiego...
http://www.destinator1.com/destPDA.emb
http://www.mobilegpsonline.com/pro_dest.php

*

Offline lary

  • 41
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 27, 2005, 18:25:35 »
Lipciopda - wyslij mi ta instrukcje na maila ktorego podalem ci w mailu :) - sprawdz poczte

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 27, 2005, 18:29:32 »
tak wiem - wysle ci max w ciagu 2 godzin bo nie jestem w domu a instrukcje mam gdzies na zewnetrznym dysku

*

Offline lary

  • 41
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 27, 2005, 19:54:05 »
jak e Destinatorze wyznaczyc trade do paryza zeby pominac platne autostrady we Francji?

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 27, 2005, 19:59:30 »
opcja toll roads w menu avoid roads

oczywiscie mapa musi posiadac oznaczenie platnych drog - inaczej musisz recznie dodawac ich numery

Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 27, 2005, 22:55:31 »
Cytat: lipciopda
Cytat: rob69
U mnie z angielskim tak sobie, ale wyczytalem że"I use a Toshiba e800 TrueVGA " stąd pytam.
dobrze przeczytales ale nie wykluczone, ze na looxie bedzie podobny objaw - na 100% to byloby wiadomo jakby sie wypowiedzial ktos kto ma looxa i uzywa DPN

Cytat: lary
czy ktos posiada polska instrukcje obslugi Destinatora?
moge ci podeslac polska instrukcje do MioMap jesli chcesz - polski odpowiednik Destinatora3


[Dodano: 2005-07-27 22:57:44]
Nie wyszło mi cytowanie. W każdym razie jesli to nie problem też chciałbym ta instrukcje obslugi do Destinatora 3
Prosba oczywiscie do Lipciopda.
Z gory dziekuje

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 27, 2005, 23:24:15 »
Cytat: platis
Czy istnieje mapa Węgier dla Destinator 3.0 lub PN?
gdybys jeszcze mial watpliwosci...
http://www.destinator.hu/termekismerteto.php

swoja droga zastanawiam sie co ten PAN robi u polskiego dystrybutora Destinatora skoro nie potrafi wpisac w google "destinator and hungary" (no bo powiedzmy, ze moze nie wiedziec) :) - juz odpowiedz "nie wiem" albo "sprawdze" bylaby lepsza niz mowienie, ze to jakas pomylka...

*

Offline Luc__

  • *
  • 55
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 28, 2005, 12:46:05 »
Cytat: lary
jak e Destinatorze wyznaczyc trade do paryza zeby pominac platne autostrady we Francji?
Witam!
Kiedy kolega wraca? Też się wybieram do Franacji (pierwszy raz z GPSem) w połowie sierpnia i ciekaw jestem zgodności POI z rzeczywistością i w ogóle jak się Dest. sprawuje.
BTW: Czy są jakieś inne powody (pozoa ekonomicznymi), dla których kolega chce unikać autostrad? (Ja osobiście nie polecam).
Pozdrawiam

*

Offline lary

  • 41
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 28, 2005, 13:40:30 »
koszt autostradu we francji to podobno 20 E -
poprostu nie spieszy mi sie i chce troche zwiedzic Francje przynajmniej z samochodu

wracam 6 sierpnia

ps skad mozna sciagnac POI do destinatora?

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 28, 2005, 13:52:18 »
Nie ma takich cen w FR, no moze za przejazd tunelem pod Mont Blanc , tam faktycznie placi sie okolo 30 eur. Z reguly placi sie za poszczegolne odcinki, okolo 5 eur
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline Luc__

  • *
  • 55
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 28, 2005, 13:56:29 »
Cytat: lary
koszt autostradu we francji to podobno 20 E -
poprostu nie spieszy mi sie i chce troche zwiedzic Francje przynajmniej z samochodu

wracam 6 sierpnia

ps skad mozna sciagnac POI do destinatora?

To prawda, ale droga strasznie się dłuży od "granicy" z Niemcami do Paryża.

Radry francuskie: http://www.radarsfixes.com/
Resztę ściągnąłem z: http://poiplace.oabsoftware.nl/ (Dzieki koledze "lukjod") oraz http://www.poihandler.com (tutaj fotoradary są płatne)

Jakoś nie mogę się zebrać aby porównać bazę fotoradarów jednej i drugiej strony.

PS
W takim razie jakaś relacja po 06 sierpnia? (Ja jadę 13go sierpnia).

*

Offline lary

  • 41
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 28, 2005, 19:38:29 »
powiedz mi jeszcze gdzie mam wrzucic ten plik z pierwszej podanej przez ciebie strony

ps:
jak w Destinatorze wyznaczyc punkty przez ktore chce przejechac
w zakladce "Plan podróży" gdy wyznacze wiecej jak 2 punkty wyznacza mi droge tylko miedzy dwoma

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 28, 2005, 19:47:37 »
Cytat: lary
jak w Destinatorze wyznaczyc punkty przez ktore chce przejechac
w zakladce "Plan podróży" gdy wyznacze wiecej jak 2 punkty wyznacza mi droge tylko miedzy dwoma
wyznacza ci pewnie pomiedzy startem a pierwszym punktem - kolejny punkt wyznaczy sie automatycznie po dojechaniu do pierwszego - przyznaje upierdliwe a opcja punktow przelotowych w Destinatorze jest tragiczna

*

Offline lary

  • 41
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 28, 2005, 19:49:54 »
lipcio masz moze GG - mam kilka pytan a wyruszan o 3 w nocy i zaraz musze isc spac :)

Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 04, 2005, 14:46:22 »
Witam Jak w Desinatorze 3 wyznaczyć punkty przelotowe np z Krakowa przez Cieszyn-np Bratysława -Wiedeń-Zagrzeb .

[Dodano: 2005-08-04 14:56:31]
Cytat: lipciopda
Cytat: rob69
U mnie z angielskim tak sobie, ale wyczytalem że"I use a Toshiba e800 TrueVGA " stąd pytam.
dobrze przeczytales ale nie wykluczone, ze na looxie bedzie podobny objaw - na 100% to byloby wiadomo jakby sie wypowiedzial ktos kto ma looxa i uzywa DPN

Cytat: lary
czy ktos posiada polska instrukcje obslugi Destinatora?
moge ci podeslac polska instrukcje do MioMap jesli chcesz - polski odpowiednik Destinatora3

Jest to instrukcja do programu czy do instalacji programu? Jak instrukcja do programu to też proszę superplus2@poczta.onet.pl
Dzięki

*

Offline krzew

  • 22
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 04, 2005, 15:00:32 »
Mam pytanie do posiadaczy Destinatora PN
Zainstalowalem program na PDA a mapy na karcie SD , i teraz powiedzcie prosze czy przegladanie mapy u Was tez dziala tak poooooowoli??? Przesowam mape i zeby wczytalo czesc niewidoczna trzeba odczekac z 5 sec.. troche to denerwujace :/

Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 04, 2005, 15:20:26 »
Cytat: krzew
Mam pytanie do posiadaczy Destinatora PN
Zainstalowalem program na PDA a mapy na karcie SD , i teraz powiedzcie prosze czy przegladanie mapy u Was tez dziala tak poooooowoli??? Przesowam mape i zeby wczytalo czesc niewidoczna trzeba odczekac z 5 sec.. troche to denerwujace :/


U mnie na bierząco bez zwłoki.MDAIII+Destinator 3 (Mio-Map)

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 04, 2005, 15:57:14 »
Cytat: krzew
Mam pytanie do posiadaczy Destinatora PN
Zainstalowalem program na PDA a mapy na karcie SD , i teraz powiedzcie prosze czy przegladanie mapy u Was tez dziala tak poooooowoli???
a jaka duza mape masz tam wgrana? czy sprawdzales na mniejszym pliku? czy sprawdzales jesli taki plik bedzie w pamieci? ogolnie to powody moga byc trzy - za dyzu plik, wina karty i najmniej prawdopodobny - wina PDA

*

Offline krzew

  • 22
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 04, 2005, 16:10:34 »
Mape mam wgrana Niemiec o wielkosci ponad 200MB
Moze wgram program tez na karte a nie na PDA? da to cos?

aha i jeszcze cos... zainstalowalem program na kompa, pozniej na PDA, wgralem mapy, wlaczylem pda, przegladam sobie mapy i nagle mi sie przypomina ze nie rejestrowalem ich -> woow <- o co chodzi??

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 04, 2005, 16:15:39 »
napisalem - sprawdz z mniejsza mapa - wytnij sobie jakis fragment w konsoli uzytkownika na PC i go wrzuc na karte

wgranie glownego programu na karte nic nie da, a w przypadku DPN chyba nawet to nie jest mozliwe

map nie musisz rejestrowac w DPN - mozesz to zrobic w celu supportu ze strony producenta, otrzymywania update'ow itd. ale do uruchomienia programu nie jest to konieczne

*

Offline krzew

  • 22
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 04, 2005, 16:59:16 »
Wgralem mniejsza mape i jest minimalnie lepiej...:/ ale ogolnie wszystko chodzi woooolno, nawet jak chce wlaczyc opcje adresow to musze czekac na wyswietlenie  chwile.... ogolnie shitowato :[

[Dodano: 2005-08-04 18:06:43]
nie wiem czy to cos podpowie ale wszedlem w ustawienia i pamiec:
cala pamiec 55mb

pamiec:
przydzielone 26.09 mb
w uzyciu 8,28 mb
wolna 17,81 mb

program:
przydzielone 28,91 mb
w uzyciu 11.09 mb
wolna 17,84 mb


ROM pamiec calkowita 1,84 mb
w uzyciu 0,00 mb
wolna 1,84 mb

SD card pamiec calkowita 483,56 mb
w uzyciu 307,78
wolna 175,78 mb


Automapa chodzi bardzo szybko, a Destinator sie tnie jak jasna cholera :/ hellllp :(

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 04, 2005, 19:17:55 »
Cytat: krzew
Wgralem mniejsza mape i jest minimalnie lepiej...:/ ale ogolnie wszystko chodzi woooolno, nawet jak chce wlaczyc opcje adresow to musze czekac na wyswietlenie  chwile....
a jak wgrasz do pamieci a nie na karte? tylko jak bedziesz sprawdzal to wyjmij karte z gniazda

*

Offline krzew

  • 22
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:36:19 »
mam wgrac mape do pamieci?????

Bawilem sie caly dzien ustawieniami i program jak chodzil wolno tak chodzi caly czas. W przyplywie nerwicy mialem ochote wypierniczyc PDA w diably ;)  Nie wspomne tez ze destinator juz pare razy sie zawiesil :/

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Destinator PN po polsku...
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 05, 2005, 10:43:29 »
Cytat: krzew
mam wgrac mape do pamieci?????
a co w tym dziwnego?