PDAclub.pl

Nawigacja GPS => Nawigacja GPS - ogólnie => Destinator => Wątek zaczęty przez: Odyn84 w Luty 28, 2007, 17:09:21

Tytuł: DESTINATOR PN I 6
Wiadomość wysłana przez: Odyn84 w Luty 28, 2007, 17:09:21
Witam.Mam Mediona 510T. Po kilku bataliach udalo mi sie zainstalowac na nim DESTINATORA PN, wszystko dziala(prawie ok,ale o tym za chwile)...chodzi mi konkretnie o to, ze po zainstalowaniu wersji 6, Destinator sie nie uruchamia i wyskakuje komunikat, ze to nie aplikacja WIN CE.
Następna sprawa: po uruchomieniu PN caly czas w dolnej części ekranu znajduje sie szary poziomy pasek i przciskiem TEMP, uruchamia sie on wraz z destinatorem i troche przeszkasza:( Jak to usunąć??
Kolejne pytanie: czy Destinatora da sie konfigurowac(jezyk itp)?Odpowiem sobie sam,ze pewnie tak....tylko gdzie to zrobic.Po uruchomieniu widzę od razu mape.jedyne menu jakie posiadam, to to po nacisnieciu ikony z autkiem, w ktorym mozna wybrac adres, poi, ulubione itp.Jak wejsc do innych ustawien?
Tytuł: DESTINATOR PN I 6
Wiadomość wysłana przez: Odyn84 w Luty 28, 2007, 17:56:35
Juz wiem, dlaczego nie moglem znalesc konfiguracji... znajduja sie wlasnie pod tym paskiem o którym mowa wyzej.Wiec teraz tymbardziej prosze o pomoc w usunięciu paska. Dodam ze po nacisnieciu przycisku TEMP,ktory sie na nim znajduje, wysuwa sie z niego prostokat z napisem "foo" :)
Tytuł: Odp: DESTINATOR PN I 6
Wiadomość wysłana przez: Kszysztow w Marzec 03, 2008, 12:35:35
dołączam się do prośby... nie mogę nigdzie znaleść rozwiązania tego irytującegoo problemu :( help