Nawigacja GPS > Destinator

destinator 6 i brak WIDOCZNEJ karty pamięci

<< < (2/5) > >>

lordJim:
jeżeli masz Pda połączone z kompem i uruchomioną konsolę, powinno byc ocki jak zaczniesz transfer, wtedy pokazując miejsce docelowe wszystko powinno sie zmienić na to co jest potrzebne :E

Endriuszka:
tak jak napisałem wcześniej:

--- Cytat: Endriuszka w Styczeń 08, 2008, 15:25:27 ---gdy otworze konsole w miejscu "urządzenie docelowe" wybieram karte pamięci (mam 2GB z wolnego miesjca około 1.3GB) i pokazuje mi że mam dostępnej pamięci  0.0 MB :( :( :(

--- Koniec cytatu ---

moje miejsce docelowe ma: 0,0 MB :( :( :( :( :( i tutaj tkwi problem

lordJim:
u mnie wszycho działa. Wgraj konsolę jeszcze raz  :ohreally:

Napisane: Styczeń 08, 2008, 17:58:07A jaka wersje ActiveSync posiadasz?

nocnyMarek:

--- Cytat: Endriuszka w Styczeń 08, 2008, 17:39:42 ---a ja mam:
DestinatorApps ---> Destinator i sliderplayer ...
--- Koniec cytatu ---

To masz na karcie, albo w pamieci PPC, a ja pisałem o PC, konsola najpierw kopiuje mapę z CD na HDD, a dopiero później z HDD na kartę,
jeśli już choć raz tę mapę instalowałeś to już masz ją na twardym dysku, bo po instalacji konsola tych plików nie kasuje.
Więc póki ich sam nie usuniesz to sobie tam leżą i czekają ... Mapę z płyty musiałbyś najpierw rozpakować (na CD są zipy).
Katalog z mapą musisz skopiować do katalogu DestinatorApps na karcie.
Możesz go też utworzyć ręcznie i kopiować pliki pojedynczo (zwłaszcza te po kilkadziesiąt MB).

Miałem kiedyś podobny problem i ZTCP lekarstwem był format karty,
ale jeśli miałbym formatować kartę na PPC i poźniej wszystko godzinami kopiować przez AS
(mam ok 3GB danych) to wolałbym skoczyć do sklepu po czytnik ....

lordJim:

--- Cytat: nocnyMarek w Styczeń 08, 2008, 18:23:05 ---
Katalog z mapą musisz skopiować do katalogu DestinatorApps na karcie.
Możesz go też utworzyć ręcznie i kopiować pliki pojedynczo (zwłaszcza te po kilkadziesiąg GB).

 ....

--- Koniec cytatu ---

czyżby..? :O :E

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej