Błędy w Destinator 6 (v. 6.0.0.24556)

  • 40 Odpowiedzi
  • 8242 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

heh, problemy
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 27, 2006, 18:46:25 »
Własnie zakupiłem w dniu dzisiejszym i już wątpię czy aby dobrze zrobiłem. Mam wersję 6.0.0.24238.
Z błędów jakiw na początku tematu u mnie występują to:

6. Mapa Polski to ok. 6 MB ogryzek, gdzie jest kilka dróg a więcej
szczegółów jest za granicą niż w Polsce. Przy próbie użycia tej mapy w
Polsce i tak Destinator przełączy mapę na mapę głównych dróg Europy

8. Użycie w PDA polskiej lokalizacji powoduje utrudnienia we wpisaniu
czegokolwiek w Destinatorze. Trzeba wyłączyć w lokalizacji obsługe
zewnętrznych klawiatur i się uspokaja.

Pozwoliłem sobie skopiować całe zdania.
Przy próbie wytyczenia trasy z mojego miejsca zamieszkania, notorycznie wyświetla komunikat o moim za dalekim połozeniu w stosunku do głównych dróg. Płetwy opadaja... :wkurzony:
Nie wiem jak Wam, mi się wydaje ze to kiepski program.

Pozdrawiam

Błędy w Destinator 6 (v. 6.0.0.24556)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 27, 2006, 20:40:53 »
Same problemy z tym destinatorem 6. Mieszkam na stale w Atenach i mapa Grecji (ATEN)jest skaszaniona w wersji 6.0.0.24556 Nie pokazuje w adresach wyboru danej ulicy na danej dzielnicy Poprostu kociol. Strata kasy. Moja ulice w wyszukiwaniu wogole nie znajduje a mieszkam w centrum.Tylko na oddalonej dzielnicy oddalonej ode mnie o parenascie kilosow. O dziwo na mapie na przegladaniu recznym moja ulica jest jak byk i inne ktorych wyszukiwanie nie pokazuje.  U mojego kumpla na Pn jest o niebo lepiej. Moze beda jakies poprawki. Poczekamy zobaczymy. Jak na razie jestem bardzo zawiedziony juz wyslalem email z zapytaniem do firmy jak na razie cisza. Pozdro :(

Błędy w Destinator 6 (v. 6.0.0.24556)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 27, 2006, 20:44:31 »
Same problemy z tym destinatorem 6. Mieszkam na stale w Atenach i mapa Grecji (ATEN)jest skaszaniona w wersji 6.0.0.24556 Nie pokazuje w adresach wyboru danej ulicy na danej dzielnicy Poprostu kociol. Strata kasy. Moja ulice w wyszukiwaniu wogole nie znajduje a mieszkam w centrum.Tylko na oddalonej dzielnicy oddalonej ode mnie o parenascie kilosow. O dziwo na mapie na przegladaniu recznym moja ulica jest jak byk i inne ktorych wyszukiwanie nie pokazuje.  U mojego kumpla na Pn jest o niebo lepiej. Moze beda jakies poprawki. Poczekamy zobaczymy. Jak na razie jestem bardzo zawiedziony juz wyslalem email z zapytaniem do firmy jak na razie cisza. Pozdro :(

Błędy w Destinator 6 (v. 6.0.0.24556)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 28, 2006, 17:55:27 »
Teladam trzeba było zapytać gdzie kupić dobrą wersję.......

*

Offline b98

  • ****
  • 541
Błędy w Destinator 6 (v. 6.0.0.24556)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 28, 2006, 18:50:45 »
a jak brzmi odpowiedź na tak zadane pytanie ?

A 2 czy z producentem coś można wskórać w przypadku felernej wersji bo już podpada pod sprzedawanie bubla i jest hmm .. karalne

*

Offline Jacop

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Internet jest kopalnią wiedzy... też o tobie.
  • Sprzęt: Mio P550 + AM6      iPhone 3GS 16GB v.4.1
Błędy w Destinator 6 (v. 6.0.0.24556)
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 25, 2006, 17:57:17 »
Może napiszcie jaka jest najnowsza lub najlepsza wersja programu i map (w odniesieniu do Polski) .
Będzie to pomocne tym, którzy chcą się zdecydować na zakup Destinatora 6 bez rozczarowań.

*

Offline Greg.

  • 48
Błędy w Destinator 6 (v. 6.0.0.24556)
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 25, 2006, 21:44:26 »
Cytat: "-RoMan-"
I jest rzeczą pewną, że na żądanie Jamicon wycięto mapę Polski.


No to ja też dałem się wpuścić !
Nie KUPUJCIE w Komputroniku !
Facet sprzedając mi D6 powiedział, że nie może otworzyć pudełka, co całkowicie rozumiem. Ale też nie potrafił udzielić żadnej odpowiedzi na temat produktu ponad to, co wyczytać można na pudełku.
Zreszta go za to nie winię... mam tylko żal... do samego siebie, że tak dałem się zrobić  :wkurzony:

NAJWIĘKSZY ŻAL MA DO TYCH "BRZYDKICH CHŁOPCÓW", CO POZWOLILI NA OBCIĘCIE MAP POLSKI !
W moim D6 też mam Polskę 6,5 MB  :wkurzony:
Komu na tym zależało, by obciąć mapę? O jakie tu pieniądze chodzi?

*

Offline Greg.

  • 48
Błędy w Destinator 6 (v. 6.0.0.24556)
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 26, 2006, 11:50:07 »
Cytat: "Greg."
Cytat: "-RoMan-"
I jest rzeczą pewną, że na żądanie Jamicon wycięto mapę Polski.


No to ja też dałem się wpuścić !


Potrzymuję - dałem się nabrać na marketing sprzedawców D6. Nie ma co !

Dodatkowo, jak się okazało po skontaktowaniu z destinator at destinator pl, że mam skontaktować się z Jamiconem. Pani w J. po weryfikacji pierwszych literek klucza stwierdziła, że to Ich dystrybucja i w związku z tym przysługuje mi JEDNA ! darmowa aktualizacja. Mogę ją dostać teraz (ściągnąć z netu) lub poczekać na ostatnie poprawki grudzień/styczeń.

zatem czekam...

Po pierwsze nigdzie to nie było napisane, że jakiś upgrade dostępny u dystrybutora (stona Destinator.pl to "bieda z nędzą"), po drugie - sam sprzedawca o tym też nie miał pojęcia. Tak wygląda obsługa klienta !
Gdyby nie to forum, to nie wiedziałbym gdzie w ogóle szukać. Dzięki za ukierunkowanie. Już jestem fertig !

*

Offline slawekku

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pan
  • Sprzęt: Holux GPSmile 60, Palm T3,Asus P527
Zakup Destinatora
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 26, 2006, 14:26:33 »
Witam !
Pragnę poinformować wszystkich, że wczoraj zakupiłem D6 w Komputroniku ( na którego kolega narzekał) . Sprzedawca rzeczywiście nie mógł okreslić jaka wersja jest w środku. Na okładce pisze tylko Q12006 a pudełko jest zaplombowane. Do zakupu zachęciły mnie dwie nalepki "Pełna mapa Polski i Bezpłatna aktualizacja do następnej wersji Mapy Polski". Po zainstalowaniu okazało się że mapa Polski ma numer Q1.4168. Sama mapa Polski w opcjach "cięcia" ma 59Mb. Co prawda program mam dopiero od wczoraj i przejechałem z nią tylko kilkanaście kilometrów jednak mam już kilka pierwszych wrażeń:
- dla miast powyżej 20tyś mieszkańców pokrycie jest porównywalne z AM 3u. Przynajmniej w mojej okolicy.
- niestety D6 poskonale prowadzi drogami pod prąd
- kilka razy przekonywał mnie do skakania z wiaduktu, jazdy drogą dla rowerów i wyjazdu ślepą drogą.
Jednak program oceniam dużo lepiej niż AM kupioną w wersji r pół roku temu. Znacznie szybciej się go "nauczyłem" . Błyskawicznie przelicza trasy. Czytelność i obsługa jest doskonała. Przełączanie map pomiędzy krajami ( przynajmniej na sucho ) jest bezproblemowa.
Dokładność map to tylko kwestia czasu. Podobnie było z AM.
Nie ukrywam że do zakupu przekonał mnie również fakt przejechania kilku tysięcy kilometrów z D5PN na służbowym sprzecie.
Osobiście Polecam.
Jeśli chodzi o sprzęt to mam Palmaxa/Holuxa Smile60. Instalacja i obsługa bez żadnych problemów.

Pozdrawiam
Sławek
Slawomir Kulka

*

Offline Greg.

  • 48
Re: Zakup Destinatora
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 27, 2006, 10:42:58 »
Cytat: "slawekku"
Witam !
Pragnę poinformować wszystkich, że wczoraj zakupiłem D6 w Komputroniku ( na którego kolega narzekał) . Sprzedawca rzeczywiście nie mógł okreslić jaka wersja jest w środku. Na okładce pisze tylko Q12006 a pudełko jest zaplombowane. Do zakupu zachęciły mnie dwie nalepki "Pełna mapa Polski i


Właśnie o tym pisałem. Innymi słowami.
Wyobraź sobie, proszę, Szanowny Kolego, że na egzemplarzu, który ja kupiłem też jest ten sam napis :) On też mnie zachęcił do zakupu, chociaż generalnie zdawałem sobie sprawę z tego, że jest to program do nawigacji po drogach Europy, na co najbardziej liczyłem !

Najważniejsze, ze mam gwarancję upgrad'e, szkoda, że tylko jednego.
Miejmy też nadzieję, że na Europejskich drogach równie głupio D6 Cię nie będzie prowadzić, jak na polskich ! Trzymam kciuki !
Sam się tez przejadę tu i ówdzie, by sprawdzić :)

pozdr.

Greg.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Re: Zakup Destinatora
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 27, 2006, 12:10:13 »
Cytat: "slawekku"
Jednak program oceniam dużo lepiej niż AM kupioną w wersji r pół roku temu. Znacznie szybciej się go "nauczyłem" ...
... do zakupu przekonał mnie również fakt przejechania kilku tysięcy kilometrów z D5PN na służbowym sprzecie.

To już wiesz dlaczego nauczyłeś się go szybciej,
ja zakupiłem AM i DPN jednocześnie (czyli uczyłem się obu naraz)
i uważam, że obsługa DPN w porównaniu z AM jest koszmarna.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free