PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Dell => Wątek zaczęty przez: Cressi w Grudzień 13, 2004, 19:36:51
-
Wlasnie,
może ktos wie, czy którys z oferowanych obecnie DELL'i ma standardowego RS'a? Potrzebny mi taki do komunikacji z komputerem nurkowym. Mam szanse na nowego palmtopa i z róznych przyczyn musi to byc DELL. Mnie pozostanie kwestia wybrania "który". Na stronach DELL'a niewiele sie dowiedzialem.
-
Obawiam się, że Aximy nie posiadają złącza RS. Istnieją dedykowane kable łączące z Aximem urządzenia wykorzystujące RS do komunikacji np GPS. Może dałoby się coś z tego wykorzystać?
-
Chyba troche nie zrozumiales pytania. Nie chodzilo o faktyczna wtyczke/gniazdko RS232, ale o zlacze ktore pozwala obslugiwac urzadzenia szeregowe. Czyli np. GPSy. Te dedykowane kable to nic wiecej jak po prostu kable szeregowe. Wydaje mi sie ze Axim X5 ma RSa, ale co do innych to nie mam bladego pojeca. Zobacz dla ktorych aximow istnieja GPSy na kablu to od razu bedziesz wiedzial ktore maja RS.
-
RS232 jest dostępny w Axim x5 i x30i. Kwestia tylko kabla. W x50v niestety go nie ma.:(