PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Dell => Wątek zaczęty przez: wojciech69 w Październik 11, 2010, 11:44:24

Tytuł: Dell X30 - jak usunąć sieć wifi z listy
Wiadomość wysłana przez: wojciech69 w Październik 11, 2010, 11:44:24
Witam!
Tak jak w temacie jak usunąć z listy sieci jakaś pozycję?
Dla jasności: łącząc się z internetem przez WIFI palmtop zapisuje sobie nazwę sieci z którą się połączył, ale gdy już mamy tych sieci na liście dosyć dużo i chcemy się pozbyć tych z którymi już się nie połączymy to gdzie można szukać jakiejś "opcji" by to zrobić?
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Dell X30 - jak usunąć sieć wifi z listy
Wiadomość wysłana przez: Kapitan Pazur w Październik 11, 2010, 11:47:29
przytrzymaj rysik na nazwie sieci i wybierz z menu Remove settings
Tytuł: Odp: Dell X30 - jak usunąć sieć wifi z listy
Wiadomość wysłana przez: wojciech69 w Październik 11, 2010, 11:58:35
A dziękuję. Jak tylko wrócę z pracy to spróbuję - jako nowy użytkownik, nie sądziłem że po takim zabiegu wyskoczy takie "ukryte" menu, dające takie możliwości;)
Tytuł: Odp: Dell X30 - jak usunąć sieć wifi z listy
Wiadomość wysłana przez: Kapitan Pazur w Październik 11, 2010, 12:07:58
w WM często wyskakuje menu po przytrzymaniu rysika, ale warto pamiętać że dotyczy ono elementu aktualnie przytrzymywanego, tak że pamiętaj by wywołać je na tej nazwie którą chcesz usunąć, bo możesz pozbyć się przypadkowo jakiejś potrzebnej sieci