PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Dell => Wątek zaczęty przez: u.Ghost w Wrzesień 26, 2007, 23:11:49

Tytuł: Crash-test DELL Axim X30 [H]
Wiadomość wysłana przez: u.Ghost w Wrzesień 26, 2007, 23:11:49
To stało się dzisiaj..
..szedłem do pracy.

Dziwnym trafem śruba do pokrowca się odkręciła i Aximek miał spotkanie 1 stopnia z podłożem betonowym.. kilka rysek na obudowie, prędkość dość duża, a u mnie pełno w gaciach - w końcu mam go dopiero 1,5 miesiąca.

Jak się okazało alu-pokrowiec spełnił swoją powinnośc należycie  :E
Oby mniej takich przygód :proud:
Tytuł: Odp: Crash-test DELL Axim X30 [H]
Wiadomość wysłana przez: slammer w Wrzesień 28, 2007, 18:40:17
mi w pierwszym miesiącu korzystania wypadł x51v z wysokości 0.5m na kafelki. był ubrany w krusella, który z pewnością mu pomógł... ale co z tego?
Tytuł: Odp: Crash-test DELL Axim X30 [H]
Wiadomość wysłana przez: AMi w Wrzesień 28, 2007, 18:48:12
No? Co z tego?
Lubię czytać horrory  :D
Tytuł: Odp: Crash-test DELL Axim X30 [H]
Wiadomość wysłana przez: Bat. w Wrzesień 30, 2007, 21:14:26
Hehe, właśnie - co z tego? :)
Ja wam powiem tylko tyle, że im dłużej ma się sprzęt, tym jest on mocniejszy. Wydaje się to dziwne, ale na nowy sprzęt, albo na taki, który ma się krótko, bardzo się uważa, przez co upadki zazwyczaj kończą się śmiercią/mocnym zniszczeniem urządzenia, a potem jak już mamy je długo i trzymamy pewnie w ręku to nawet kosmiczne wypadki nic mu nie robią (chyba, że kilka rysek :D ) - wiem z doświadczenia :))
Tytuł: Odp: Crash-test DELL Axim X30 [H]
Wiadomość wysłana przez: 123fokus w Wrzesień 30, 2007, 22:23:09
Coś w tym jest :)
Tytuł: Odp: Crash-test DELL Axim X30 [H]
Wiadomość wysłana przez: ziele w Wrzesień 30, 2007, 22:48:27
Mój axim zaliczył kilka lotów na beton, płytki, w ścianę... i żyje  :mrgreen: