PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => BlueAngel => Wątek zaczęty przez: rafal7777 w Luty 01, 2008, 10:32:06
-
Witam
Oddałem swojego palmtopa do serwisu ponieważ ładowarka samochodowa nie ładowała palmtopa podczas ładowania z gniazda zapalniczki. Dioda informująca o ładowaniu świeci na pomarańczowo co oznacza że palmtop jest ładowany. Po dwóch tygodniach otrzymałem telefon z serwisu z prośbą o dostarczenie ładowarki a po dostarczeniu jej serwisant powiedział że ładowarka się nie nadaje bo ma za mały prąd ładowania tj. 5V 1000mA. Zacząłem szukać innej po sklepach internetowych ale niestety wszystkie dedykowane do tego modelu mają 5,4v 850mA lub 5V 1000mA. Tak więc moje pytanie jest oczywiste - jakich ładowarek używacie bo zgłupiałem do reszty ?!?
-
5V 2A
producent hipro
model HP-AC010L6E
Chińskie. Było w zestawie
-
U mnie niestety nie było bo mam cały zestaw z Plusa. Na marginesie to kto używa ładowarki 1000mA i nie ma problemów bo u mnie mając włączoną Automapę palmtop siada po ok 5 godz. na włączonej ładowarce.
-
U mnie niestety nie było bo mam cały zestaw z Plusa. Na marginesie to kto używa ładowarki 1000mA i nie ma problemów bo u mnie mając włączoną Automapę palmtop siada po ok 5 godz. na włączonej ładowarce.
Muszę spojrzeć jaką ja mam, ale dobrze będzie jeśli ma chociaż 1A. Nie spotkałem się z problemem, że słabo ładowała. Przy odpalonej nawigacji nawet dobiła do pełna baterię (startowała podejrzewam z ok. 80%). Oczywiście trochę to trwało (ze 2 godziny)