PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => BlueAngel => Wątek zaczęty przez: pisarz w Listopad 10, 2007, 18:32:44

Tytuł: BA WM6 + GPS I-Tec BT-339
Wiadomość wysłana przez: pisarz w Listopad 10, 2007, 18:32:44
Witam. Posiadam moduł GPS I-Tec BT-339, BA z WM6 od Heliego. Niestety nie wiem co i jak zrobić, aby to ze sobą działało. Na płytce od GPSa jest sterownik do zainstalowania na PDA, co też uczyniłem. Dodałem tego GPSa jako urządzenie BT, wykrywa bez problemu. I tutaj moja wiedza się kończy. Posiadam Automape i Autopilota (obecnie zainstalowany tylko Autipilot). Nie wiem co i jak skonfigurować, zeby Autopilot zobaczył tego GPSa. Co trzeba jak ustawić aby urządzenia ze sobą wspołpracowały?
Tytuł: Odp: BA WM6 + GPS I-Tec BT-339
Wiadomość wysłana przez: Daniel1979 w Listopad 11, 2007, 00:27:14
Witam.

Po pierwsze:
Musisz sparować urządzenia. Kod  jest chyba standardowy (chyba) do wszystkich GPS 0000. Oczywiście podajesz go tylko w BA.
Po drugie:
Musisz ustawić port COM WYCHODZĄCY w ustawieniach BT dla swojego GPS , np 7.
Po trzecie:
Ustawiasz taki sam port dla GPS w programie , np. AUTOMAPA i najmniejszą wartość w bitach, bodajrze 4800.

No i powinno działać.  :ok:

Na płycie dołączonej powinna być jakaś instrukcja w pdf. Nie wiem czy kod 0000 zadziała z Twoim GPS'em. Ważny jest ten port wychodzący z BA.!!!!
Tytuł: Odp: BA WM6 + GPS I-Tec BT-339
Wiadomość wysłana przez: pisarz w Listopad 11, 2007, 01:11:58
super, działa! Wielkie dzięki!