PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Blackstone => Wątek zaczęty przez: Nijoo w Wrzesień 25, 2009, 12:05:58
-
Chłopaki mam taki problem. Użytkuje 2 karty sim różnych sieci a że nie mam dual sim porostu przekładam karty. Potrzebuję programu a najlepiej skrótu do szybkiego wyłączania modułu GSM i włączania. Wtedy karty mi sie logują prawidłowo.
Teraz musze wejść do Common Manager i tam wyłączyć i potem włączyć klikając kolejny raz moduł GSM.
Chciałbym skrót który z menu start wyłączy po wciśnięciu lub włączy moduł GSM.
Mam nadzieje ze w miarę jasno wytłumaczyłem o co mi chodzi. Mam podobny skrót który był na naszym forum dotyczy szybkiego włączania WiFI trzeba mi coś podobnego tylko do Modułu GSM
-
Czyli przekładasz karty bez wyłączania telefonu? Oj zły pomysł.
-
Najpierw wyłączam moduł GSM potem ekran przekłądam karty i włączam GSM. Czy to może uszkodzić sprzęt?
-
oj zdecydowanie TAK :E
-
a jak mozna wyciagnac sim bez wylaczania telefonu? Mi ta operacje blokuje bateria ;o
-
a jak mozna wyciagnac sim bez wylaczania telefonu? Mi ta operacje blokuje bateria ;o
w HTC HD bateria jest obok miejsca na kartę nie trzeba wyciągać bateri.
-
no to czemu u mnie blokuje to bateria? :/
-
Faktycznie ,robiąc kołyskę z karty można wyjąć i wsadzić kartę bez wyjmowania baterii.Normalnie nie da się.
-
a jaki masz model telefonu ja pisałem że mam HTC Touch HD. Bateria jest obok nie zasłania wogóle slotu sim (wystarczy lekko podważyć paznokciem i wychodzi bez problemu
-
ba kołyskę można zrobić ale nie chciałbym złamać karty bo i po co...
-
telefon to najzwyklejszy HTC HD
(http://images44.fotosik.pl/205/9d55be85f2851c8cmed.jpg)
i bez wyginania karty nie można jej wysunąć. Ale jak się człowiek uprze to wszystko da się zrobić , nawet drugiego człowieka.
Zrobili tak żeby najpierw wyjąć baterię a potem kartę a nie wyginać ją paznokciem.Tak jest we wszystkich telefonach jakie miałem,karta jest pod baterią.
-
i bez wyginania karty nie można jej wysunąć. Ale jak się człowiek uprze to wszystko da się zrobić , nawet drugiego człowieka.
Zrobili tak żeby najpierw wyjąć baterię a potem kartę a nie wyginać ją paznokciem.Tak jest we wszystkich telefonach jakie miałem,karta jest pod baterią.
Właśnie sprawdziłem, można to spokojnie zrobić, lekko podważyłem paznokciem i karta spokojnie wyszła.
-
Zmiana SIM na wlaczony telefonie - tez slyszalem ze to zly pomysl...
Ja do wylaczenia modulu GSM uzywam odpowiedniego skrotu z Mobile Shella - 3 szybkie niemal intuicyjne tapniecia i juz po krzyku...
-
racja, mozna wystarczy podgiac ja paznokciem i od drugiej strony pchnac zeby wyszla.