sortowanie do folderów

  • 6 Odpowiedzi
  • 913 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sortowanie do folderów
« dnia: Czerwiec 30, 2009, 12:22:45 »
Czy jest taka możliwość, aby aplikacje instalowane na karcie pamięci wrzucać do folderów na telefonie? np w energyromie jest tak, że folder gps zawiera parę pierdół wgranych razem z romem, natomiast automape mam zainstalowaną na karcie i musze odpalać ją przez totalcomandera. Chodzi mi o coś typu skróty do plików jak w normalnym windowsie na komputerze.

A tak przy okazji. Jaka jest inna możliwość zrobienia tapety na wszystkich zakładkach poza bg4alltabs, ponieważ on nie działa. Nie chce wgrywać też tych programów do personalizacji całego systemu, tj. zegarów, touchflo itd. Mały programik typu bg4alltabs ale zeby działał na najnowszym energyromie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2009, 12:25:55 wysłana przez damian205 »

*

Offline gino82

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Galaxy Note 2 , Galaxy Note 3 , Galaxy Tab S 8.4
Odp: sortowanie do folderów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2009, 18:28:41 »
Oczywiscie ze mozna musisz tylko utworzyc skrot programu w windows/Start Menu lub np windows/Start Menu/Programs.Nie wiem jak aplikacja mUn_background4allpages zachowuje sie na energyromie ale wiem ze jak robisz cos z TF3D(np nowy temat) to nalezy ja instalowac ostatnia bo po kazdej ingerencji program przestaje dzialac i trzeba instalowac od nowa.

Odp: sortowanie do folderów
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2009, 16:33:43 »
Jak to, po każdej ingerencji mam instalować TF3D? Jak narazie zainstalowałem mUn_background4allpages, zrobiłem soft reset i touchflo zatrzymane było na kalendarzu,(zawieszone) natomiast telefon działał (start i programy bez problemu). Jak w takim razie odpalić tf3d z tapetami?

*

Offline gino82

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Galaxy Note 2 , Galaxy Note 3 , Galaxy Tab S 8.4
Odp: sortowanie do folderów
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2009, 16:56:21 »
A  w jaki sposob chcesz zainstalowac TF3D?...Chodzilo mi o mUn_background4allpages.Jak masz TF3D2 / RHODIUM na swoim romie to moze niedziala,bo program jest pod pierwsza wersje TF3D.I na tej 1 wersji jak np.zmienisz sobie temat lub ikony a wczesniej instalowales mUn_background4allpages to wlasnie ten program przestaje dzialac i nalezy go od nowa odinstalowac i zainstalowac...

Odp: sortowanie do folderów
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2009, 18:11:48 »
Ok rozumiem, niestety program instalowałem jako ostatni a itak nie działa. Zna ktoś w takim razie zamiennik na nowsze romy?

*

Offline gino82

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Galaxy Note 2 , Galaxy Note 3 , Galaxy Tab S 8.4
Odp: sortowanie do folderów
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2009, 20:26:33 »

*

Offline bigimot

  • *
  • 62
  • Sprzęt: SGS2
Odp: sortowanie do folderów
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:06:51 »
A może CIR pomoże. Fajnie działa na WM6.1, na WM 6.5 nie testowałem.
"Program służy do uporządkowania programów i przypisania poszczególnym katalogom różnych ikon.
Program automatycznie umieści skróty do programów w odpowiednich katalogach (definiuje się to w pliku /windows/cir.ini)"

Jeżeli chodzi on drugą prośbę to może m9editor pomoże: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=464984