Witam,
ręce mi już opadają przy próbach z nagrywaniem rozmów na HTC Touch HD

. Często głos mojego rozmówcy jest bardzo zniekształcony, charczy i przerywa. Co dziwniejsze, to od czasu do czasu, dzwoniąca do mnie osoba nagrywa się z dobrą jakością. Myślałem, że ma znaczenie, z jakiego telefonu dzwoni-stacjonarny/komórka, ale chyba nie ma to jednak znaczenia.
Próbowałem już kilkakrotnie wgrywać łatkę audio z xda-developers, zarówno z plikiem 2_Way_Plus_InCall_Recording cab jak też z 2_Way_InCall_Recording cab, robiłem HR (poprzez ikonę wyczyść pamięć magazynową) - jednak nadal jest to samo. Czasami rozmowy nagrywają się dobrze, a czasami rozmówcę zagłusza dźwięk jakby w tle pracował jakiś wentylator/wiatrak i głos jest charczący i rwany. Co może powodować takie objawy???
Mam ten telefon dopiero miesiąc-od początku np.po podłączeniu do kompa i uruchomieniu Active Sync, pojawia się czasami w telefonie komunikat "Wystąpił problem z: services.exe". Nadmienię, że mam ROM 1.14.25874, a do nagrywania używam Vito Audio Notes.
Telefon jest na gwarancji i zastanawiam się czy dać go do autoryzowanego serwisu, ale czytałem w necie bardzo negatywne opinie nt. autoryzowanego serwisu CRC-Polska w Jankach k/Warszawy , czy będąc już zdeterminowany, próbować (po raz pierwszy w życiu) samemu wgrać ponownie ROM, licząc się z utratą gwarancji.
Kompletnie nie mam już koncepcji co dalej zrobić z tym problemem

Pozdrawiam,
Jarek