HTC TOUCH HD - GDZIE KUPIĆ? - informacje o miejscach zakupu !!!

  • 513 Odpowiedzi
  • 73574 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: HTC TOUCH HD - GDZIE KUPIĆ? - informacje o miejscach zakupu !!!
« Odpowiedź #510 dnia: Czerwiec 07, 2009, 02:25:10 »
No i odpowiedzieli:D
"Szanowny Panie,

dziękujemy za zgłoszenie dostępności telefonu HTC Touch HD, które wpłynęło do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej xx maja 2009 roku.

Uprzejmie informujemy, że stale  staramy się, aby została nam zapewniona odpowiednia ilość aparatów oraz żeby na rynek trafiła wystarczająca ilość sztuk odpowiadająca zapotrzebowaniu. Jednak zapotrzebowanie na wyżej wymieniony aparat przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego mogą wystąpić pewne niedogodności z otrzymaniem upragnionego modelu. Jednak każdy Punkt Obsługi może złożyć w imieniu Klienta zamówienie. Klient zostaje poinformowany, jaki jest czas oczekiwania na dany telefon i czy jest on nadal dostępny w Ofercie.

W chwili obecnej telefon HTC Touch HD jest dostępny w:
a) Playzone Gdańsk, ul. Rajska 4B;
b) Lublin Plaza, ul. Lipowa 13;
c) Rybnik Plaza, ul. Raciborska 16;
d) Warszawa GTC, ul. Woloska 12.

Nie posiadamy jednak informacji, kiedy powyższe telefony trafią do pozostałych naszych Salonów.
"...........

Odp: HTC TOUCH HD - GDZIE KUPIĆ? - informacje o miejscach zakupu !!!
« Odpowiedź #511 dnia: Czerwiec 07, 2009, 09:57:56 »
Stek bzdur...!!! wymyślonych przez Play żeby się klient odczepił....Na infolini podają ci miejsca gdzie są...a jak zadzwonisz bezpośrednio do salonu to otrzymujesz informacje...że telefonu nie ma ... ale co możesz złożyć zamówienie...
Osobiście dzwoniłem na infolinie i podali mi że w Warszawie na Woloskiej 12 sa zadzoniłem tam i co uslyszalem..."prosze pana nie wiem co mówią na infolini i czemu tak mówią ale ten telefon jest tylko na zamowienie i fizycznie go u nas nie ma...może pan złożyć zamówienie...jak będzie to do pana oddzwonimy ale cieżko powiedzieć kiedy będize dostawa i ile sztuk dostaniemy...."

*

Offline galeocerdo

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: HTC TOUCH HD - GDZIE KUPIĆ? - informacje o miejscach zakupu !!!
« Odpowiedź #512 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:22:06 »
Panowie - jeśli macie jakąś wiedzę - powiedzcie mi jak wygląda z dostępnością i ceną HD-ka z Japonii?

*

Offline assan

  • 10
Odp: HTC TOUCH HD - GDZIE KUPIĆ? - informacje o miejscach zakupu !!!
« Odpowiedź #513 dnia: Grudzień 14, 2009, 22:13:08 »
Witam

[CIACH]

Prosze przeczytac REGULAMIN FORUM !!! (OleYek)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 13:18:10 wysłana przez OleYek »