Dialer HTC Pomocy

  • 0 Odpowiedzi
  • 858 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Nijoo

  • ***
  • 286
Dialer HTC Pomocy
« dnia: Luty 10, 2009, 10:06:34 »
Wiem że było już o tym wiele razy ale jest to dla mnie bardzo denerwujące. Chodzi mi o to że od momentu wybrania numeru z innego telefonu na mojego HTC do momentu aż nie zadzwoni mija kilka sekund. Co najmniej 2 sygnały.
Zrobiłem praktycznie już wszystko zgodnie z opisem na forum czyli :
- skopiowałem dzwonek do głównej pamięci
- skróciłem go (mp3) do 30 sec
- zmieniłem w rejestrze HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Sounds\RingTone0 z  "apw3r" na  "apwr"
- w Tweak HD zmieniłem na bez opóźnień
Nadal lipa minimum 2 sygnały a w przypadku gdy tel wygaszony nawet 3

Zainstalowałem Yota Phone 1.1. To znacznie przyspieszyło połączenia ale Nie pasuje mi ta nakładka zwłaszcza zakładka telefonu - bo gdy zaczyna ktoś dzwonić dzwonek sie włącza po 1 dzwonku a nawet szybciej ale zakładka z dzwoniący po kilku sekundach efekt taki że ktoś dzwoni słyszę ale nie wiem kto dopiero po chwili pojawia sie zakładka telefon.

A co najlepsze gdy odinstalowałem Yota phone PL. to nie mam zakładki kontakty tej standardowej wyskakuje jakiś błąd Yota . Pomimo że już jest odinstalowane.

Pomóżcie co robić. Czy może zmiana radia pomoże jak tak to na jakie. Mój Rom to L26_THDV7.3_WWE.
Jak zainstalować poniwnie standardową zakładkę kontaktów bo ta z Yota jest super ale gdy zainstaluje same kontakty bez Phone to nie wybiera znów numerów typu *102# u mnie to sprawdzanie stanu konta. Kod ten działa dopiero gdy mam zainstlowane Yota phone. :(