wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)

  • 384 Odpowiedzi
  • 82218 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 26, 2008, 11:56:37 »
A propos czytania portu z GPS z częstotliwością 5Hz to znalazłem dzisiaj uboczny efekt. Chodzi o czas liczenia trasy z pozycji GPS.

Przeprowadziłem dzisiaj próby przeliczenia dla trasy 2706km w różnych konfiguracjach i wyniki są nastepujące:

a) Trasa wyliczona na zasadzie [punkt Start]-[punkt przez]-[punkt Koniec] - ok.45 sekund

b) Trasa przeliczona na zasadzie [punkt GPS 1Hz]-]-[punkt przez]-[punkt Koniec]: 1' 18"

c) Trasa przeliczona na zasadzie [punkt GPS 2Hz]-]-[punkt przez]-[punkt Koniec]: 2' 05"

d) Trasa przeliczona na zasadzie [punkt GPS 5Hz]-]-[punkt przez]-[punkt Koniec]: 4' 07"

Jeśli trasa jest długa i zmieni sie ale jedzie w kierunku celu to pół bidy ale jeśli pojedzie się przeciwnie to AM wchodzi w tryb ciągłej rekalkulacji gdzie jedna kończy drugą a do tego odnoszę wrażenie, że to nie rekalkulacja fragmentu ale kalkulacja całej rasy od nowa bo trwa to "wieki"!
To zjawisko występuje nie tylko na moim urządzeniu ale i było na poprzednim iPAQ 2750 więc na 100% występuje i u innych.

W związku zaproponowałem by podczas kalkulacji trasy port com jest czytany z częstotliwością 1Hz a może i 2Hz a podczas nawigacji wg ustawienia.
ISTQB Certified Tester

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 26, 2008, 12:38:34 »
A ja bym proponował ze względów 'higienicznych' tak długie trasy liczyć tylko w domu
i jeszcze w domu podzielić je na jednodniowe odcinki do bieżącego użytku na trasie.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 26, 2008, 12:54:24 »
A ja bym proponował ze względów 'higienicznych' tak długie trasy liczyć tylko w domu
i jeszcze w domu podzielić je na jednodniowe odcinki do bieżącego użytku na trasie.
Marku masz rację ale... pamiętam jak jeszcze miałem poprzedniego ipaq 2750 ale juz z odbiornikiem 5Hz (pierwszy przejazd z 5hz) i miałem spore problemy w wyznaczeniu trasy do Bydgoszczy 270km bo jak musiałem tu na terenie Warszawy pojechać przeciwnie to była trwająca wieki kalkulacja...... a wręcz o ile dobrze pamiętam zakończyło sie to zamknięciem programu.
A wracając do moich problemów to najprawdopodobniej mój sprzęt pojedzie do Laboratorium Automapy celem znalezienia przyczyny....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2008, 14:22:03 wysłana przez Puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline QMPEL

  • ***
  • 306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS N560, Samsung Omnia2, QSTARZ GPS extreme.
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 27, 2008, 01:45:01 »
PUNIEK-pociesz się, ze nie jesteś już osamotniony. Tez udało mi się powiesić AM z podobnymi objawami jak u ciebie i komunikatem od WM i to w twoim pięknym mieście.
Dodatkowo pojawia się u mnie zjawisko niepodnoszenia się obrazu po zminimalizowaniu . Ratunkiem dla obu przypadków jest resecik.

Z tymi czasami liczenia trasy, to ciekawostka. Sprawdzę u siebie.

Tak na marginesie, to dosyć fanie leżeć sobie wygodnie- jak ja teraz- w łóżeczku, w pędzącym nocnym pociągu i na AM obserwować gdzie się jest.
Pozdrawiam :ok:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2008, 23:24:34 wysłana przez QMPEL »

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 27, 2008, 10:05:23 »
PUNIEK-pociesz sie, ze nie jestes juz osamotniony. Tez udalo mi sie powiesic AM z podobnymi objawami jak u ciebie i komunikatem od WM i to w twoim pieknym miescie.
Dodatkowo pojawia sie u mnie zjawisko niepodnoszenia sie po zminimalizowaniu . Ratunkiem dla obu przypadkow jest resecik.

Z tymi czasami liczenia trasy, to ciekawawostka. Sprawdze u siebie.

Tak na marginesie to dosyc fanie lezec sobie wygodnie jak ja teraz w lozeczku w pedzacym pociagu i na AM obserwowac gdzie sie jest.
Pozdrawiam :ok:
QMPEL: będziesz fajny kumpel jak w trymiga wyślesz do supportu mailem opis tego co Ci się z tym stało. Przedwczoraj po dwóch tygodniach prób, testów, generowania wersji specjalnych... etc w pierwszym odruchu stwierdzili..... krótko mówiąc, że "ten typ tak ma". dzień później po przemyśleniu i dyskusji na czym stoimy umówiliśmy się, że sprzęt pojedzie do nich i znajdą przyczynę w ich Laboratorium. Jestem na 100% pewien, że sprzęt jest ok ponieważ wszystkie inne programy chodzą bez zarzutu i jest rzadkością, że coś się zawiesi. Działanie urządzenia jest stabilne... a już o wiele stabilniejsze niż poprzedniego grzebanego IPAQ 2750 z ruskim ROM-em... , którego AM uznała i na wiosnę w podobnych okolicznościach w ich Laboratorium znaleźli głęboko ukryty błąd w AM.
Tak że wracając do tematu... QMPEL... jak najszybciej zgłoś to do supportu mailem.

Pozdrawiam
ISTQB Certified Tester

*

Offline QMPEL

  • ***
  • 306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS N560, Samsung Omnia2, QSTARZ GPS extreme.
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 28, 2008, 23:04:49 »
Sorki, ale latam trochę po świecie i ten mój expres w reakcji na twojego posta PUNIEK, wyszedł taki jak expres PKP  :wink:. Jutro już będę w kraju i zabiorę się do opisywania. Teraz padam na pysk i pada mi net.
Pozdrowienia
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2008, 23:20:19 wysłana przez QMPEL »

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 28, 2008, 23:06:36 »
Sorki, ale latam trochę po świecie i ten mój expres w reakcji na twojego posta PUNIEK wyszedł taki trochę expres z PKP. Jutro już jestem w kraju i zabiorę się do opisywania. Teraz padam na pysk i pada mi net.
Pozdrowienia
Ok, liczę na Ciebie :)

Pozdrawiam
ISTQB Certified Tester

*

Offline QMPEL

  • ***
  • 306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS N560, Samsung Omnia2, QSTARZ GPS extreme.
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 30, 2008, 00:21:02 »
PUNIEK, napisałem już do supportu w sprawie wieszania się AM. Nie będę się rozpisywał co napisałem, bo w sumie objawy były dokładnie takie jak u ciebie, co nie znaczy oczywiście, że takie same przyczyny. Dodatkowym elementem, który czasem się u mnie pojawia, to brak ochoty do powrotu obrazu po zminimalizowaniu. Niestety wszystko się działo w dużym pospiechu w centrum 100licy i nie przyglądałem się zbyt dokładnie. Był to dzień wielu spóźnionych spotkań i "palonej gumy". Szybki reset i ponowne ustawienie trasy. W czasie zdarzenia pracowałem na wbudowanym module GPS, więc odpada związek z zewnętrznym odbiornikiem 5Hz.
Było to jakieś jednostkowe zdarzenie i po przejechaniu wielu km samochodem i innym środkami transportu, w PL i poza, nic się już więcej nie działo dziwnego. W odczuciu, to mi wyglądało na zmulenie urządzenia brakiem dostępnej pamięci i w końcu zawieszeniem i komunikatem od WM, ale to tylko odczucia.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:14:28 »
QMPEL: i o to chodziło. Jak napisałeś objaw był identyczny jak u mnie i nie przejmuj się, że nie potrafisz stwierdzić wszystkich okoliczności bo ja choć doprowadziłem do objawu kilkanaście/-dziesiąt razy nie potrafię do końca stwierdzić wszystkich okoliczności.....
Ważne, że poszło, ważne że widzą, że objaw występuje nie tylko u mnie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 09:15:59 wysłana przez Puniek »
ISTQB Certified Tester

Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 30, 2008, 13:02:38 »
Cześć

U kolegi wystąpił objaw opóźnionej reakcji AutoMapy. Sprzęk MIO chyba 550. Rozwiązanie okazało się wywalenie części punktów PIO z Miplo (miał chyba z 80tyś punktów).
Miał tego tak dużo że AM nie wyrabiała z przetwarzaniem. Po zmniejszeniu ilości punktów i zwiększeniu Pamięci objawy zwalniania znikły.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #340 dnia: Wrzesień 30, 2008, 13:27:40 »
Cześć

U kolegi wystąpił objaw opóźnionej reakcji AutoMapy. Sprzęk MIO chyba 550. Rozwiązanie okazało się wywalenie części punktów PIO z Miplo (miał chyba z 80tyś punktów).
Miał tego tak dużo że AM nie wyrabiała z przetwarzaniem. Po zmniejszeniu ilości punktów i zwiększeniu Pamięci objawy zwalniania znikły.
No dobrze... ale o co chodzi?
ISTQB Certified Tester

*

Offline fatom

  • *
  • 79
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #341 dnia: Wrzesień 30, 2008, 19:11:39 »
Witam
Mam zamiar kupić jakiś nowy moduł GPS. Możecie powiedzieć jakich używacie, chodzi mi o chipset MTK (bo on ma odświeżanie pozycji 5x/s). Konkretnie jaka nazwa i symbol.
pozdr.

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #342 dnia: Wrzesień 30, 2008, 22:04:35 »
Witam
Mam zamiar kupić jakiś nowy moduł GPS. Możecie powiedzieć jakich używacie, chodzi mi o chipset MTK (bo on ma odświeżanie pozycji 5x/s). Konkretnie jaka nazwa i symbol.
pozdr.
Nie każdy MTK ma 5Hz  .   Ten  ma : http://www.qstarz.com/news/news-20080415.htm
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #343 dnia: Wrzesień 30, 2008, 22:22:31 »
Witam
Mam zamiar kupić jakiś nowy moduł GPS. Możecie powiedzieć jakich używacie, chodzi mi o chipset MTK (bo on ma odświeżanie pozycji 5x/s). Konkretnie jaka nazwa i symbol.
pozdr.
Nie każdy MTK ma 5Hz  .   Ten  ma : http://www.qstarz.com/news/news-20080415.htm
Nieprawda... ma taki... musi mieć w nazwie Extreme......
ISTQB Certified Tester

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 30, 2008, 22:54:44 »
Cytat: RUKAT
Nie każdy MTK ma 5Hz 

Chyba się nie zgodzę, ZTCW chipset MTK ma zaszytą obsługę 5Hz, tylko nie każdy producent
i nie w każdym modelu udostępnia oprogramowanie dające możliwość zmiany częstotliwości odczytu pozycji.
W takich przypadkach do uruchomienia 5Hz potrzebne jest alternatywne oprogramowanie.
Nie miałem okazji czytać o chipsetach MTK nie obsługujących 5Hz, ani o modelach odbiorników GPS
opartych na tym chipsecie, w których nie dałoby się tego trybu aktywować,
więc jeśli takie znasz, to chętnie zweryfikuję swoja wiedzę w tym temacie :)
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline dek

  • **
  • 101
  • Sprzęt: hx4700 + AM 6.5
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 30, 2008, 23:53:22 »
... ani o modelach odbiorników GPS opartych na tym chipsecie, w których nie dałoby się tego trybu aktywować ...
Ja mam ebontek 3200 Pro, jak można w tym modelu aktywować 5 Hz?

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 07:08:46 wysłana przez Puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #348 dnia: Październik 01, 2008, 12:30:32 »
Witam
Mam zamiar kupić jakiś nowy moduł GPS. Możecie powiedzieć jakich używacie, chodzi mi o chipset MTK (bo on ma odświeżanie pozycji 5x/s). Konkretnie jaka nazwa i symbol.
pozdr.
Nie każdy MTK ma 5Hz  .   Ten  ma : http://www.qstarz.com/news/news-20080415.htm
Nieprawda... ma taki... musi mieć w nazwie Extreme......
Czytać ze zrozumieniem proszę   B) Nie napisałem że MTK nie ma obsługi 5HZ tylko że nie każdy ma  i pokazałem taki co ma 
A co do tego co napisał nocnyMarek że MTK wszystkie mają tylko trzeba pokombinować żeby uruchomić   Hm.. OK tylko że fatom pytał co ma kupić  i ja Mu na to odpowiadałem bo co Mu po potencjalnej możliwości  gdy za podobne pieniądze może kupić coś co działa od razu tak jak On chce bez kombinowania.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 12:32:04 wysłana przez RUKAT »
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #349 dnia: Październik 01, 2008, 12:37:48 »
No dobrze... nie zauważyłem.
Przy tym odbiorniku należy jedynie pamietać, że od razu to on ma 1Hz a by mieć 2,3,4, lub 5Hz należy to włączyć dodatkowym/załączonym programem z poziomu PC oraz to, że wyjęcie na kilka sekund przestawia go znów na 1Hz.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 12:39:53 wysłana przez Puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #350 dnia: Październik 01, 2008, 13:15:19 »

Przy tym odbiorniku należy jedynie pamietać, że od razu to on ma 1Hz a by mieć 2,3,4, lub 5Hz należy to włączyć dodatkowym/załączonym programem z poziomu PC oraz to, że wyjęcie na kilka sekund przestawia go znów na 1Hz.
A przy okazji Może by to wypróbować czy da się to przełączyć. Ma może ktoś qstarz bt-q818 bez Extreme (ewentualnie jakiś inny MTK)  i mógł by wypróbować na nim program do obsługi   qstarz bt-q818extream  (na przykład z stąd:  http://www.qstarz.com/download.htm   )
ale obawiam się że konieczna jest wymiana biosu w chipsecie
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #351 dnia: Październik 01, 2008, 14:06:41 »
A przy okazji Może by to wypróbować czy da się to przełączyć. Ma może ktoś qstarz bt-q818 bez Extreme (ewentualnie jakiś inny MTK)  i mógł by wypróbować na nim program do obsługi   qstarz bt-q818extream  (na przykład z stąd:  http://www.qstarz.com/download.htm   )
ale obawiam się że konieczna jest wymiana biosu w chipsecie
Tu jest link bezpośredni do managera: http://www.qstarz.com/download/QstarzGpsView1.1.0.rar
Napisane: Październik 01, 2008, 13:18:57
Mam pytanie dodatkowe: odnoszę wrażenie , że trasa alternatywna jest cieńsza na ekranie.... dotyczy to i linii trasy jak i strzałek.... czy zauważył ktoś to wcześniej i czy ewentualnie można ja pogróbić by była tak samo gruba jak ta normalna?
Pytam bo u mnie na ekranie VGA skala jest 2x większa niż na QVGA i trasa alternartwna jest cieńka (zbyt) niczym nitka do zębów....

pozdrawiam
ISTQB Certified Tester

*

Offline fatom

  • *
  • 79
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #352 dnia: Październik 01, 2008, 15:09:29 »
Dzięki wszystkim za informację i pomoc. Kupię MTK Q818 Extreme.
pozdr.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas jazdy)
« Odpowiedź #353 dnia: Październik 01, 2008, 22:51:13 »
A propos czytania portu z GPS z częstotliwością 5Hz to znalazłem dzisiaj uboczny efekt. Chodzi o czas liczenia trasy z pozycji GPS.

Przeprowadziłem dzisiaj próby przeliczenia dla trasy 2706km w różnych konfiguracjach i wyniki są nastepujące:

a) Trasa wyliczona na zasadzie [punkt Start]-[punkt przez]-[punkt Koniec] - ok.45 sekund

b) Trasa przeliczona na zasadzie [punkt GPS 1Hz]-]-[punkt przez]-[punkt Koniec]: 1' 18"

c) Trasa przeliczona na zasadzie [punkt GPS 2Hz]-]-[punkt przez]-[punkt Koniec]: 2' 05"

d) Trasa przeliczona na zasadzie [punkt GPS 5Hz]-]-[punkt przez]-[punkt Koniec]: 4' 07"

Jeśli trasa jest długa i zmieni sie ale jedzie w kierunku celu to pół bidy ale jeśli pojedzie się przeciwnie to AM wchodzi w tryb ciągłej rekalkulacji gdzie jedna kończy drugą a do tego odnoszę wrażenie, że to nie rekalkulacja fragmentu ale kalkulacja całej rasy od nowa bo trwa to "wieki"!
To zjawisko występuje nie tylko na moim urządzeniu ale i było na poprzednim iPAQ 2750 więc na 100% występuje i u innych.

W związku zaproponowałem by podczas kalkulacji trasy port com jest czytany z częstotliwością 1Hz a może i 2Hz a podczas nawigacji wg ustawienia.

Z tego co wiem to ta propozycja się im spodobała....
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2008, 11:22:23 wysłana przez Puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline noose

  • **
  • 189
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tanio, szybko, dobrze - wybierz 2
  • Sprzęt: Samsung Omnia + AM5EU
Testowa AM5.2.0 (637) - problem z płynnością
« Odpowiedź #354 dnia: Październik 07, 2008, 21:02:25 »
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy osoby, które mają zainstalowaną wersję 637 też mają problemy z płynnością:-( AM5.1 618 i 635 chodziło całkiem płynnie przy pliku z POI wielkości 1.05MB, jednak 637 z tym samym plikiem i takimi samymi ustawieniami się tnie :-( Robiłem HR, formatowałem kartę jako FAT16 i FAT32, jednak nic nie pomaga. Grafika mi się odświeża średnio co 2-3sek :| jakieś pomysły? Jakiej wielkości klastry powinny być na karcie? Karta 2GB Kingston Ultimate 120x.
Pozdrawiam,
Paweł
Było: Asus A696 WM6 + iGO 2006plus + AM5PL, Nokia 500 (na sprzedaż jak ktoś chce - tanio:P)
Jest: Samsung Omnia WM6.1 + AM5EU

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Testowa AM5.2.0 (637) - problem z płynnością
« Odpowiedź #355 dnia: Październik 07, 2008, 21:41:38 »
Nie mam żadnych problemów przy ciut większym pliku z POI.

*

Offline piona

  • ***
  • 358
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio Moov
Odp: Testowa AM5.2.0 (637) - problem z płynnością
« Odpowiedź #356 dnia: Październik 07, 2008, 21:43:40 »
Nie mam żadnych problemów przy ciut większym pliku z POI.

Tak z ciekawości spytam. Sa jakieś zauważalne zmiany na lepsze ? :)
piona

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Testowa AM5.2.0 (637) - problem z płynnością
« Odpowiedź #357 dnia: Październik 07, 2008, 21:52:54 »
Mam jakieś takie wrażenie jakby grafika nieco inaczej wyglądała (u mnie jest bardziej wyrazista).

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: wersje testowe - dyskusja testerów (było: Precyzja wskazań GPS podczas j
« Odpowiedź #358 dnia: Październik 07, 2008, 22:01:02 »
U mnie nie ma tego problemu w 637
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 07:16:18 wysłana przez Puniek »
ISTQB Certified Tester

*

Offline noose

  • **
  • 189
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tanio, szybko, dobrze - wybierz 2
  • Sprzęt: Samsung Omnia + AM5EU
Odp: Testowa AM5.2.0 (637) - problem z płynnością
« Odpowiedź #359 dnia: Październik 07, 2008, 22:02:32 »
@Puniek chciałem się dowiedzieć czy ktoś może miał ten sam problem i sobie z nim poradził, w końcu od tego jest forum;-)
Było: Asus A696 WM6 + iGO 2006plus + AM5PL, Nokia 500 (na sprzedaż jak ktoś chce - tanio:P)
Jest: Samsung Omnia WM6.1 + AM5EU