Domyślam się skąd tyle narzekań na routing. Bo AM czasem prowadzi inaczej niż my bysmy pojechali (a to wcale nie musi znaczyć, że źle).
Że jakąś trasę pokonywaliśmy przez 20 lat w jakis sposób, to wcale nie znaczy, że ta trasa jest np. najszybsza (tj. najkrótszy czas dojazdu).
Igo z dużego miasta do dużego prowadzi tylko krajówkami i żeby nie wiem co się działo na tych drogach. Uważacie, że taki routing jest ok?
Ja tak nie uważam. Bo czasem sto razy lepiej objechać zapchaną i zakorkowaną krajówkę.
Jak ktoś z dużego, do dużego miasta jedzie i koniecznie chce jechać najłatwiejszą trasą (czytaj drogi jak najwyższej kategorii), to po jaką cholerę mu nawigacja? Może jechać wg, drogowskazów i navi pomoże dopiero w znalezieniu konkretnego adresu w mieście.
Ciekawy jestem, która inna nawigacja wyprowadzi z Torunia na Wa-wę jak AM?
mój ulubiony przykładOczywiście zdarzają się błędy ale to skutek dopracowywania SR ale uważam, że jest to jeden najlepszych patentów AM (zaraz po MiploTraffic) i w chwili obecnej działa dobrze (nie idealnie - ale dobrze).
Połączone: Listopad 11, 2010, 11:05:38
... Niby poprawiona logike wyznaczanych tras...
A gdzies się tego doczytał?