Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.

  • 237 Odpowiedzi
  • 70514 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 12, 2010, 18:40:53 »
Jadąc codziennie do pracy mijam fotoradar o którym AM ostrzega mnie mniej więcej raz na trzy przejazdy. Tak jest od wersji 6.6.1. Kiedy wracam z pracy i mam go po lewej stronie ostrzeżenie jest raz na ok. 10 razy.
Nie znalazłem żadnej reguły dlaczego tak się dzieje. Podobnie zachowania obserwuję niestety jeżdżąc w trasy.

Sprawdź to ustawienie, jeżeli jedziesz wolniej to nie ostrzega.

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 12, 2010, 19:02:54 »
Koledzy ale tu nie chodzi o to ze jest ustawione ostrzeganie powyzej jakiejs tam predkosci ale tylko i wylacznie o to ze raz ostrzega a raz nie. I nadal nie wiadomo (przynajmniej ja nie wiem) dlaczego tak sie dzieje. Ps. Pomimo ze jest np od 5km/h.

*

Offline Roberto41

  • **
  • 117
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 12, 2010, 19:09:25 »
Koledzy ale tu nie chodzi o to ze jest ustawione ostrzeganie powyzej jakiejs tam predkosci ale tylko i wylacznie o to ze raz ostrzega a raz nie. I nadal nie wiadomo (przynajmniej ja nie wiem) dlaczego tak sie dzieje. Ps. Pomimo ze jest np od 5km/h.

Popatrz dokładnie w ustawienia, bo ja dużo jeżdżę z AM, teraz z nową betą i nie mam najmniejszych problemów z ostrzeganiem. Zawsze wtedy kiedy ma się odezwać, to to robi. Ja nie mam uwag, jest dobrze  :ok:

*

Bilunia

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 12, 2010, 19:13:12 »
kwojtow
To spróbuj wariantu "Przy trasie" i ustaw po 80 m z lewej i prawej, dolna ostrzegania 5 km/h i wyprzedzenie np. 500 m (bez znaczenia).

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 12, 2010, 19:34:25 »
Mam ustawione "przy trasie" ale nie na litość boską po 80m z kazdej strony ! Przeciez to powoduje taki zamet w ostrzeganiu ze szok. Czy Ty Bilunia np jezdzisz z takim ustawieniem po miescie ? A jesli tak to, nie przeszkadza Ci to, co wyprawia Automapa przy tym ustawieniu? Ja mam np ustwione po 20 metrow z kazdej strony. Bo ja kompletnie nie rozumiem po co te 80m ? Przeciez to nie wynika mam nadzieje z niedokladnosci mapy. Bo jesli tak to jest to jedna wielka porazka. Uwazam osobicie ze te 20m to juz jest za duzo. Nie bede tlumaczyl dlateczego bo wiekszosc z Was wie jesli jezdzi po miescie (i są w poblizu dwóch dróg: fotoradar stacjonarny i np kontrola drogowa).

Połączone: Listopad 12, 2010, 19:35:42
Koledzy ale tu nie chodzi o to ze jest ustawione ostrzeganie powyzej jakiejs tam predkosci ale tylko i wylacznie o to ze raz ostrzega a raz nie. I nadal nie wiadomo (przynajmniej ja nie wiem) dlaczego tak sie dzieje. Ps. Pomimo ze jest np od 5km/h.

Popatrz dokładnie w ustawienia, bo ja dużo jeżdżę z AM, teraz z nową betą i nie mam najmniejszych problemów z ostrzeganiem. Zawsze wtedy kiedy ma się odezwać, to to robi. Ja nie mam uwag, jest dobrze  :ok:

Nie jest dobrze. Gwarantuje Ci.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 12, 2010, 19:49:17 »
pliers
Zauważ co będzie, jeżeli ktoś korzysta z wariantu ostrzegania "Przy trasie" + "Pokazuj aż do minięcia" i ustawi dla "kontroli" odl. 1000m, a dla stacjonarnych np.  200m
W odl. 1000m zacznie go ostrzegać o ew. kontroli drogowej, natomiast o stacjonarnym, który będzie w odl. 250 - 1000m, na odcinku dojazdu do "Kontroli drogowej", ostrzeganie nawet nie piśnie.
Zawsze tak było w AM....
ISTQB Certified Tester

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 12, 2010, 19:55:10 »
pliers
Zauważ co będzie, jeżeli ktoś korzysta z wariantu ostrzegania "Przy trasie" + "Pokazuj aż do minięcia" i ustawi dla "kontroli" odl. 1000m, a dla stacjonarnych np.  200m
W odl. 1000m zacznie go ostrzegać o ew. kontroli drogowej, natomiast o stacjonarnym, który będzie w odl. 250 - 1000m, na odcinku dojazdu do "Kontroli drogowej", ostrzeganie nawet nie piśnie.
Zawsze tak było w AM....
Wszystko fajnie ale jak sie zaznaczy "pokazuj az do miniecia" to juz nie jest wyswietlanie info z odlegloscia do danego POI. Bo tylko raz ostrzeze na samym poczatku i ...  . Dla mnie to nie jest dobre rozwiazanie.

*

Bilunia

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 12, 2010, 19:58:51 »
80 m w wariancie "Przy trasie", zabezpiecza przed:
- niedokładnością mapy (współrzędnych GPS)
- błędami w lokalizacji POI
Nie ma w tym żadnego zamętu (jak piszesz), bo "Przy trasie", znaczy dokładnie to, a nie nic innego. To, że "coś" będzie na drodze obok, równoległej .... w odl. większej niż 80 m od wyznaczonej trasy, którą się poruszamy, na pewno nie będzie sygnalizowane, a raczej nie wyobrażam sobie miejskiej zabudowy z równoległymi uliczkami, oddalonymi od siebie o podaną wartość, a zapewniam Cię, że jeżdżę głównie po mieście.
Szukałeś powodu, więc wskazałem Ci jedynie jeden z możliwych. Argumenty, które przedstawiłem, też nie są chyba głupie. Nie pasuje Ci 80, to ustaw coś pomiędzy Twoją 20 m, a moją (80 m).
Ja tam wolę, by mi zapiszczało dwa razy za dużo, niż raz za mało. Niektórzy nawet sobie wyłączają sygnalizację z drugiej strony jezdni  :wink:, a później się dziwią, że nie ostrzegło, lub skąd rachunek z pięknymi fotkami. :proud:
Dla mnie to nie jest dobre rozwiazanie.
Czasami z kilku złych rozwiązań, trzeba wybrać najlepsze dla nas. Najgorzej jest wtedy, jeżeli nic nie jest kogoś w stanie zmusić do jakiegokolwiek wyboru.
To, że w poprzedniej wypowiedzi zacytowałeś przykład złych ustawień, które podałem wcześniej, nie oznacza, że tak należy ustawiać. Jeżeli już coś cytujesz, to przeczytaj uważnie, czego dotyczyła cytowana wypowiedź i nie przypisuj jej innego znaczenia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2010, 20:06:01 wysłana przez Bilunia »

*

Offline tomek1970

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P560 + WM6.0
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 12, 2010, 20:03:17 »
Podczas jazdy punkt ten wyświetla się gdy mamy do niego ponad 600 m (na zrzucie radar1 - zaznaczony strzałką)
Po przekroczeniu magicznej granicy 600 m punkt znika z ekranu i oczywiście brak jakiegokolwiek ostrzegania - zrzuty radar2 i radar3.

Nie rozumiem dlaczego w ogóle on Ci się pokazuje. :mysli: Przecież go nie ma, bo jest przeterminowany. U mnie nie ma po nim śladu.
W normalnym układzie też nie widać u mnie tego radaru, pokazuje się tylko podczas nawigacji w dużym oddaleniu, spróbuję synchronizacji "pobierz jednorazowo wszystko", może to coś zmieni.

Edit:
Pobierz wszystko nie pomaga, radar nadal się pojawia, cóż widocznie u mnie tak musi zostać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2010, 20:18:01 wysłana przez tomek1970 »

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 12, 2010, 20:10:04 »
No czyli jednak i ja mialem nieco racji piszac o niedokladnosciach w mapach i dodatkowo oczywiscie w umiejscowieniu POI. Z tym "przy trasie" to zapewne masz racje i nie chce sie "klocic". Byc moze ze pomylilem ten haotyczny sposob ostrzegania o POI z kilku ulic gdyz nie mialem wyznaczonej trasy. A wtedy naprawde jest hardcore na miescie (mowa o ostrzeganiu o POI) jak np zbiegają sie dwie ulice (jedna wpada pod ukosem w drugą). Taki przyklad jest dosc adekwatny jesli chodzi o miasto Siedlce i jedziemy ulicą Sokolowska w stronę Sokołowa Podlaskiego. Jest tu fotoradar stacjonarny 40km/h a na ulicy Jagielly na koncu jest: Kontrola drogowa. Ps. Dziekie za sugestie Bilunia. Pozdro.

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 12, 2010, 20:18:11 »
Byc moze ze pomylilem ten haotyczny sposob ostrzegania o POI z kilku ulic gdyz nie mialem wyznaczonej trasy.

Wtedy automatycznie przełącza się na wykrywanie kątowe. No i jest hardcore   B)

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 12, 2010, 20:22:34 »
Dzieki akubit za potwierdzenie moich przypuszczen. Ps. Oraz za normalny sposob dialogu. Bo widze ze niektorzy tutaj ... nie bede konczył nawet.

*

Bilunia

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 12, 2010, 20:40:07 »
Ps. Dziekie za sugestie Bilunia. Pozdro.
I to były tylko sugestie  :ok: Do tego, kilka argumentów. Przecież nikt nikogo, do niczego nie zmuszał  :wink:
Oraz za normalny sposob dialogu. Bo widze ze niektorzy tutaj ... nie bede konczył nawet.
Czasami lepiej doprecyzować, bo po takich zakończeniach pozostaje niesmak. Ja osobiście nie zauważyłem, by ktoś się z kimś kłócił, czy próbował coś na kimś wymusić
Każdy ma prawo źle kogoś zrozumieć, a wyjaśnienie niedomówień nie jest powodem do dąsów. Natomiast pozwoli uniknąć błędnej interpretacji faktów, przez innych użytkowników, którzy często czytają "wybiórczo".
Pozdrawiam kol. kwojtow :proud:

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 12, 2010, 20:50:33 »
Bo widze ze niektorzy tutaj ... nie bede konczył nawet.
:-?
Myślę, że jesteś przeczulony.

*

Offline darekgra

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SmartGPS 760 Vision
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 12, 2010, 21:10:40 »
kwojtow te 20 metrów w  niektórych przypadkach możne być mało np. 3pasy  ruchu po 3.5m plus 5metrów od krawędzi jezdni do fotoradaru plus błąd w odczycie GPS plus niedokładność mapy i już jesteś w lesie, u mnie z ostrzeganiem o radarach i kontrolach wszystko ok, sprawdź te prędkości bo to ważne np radar na 50-siątce i jak będziesz miał ustawione pokazuj powyżej 50 km/h to jak będziesz jechał 49 to AM nawet się nie zająknie że tam jakiś fotoradar jest

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 12, 2010, 21:26:05 »
Wszystko fajnie ale jak sie zaznaczy "pokazuj az do miniecia" to juz nie jest wyswietlanie info z odlegloscia do danego POI. Bo tylko raz ostrzeze na samym poczatku i ...  . Dla mnie to nie jest dobre rozwiazanie.
Jeśli masz pomysł to zaproponuj inne, rozsądne rozwiązanie ale takie by nie oszaleć nakładającymi się sygnałami...
ISTQB Certified Tester

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 12, 2010, 21:40:27 »
Pomimo zaznaczenia opcji 'usun po dojechaniu do celu' trasa u mnie w wersji 6.6.2 nie kasuje się.

Np. na demo trasa dobiega do końca, ale ponowne wyłączenie i włączenie AM powoduje że trasa nadal jest wytyczona.

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 12, 2010, 22:54:42 »
Czy ktos na Omni i900 ma podobny problem z zawieszaniem sie AM na 10-15 sek (czasem i 40) przy wpisywaniu nazwy ulic.
Dzis 5 razy resetowalem te cudo, bo myslalem, ze sie zwiesilo na dobre. Po wpisaniu i odcierpieniu 5 liter zaczyna dzialac w miare normalnie. Ten blad jest powtarzalny przy kazdym starcie.
Zainstalowalem program na czysto w nowy katalog, ale niesformatowalem karty. Mam juz dosc kopiowania 5 giga w te i we wte...

*

Offline Roberto41

  • **
  • 117
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 13, 2010, 01:04:17 »
Zainstalowalem program na czysto w nowy katalog, ale niesformatowalem karty. Mam juz dosc kopiowania 5 giga w te i we wte...
obawiam sie kolego, ze nie masz wyjscia i musisz pogodzic sie z formatowaniem karty przynajmniej raz na poltora miesiaca. Automapa pomimo ze jest fajnym programem, to niestety jest totalnym archaizmem z poprzedniej epoki. Silnik przestarzaly, program bardzo kruchy i bardzo wyczulony na podefragmentowana karte. Ja mam oprocz AM na karcie jeszcze Igo i TT i z tym nie ma zadnych problemow zamulania itp objawow. Moze 7ka bedzie godna 21 wieku. Na razie AM technologicznie sie zakotwiczyla w latach 90tych.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 13, 2010, 01:12:34 »
Ja jakoś od ponad roku jeszcze nie defragmentowałem (nie formatowałem) karty, instaluje różne programy w tym AM i niegdy nie miałem problemów, które miały by wskazywać na usterkę AM związaną z fragmentacją danych na karcie.
HTC HD2 + SD16GB
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline kwojtow

  • *****
  • 1035
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad VIVO ST, Sony Xperia Z, Asus A696
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 13, 2010, 01:22:40 »
Ps. Dziekie za sugestie Bilunia. Pozdro.
I to były tylko sugestie  :ok: Do tego, kilka argumentów. Przecież nikt nikogo, do niczego nie zmuszał  :wink:
Oraz za normalny sposob dialogu. Bo widze ze niektorzy tutaj ... nie bede konczył nawet.
Czasami lepiej doprecyzować, bo po takich zakończeniach pozostaje niesmak. Ja osobiście nie zauważyłem, by ktoś się z kimś kłócił, czy próbował coś na kimś wymusić
Każdy ma prawo źle kogoś zrozumieć, a wyjaśnienie niedomówień nie jest powodem do dąsów. Natomiast pozwoli uniknąć błędnej interpretacji faktów, przez innych użytkowników, którzy często czytają "wybiórczo".
Pozdrawiam kol. kwojtow :proud:
Wiem ze to byly sugestie. Dlatego tak a nie inaczej to okresliłem. I wiem ze nikt nikogo do niczego nie zmuszal. Dlatego nie wiem po co to napisales wszystko. Dla mnie osobiscie to jest oczywista oczywistość. EOT

Połączone: Listopad 13, 2010, 01:26:38
Ps. Dziekie za sugestie Bilunia. Pozdro.
I to były tylko sugestie  :ok: Do tego, kilka argumentów. Przecież nikt nikogo, do niczego nie zmuszał  :wink:
Oraz za normalny sposob dialogu. Bo widze ze niektorzy tutaj ... nie bede konczył nawet.
Czasami lepiej doprecyzować, bo po takich zakończeniach pozostaje niesmak. Ja osobiście nie zauważyłem, by ktoś się z kimś kłócił, czy próbował coś na kimś wymusić
Każdy ma prawo źle kogoś zrozumieć, a wyjaśnienie niedomówień nie jest powodem do dąsów. Natomiast pozwoli uniknąć błędnej interpretacji faktów, przez innych użytkowników, którzy często czytają "wybiórczo".
Pozdrawiam kol. kwojtow :proud:
Ważne ze wiesz o co chodzi. To juz duzo tłumaczy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2010, 01:26:38 wysłana przez kwojtow »

*

Bilunia

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 13, 2010, 01:40:48 »
ererce
Ctrl+Alt Ci szwankuje ?
Nie sądzę, by był to problem karty - raczej instalacji. Czasami się zdarza.
Chyba, że masz jakąś badziewiastą kartę, lub przed instalacją miałeś na niej śmietnik.
I podobno Omnia potrafi się nieźle wkurzyć, kiedy się o niej pisze "te cudo"
Oczywiście piszesz o v.6.6.2 - tak dla jasności?
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2010, 01:49:35 wysłana przez Bilunia »

*

Offline Kajotte

  • 35
  • Sprzęt: Pentagram Nomad P5210 + od AM 5.5.1 do najnowszej
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 13, 2010, 07:15:45 »
Akurat dzisiaj oddano do ruchu zupelnie nową  obwodnicę Ropczyc. Ok. 4,5 km świezutkiego asfaltu. Budowano ją od sierpnia 2008, i miała być oddana już rok temu. Na mapie AM nie ma śladu po tej obwodnicy, a chyba można było wprowadzić ją i czasowo zablokować... teraz będziemy czekać na obwodnicę Ropczyć do następnego wydania map, albo jeszcze dłużej :(

*

Offline Visitor

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA I, MDA Compact IV, HTC HD2, Galaxy S4
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 13, 2010, 08:37:08 »
Ja mam oprocz AM na karcie jeszcze Igo i TT (...)

Wow! Nieźle! Mało kogo stać na to, żeby mieć 3 nawigacje ot tak - dla zabawy.

*

Offline Roberto41

  • **
  • 117
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 13, 2010, 08:59:48 »
Ja mam oprocz AM na karcie jeszcze Igo i TT (...)
Wow! Nieźle! Mało kogo stać na to, żeby mieć 3 nawigacje ot tak - dla zabawy.

Typowa obłudna reakcja forumowicza pdaclub. Jak nie mam nic do powiedzenia, to zasugeruję, że kolega ma zapewne  oprogramowanie nielegalnego pochodzenia.  Ale zrobiłeś to bardzo subtelnie, bo zauważyłem, że często tu jadą po bandzie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2010, 09:01:34 wysłana przez Roberto41 »

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 13, 2010, 10:24:18 »
Ctrl+Alt Ci szwankuje ?
No wlasnie nic nie mozna zrobic - zwiecha jest kompletna. Nie dziala task bar, przelaczenie - jakby 100% zajetosci CPU

Cytuj
Nie sądzę, by był to problem karty - raczej instalacji. Czasami się zdarza.
Chyba, że masz jakąś badziewiastą kartę, lub przed instalacją miałeś na niej śmietnik.

Karta jest porzadna SanDisk i jakos do 6.6.1 tego problemu nie bylo.

Cytuj
I podobno Omnia potrafi się nieźle wkurzyć, kiedy się o niej pisze "te cudo"
Oczywiście piszesz o v.6.6.2 - tak dla jasności?
Nie wiem czy sie wkurza czy nie. 6.6.1 dzialala w miare ok. W 6.6.2 zaczely sie cyrki. Rowniez wrocilo dlugie wyszukiwanie fixa GPS, ktory w 6.6.1 dzialal nawet nawet.
Jesli chodzi o numer wersji to pomine to sprawdzenie. Testuje AM od wersji planu dla W-wy  :evil: wiec rozrozniam wersje.

*

Bilunia

Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 13, 2010, 11:23:47 »
No to napisałem też:
ererce
Nie sądzę, by był to problem karty - raczej instalacji. Czasami się zdarza.
Z tego co piszesz, to raczej nie pozostaje Ci nic innego, jak ponowna instalacja, na "czystej" karcie, lub powrót do 6.6.1.
W końcu 6.6.2 to beta, więc możesz się po niej spodziewać różnych psikusów. Jeżeli ich oficjalnie nie zgłosisz, możesz się z nimi spotkać również w kolejnym finalnym produkcie.
Może zrób też porządki w swoim PC, bo trudno oczekiwać by coś w takim stanie jak opisałeś, sprawnie obsłużyło program instalacyjny.
Pozdrawiam

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 13, 2010, 11:33:31 »

Sprawdź to ustawienie, jeżeli jedziesz wolniej to nie ostrzega.

Jadę znacznie szybciej (bo wiem że fotoradar jest pusty), więc to nie to. W między czasie nie mam też żadnego innego komunikatu który mógłby zakłócić ten o radarze. Natomiast zauważyłem że włączenie/wyłączenie funkcji "ostrzegaj o przekroczonej prędkości" nieco wpływa na to zjawisko, ale nie w taki sposób żeby można twierdzić że jak wałczymy ostrzeganie to nie gada o radarze i odwrotnie. Chyba w podobny sposób wpływa na ostrzeganie to czy mam skalę na "drzewka" czy na "dyskietkę" gdyż w tym drugim przypadku zjawisko występuje nieco rzadziej.
Czyżby brakowało komunikatu gdy procek jest nieco bardziej obciążony?
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2010, 11:36:59 wysłana przez emisiu »

*

Offline ererce

  • **
  • 175
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 13, 2010, 14:21:04 »
Nie sądzę, by był to problem karty - raczej instalacji. Czasami się zdarza.
Z tego co piszesz, to raczej nie pozostaje Ci nic innego, jak ponowna instalacja, na "czystej" karcie, lub powrót do 6.6.1.

Poddalem sie w miedzyczasie i zrobilem kopie na HDD i z powrotem. Problem zniknal tak jak myslalem, ale AM zaczyna mnie wkurzac. To jest dodatkowe 30 minut zabawy tylko dlatego, ze programistom z AM sie nie chce.
Jakos Garmin Nuvi aktualizowany co 2 miesiace nie robi takich jaj

Cytuj
W końcu 6.6.2 to beta, więc możesz się po niej spodziewać różnych psikusów. Jeżeli ich oficjalnie nie zgłosisz, możesz się z nimi spotkać również w kolejnym finalnym produkcie.

Zglosilem i podalem im rowniez rozwiazanie.

Cytuj
Może zrób też porządki w swoim PC, bo trudno oczekiwać by coś w takim stanie jak opisałeś, sprawnie obsłużyło program instalacyjny.

Moj PC nie ma nic do rzeczy. Instalacja nie byla problemem. Dzialanie AM na Omni powodowalo jej zwis i spowolnienie, a nie PC.

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Testy czas zacząć. 6.6.2 Beta czeka.
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 13, 2010, 16:11:02 »
... Jakos Garmin Nuvi aktualizowany co 2 miesiace nie robi takich jaj
Mnie AM też takich nie robi.  :P Ani na Omni ani na Nokii 500. :ok:
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .