Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest

  • 853 Odpowiedzi
  • 173379 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gps_am

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 13, 2008, 18:41:20 »
Cytat: Darek_Foto
Poprzednie menu, było wygodniejsze, więc nie wiem czym się kierowali powiększając ikony w menu, jak na ekranie dodatkowe przyciski są tak małe, że w czasie jazdy nie sposób w nie trafić (mam ekran 2,7 cala).

---------------------------------------

Jest do pobrania nowe menu, zmiany są niewielkie (nie ma tu co za bardzo mieszać).

Menu do pobrania tu: http://www.darekfoto.pl/automapa5/menu.rar

A taka jest różnica:

Różnica jest jednak duża. Mi dzisiaj udało się skasować trasę i to niezamierzenie. Ikona "skasuj" Jest w tym samym miescu co na wcześniejszym ekranie "modyfikuj". Dwa szybkie (w ruchu) dotknięcia ekranu i trasa została skasowana, gdyż kasowanie nie wymaga potwierdzenia. Przeniesienie ikony "skasuj" pozwoli uniknąć takich przypadków. Niektórzy mają czasem trasę złożononą z wielu punktów "przez", a że jest to trasa jednorazowa, to w zasadzie się jej nie zapisuje. Odtworzenie zaś, zajmuje sporo czasu i uwagi.

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 13, 2008, 18:45:05 »
Poprzednie menu, było wygodniejsze, więc nie wiem czym się kierowali powiększając ikony w menu, jak na ekranie dodatkowe przyciski są tak małe, że w czasie jazdy nie sposób w nie trafić (mam ekran 2,7 cala).

---------------------------------------

Jest do pobrania nowe menu, zmiany są niewielkie (nie ma tu co za bardzo mieszać).

Menu do pobrania tu: http://www.darekfoto.pl/automapa5/menu.rar




Bardzo dobra poprawka, teraz jest wygodniej   :ok: :ok: :ok:

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 13, 2008, 19:27:11 »
Panowie, czy tylko u mnie zniknęła ikonka stanu baterii ??
Nie mam jej na wyświetlaczu, w opcjach też nie mogę nigdzie odszukać włącz/wyłącz pokazywanie stanu baterii.

ikona jest i raczej tego z menu nie da się wyłączyć

może spr z zasilaniem (sorry, ale czasem się zdarza)

Nie ma. Podłączałem się w samochodzie dzisiaj dwukrotnie, bez ładowania też nie ma i po włączeniu w domu do stacjonarnej ładowarki również nie ma. A w 4.5.3 nie było gdzieś w menu możliwości włączenia/wyłaczenia pokazywania tej ikonki ??

*

Dżeju

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 13, 2008, 19:30:12 »
Po zrobieniu ok. 700 km na AM5 wrażenia są jakie są, generalnie pozytywne. Co do funkcjonalności nie mam nic do zarzucenia, ale pewne rzeczy "wołają o pomstę do nieba"  :]

1. Kto wpadł na taki porażający pomysł i wyrzucił nazwę ulicy, z górnej belki, na której jesteśmy obecnie   :O
2. Brak podziałki na mapie w trybie 2D - rozumiem, że szlę przeważyli maniacy 3D  :E
3. W Pilocie w miejscu prędkości, powinny być zastosowane takie same możliwości wybierania co ma być wyświetlane, jak w polach powyżej prędkości.
4. Dopracowania wymaga "czułość" ogranicznika prędkości zależnie od terenu, tj. zmiana panelu na kolor czerwony, po przekroczeniu prędkości dozwolonej w danym miejscu
5. Dopracowania wymaga, także wyświetlanie POI przy większej skali - u mnie przynajmniej to nie działa poprawnie

Co do reszty brak uwag. Na temat układu Menu się nie wypowiadam, gdyż każdy i tak może dopasować go pod siebie.

*

Offline Dolek

  • *****
  • 2023
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Waze znakomicie się sprawuje
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 13, 2008, 19:41:05 »
Po zrobieniu ok. 700 km na AM5 wrażenia są jakie są, generalnie pozytywne. Co do funkcjonalności nie mam nic do zarzucenia, ale pewne rzeczy "wołają o pomstę do nieba"  :]

1. Kto wpadł na taki porażający pomysł i wyrzucił nazwę ulicy, z górnej belki, na której jesteśmy obecnie   :O
2. Brak podziałki na mapie w trybie 2D - rozumiem, że szlę przeważyli maniacy 3D  :E
3. W Pilocie w miejscu prędkości, powinny być zastosowane takie same możliwości wybierania co ma być wyświetlane, jak w polach powyżej prędkości.
4. Dopracowania wymaga "czułość" ogranicznika prędkości zależnie od terenu, tj. zmiana panelu na kolor czerwony, po przekroczeniu prędkości dozwolonej w danym miejscu
5. Dopracowania wymaga, także wyświetlanie POI przy większej skali - u mnie przynajmniej to nie działa poprawnie

Co do reszty brak uwag. Na temat układu Menu się nie wypowiadam, gdyż każdy i tak może dopasować go pod siebie.


Przychylam się do opinii. Ja dzisjaj ok. 200 km, ale jutro mam trase do Poznania więc ponad 700 km przejadę. Jak na razie działa stabilnie, jutro zostanie ostro sprawdzona.

Nazwy ulic i nazwy za manewrem rzeczywiście mało czytelne i nie wiadomo gdzie patrzeć.
Brak podziałki w 2D jest niedopuszczalny !!
Pasek postępu to jakieś nieporozumienie.
Przy wyświetlaniu w pionie (ja przynajmniej tak używam - Mio P550) klawiatura ekranowa ma jakiś dziwny kształt. Literki są wąskie a jakos tak dziwnie wysokie. W 4.5.3 można było dużo wygodniej np. w trakcie jazdy trafić w odpowiednią literkę, tutaj prawie jest to niemozliwe albo bardzo utrudnione.

To takie pierwsze uwagi.

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 13, 2008, 19:43:16 »
no i jest beta 2
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

*

Offline redi

  • ****
  • 636
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad DUXO, Toshiba Encore
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 13, 2008, 19:44:57 »
No i mamy juz beta 2:-)

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 13, 2008, 20:01:50 »
no i jest beta 2

Ciekawe jak się wam spodoba mój pomysł, który zaledwie przedwczoraj 'kupili' i już wprowadzili w życie  :proud:

Aż zacytuję fragment swojego maila do supportu:
- W temacie punktów 'ulubionych', chciałbym przypomnieć propozycję dołożenia do zestawu
'dom' i 'praca',  trzeciego stałego elementu: 'ostatnia pozycja samochodu' - punktu, który
zapamiętywałby współrzędne GPS w momencie wyłączenia zewnętrznego zasilania, co w praktyce
równać się będzie automatycznemu zapamiętaniu miejsca w którym PDA z AutoMapą
został wyjęty z samochodu. (ikonka z samochodem byłaby tu chyba całkiem na miejscu)
Byłby to taki automatyczny asystent, który w razie problemów z pamięcią właściciela samochodu,
mógł pomóc w jego odnalezieniu np. po wypadzie na grzyby, czy pozostawionego na dużym parkingu.
Żeby nie trzeba było pamiętać o kolejności: wyjmij z uchwytu (=wyłącz zasilanie) i potem wyłącz AM,
jeśli przy wyłączaniu programu była ustalona pozycja i jednocześnie włączone było zasilanie zwenętrzne,
to ta pozycja GPS też powinna być zapamietana.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline malypb

  • *
  • 84
  • Sprzęt: Samsung i780, Mio 550, NavRoad 430BT, Nokia 330, Nokia 500
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 13, 2008, 20:38:32 »
4. Dopracowania wymaga "czułość" ogranicznika prędkości zależnie od terenu, tj. zmiana panelu na kolor czerwony, po przekroczeniu prędkości dozwolonej w danym miejscu

To mozna regulowac w Ustawienia - Trasa - Komunikaty -> 5 strona.

*

Dżeju

Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 13, 2008, 20:43:53 »
Kolego myślisz, że o tym nie wiem  ???  Regulować sobie jak na razie można, ale na HP 6515 - bez efektu - przy skali ponad 1 km POI nie widać i już

*

Offline juha

  • **
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://juha.ovh.org
  • Sprzęt: N560
Szybkość godna podziwu :)
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 13, 2008, 21:00:54 »
Zapraszamy do udzialu w testach oprogramowania AutoMapa 5.0 beta 2

Glowne zmiany w stosunku do wersji beta 1 to:

 * Poprawki usterek wykrytych wewnetrznie i zgloszonych w testach beta 1

 * Dodatkowa "stojaca" strzalka manewru przy duzym nachyleniu mapy

 * Specjalny Punkt Ulubiony o nazwie Samochod tworzony automatycznie
   przy odlaczeniu zasilania zewnetrznego lub wyjsciu z AutoMapy.
   Ulatwia odnalezienie samochodu np. na parkingu, w lesie na grzybach itp.
 :)

 * Calkowite wylaczanie dzwieku po przytrzymaniu ekranowego przycisku
glosnika.
   Dziala analogicznie jak wylaczanie panelu nawigacyjnego przyciskiem
   wlaczajacym guziki ekranowe.

 * Pol-przezroczystosc paska postepu trasy.

***** UWAGA *****
*
*  AutoMapa 5.0 beta 2 dziala zarowno z mapami opublikowanymi
*  w polowie grudnia 2007 w wersji 4.5 (po wgraniu nowego hubnet)
*  jak i z nowa zaktualizowana mapa zalaczona w pakiecie testowym.

*

Offline literat

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Obecnie na etapie poszukiwań
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 13, 2008, 21:44:54 »
Ja za to jestem pod wrażeniem nowej mapy :) Wszystkie, ale to dosłownie wszystkie poprawki zostały naniesione :)

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 13, 2008, 21:47:51 »
właśnie ściągam i jestem ciekaw jak z kategoryzacja dróg, czy wreszcie poprawiona czy nie, bo w okolicach w których jeżdżę najczęściej była z tym tragedia
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

*

Offline WalZych

  • **
  • 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG4 z AM SygicEurop; HD2 na WM; AM6 EU; Asus TF201
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 13, 2008, 22:04:43 »
Niewątpliwie dobrym rozwiązaniem jest wyraziście widoczne czerwone tło licznika prędkości, przy przekroczeniu dozwolonej. Np. te maleńkie literki (przy ekranie pionowym) prędkości w TT to nieporozumienie. Znów AM górą!

Ale wygląda na to, że teraz będziemy mieć kupę pracy w "donoszeniu" do AM poprawek do map. Np. dziś jechałem 9-cio kilometrowym odcinkiem, na którym 500 m ma ograniczenie do 40km/h. Na czerwono świeciło mi przez całe 9 km. Oczywiście trzeba jeszcze uwzględnić, jak często zmienia się u naszych drogowców koncepcja umieszczania ograniczeń (i nie mówię tu o czasowych ograniczeniach ze względu na jakieś prace remontowo-bodowlane). To będzie pewnie cała zabawa, prawie jak z Miplo-POI

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 13, 2008, 22:09:56 »
No i mamy juz beta 2:-)
Ciekawe, czemu ja nic jeszcze o tym nie wiem...
Chyba zostałem wyautowany...  :wink:
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53

*

Stagos

Beta Automapy 5.0
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 13, 2008, 22:19:46 »
Jeśli jest już testowana Beta Automapy 5.0, to kiedy może się pojawić oficjalnie do ściągnięcia?

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Beta Automapy 5.0
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 13, 2008, 22:22:28 »
kto to może wiedzieć pewnie przed wakacjami

Jak nie będzie poważnych błędów, a na razie ich nie ma to dosyć szybko
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 13, 2008, 22:26:18 »
Czy występuje u Was problem polegający na tym, że:
1. Ustawiam punkt start
2.Ustawiam punkt koniec
3 Jest plumknięcie.....
i nic więcej... trzeba zrobić soft-reset
Podobnie jest czasem z wczytywaniem pliku trasy po prostu nie pojawiaja się opcje wybory rodzaju trasy i trasa nie jest wyświetlane.. tylko plumknięcie i wisi....
a tak wogóle to co 2,3 wytyczanie trasy kończy się po prostu zamknięciem sie programu!

Jestem rozczarowany ... myslałem, że nie będzie jeż problemów ze stabilnością aplikacji "a masz tu babo placek"....
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2008, 23:06:31 wysłana przez Lutek II »
ISTQB Certified Tester

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 13, 2008, 22:31:02 »
no i d... takie ulice jak Beli Bartoka czy Surowieckiego w Warszawie cały czas są traktowane jako drogi osiedlowe, a są to ulice z dwoma pasami w każdą stronę :( zgłaszam je od momentu pojawienia się wersji 4 beta i ciągle bez zmian :(
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

*

Offline juha

  • **
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://juha.ovh.org
  • Sprzęt: N560
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 13, 2008, 23:10:26 »
Nowe mapy w AM5b2 robia wrazenie. Np. W 60-tysiecznej Bialej Podlaskiej dodali nie tylko numeracje budynkow, ale i zarysy budynkow. To samo w mojej 18-tysiecznej miejscowosci. Jestem pelen podziwu. Wzrosla tez dokladnosc map w przypadku mojej miesciny. Juz wczesnie wydawalo mi sie, ze byly na niej wszystkie drogi, ale nie spodziewalem sie, ze dodadza drogi wewnetrzne jakichs zakladow, czy drogi biegnace przez lake, ktorymi rzadko ktokolwiek chodzi nie mowiac o jezdzeniu samochodem. Fiu Fiu, jest za co chlopakow pochwalic.

*

Offline literat

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Obecnie na etapie poszukiwań
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 13, 2008, 23:13:30 »
Czy występuje u Was problem polegający na tym, że:
1. Ustawiam punkt start
2.Ustawiam punkt koniec
3 Jest plumknięcie.....
i nic więcej... trzeba zrobić soft-reset
Podobnie jest czasem z wczytywaniem pliku trasy po prostu nie pojawiaja się opcje wybory rodzaju trasy i trasa nie jest wyświetlane.. tylko plumknięcie i wisi....
a tak wogóle to co 2,3 wytyczanie trasy kończy się po prostu zamknięciem sie programu!

Jestem rozczarowany ... myslałem, że nie będzie jeż problemów ze stabilnością aplikacji "a masz tu babo placek"....

Nic takiego u mnie nie występuje. Trasy są wyliczne bezproblemowo, nawet długie i skomplikowane :)

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 13, 2008, 23:20:42 »
No tak.. ale u mnie jest WM 6.0 a widocznie na różnych systemach zachowuje się różnie... poza tym na 4.5.3 nie było tego...
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2008, 23:23:37 wysłana przez Lutek II »
ISTQB Certified Tester

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Menu 'Pokazuj pozycję'
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 13, 2008, 23:36:24 »
Nadal zdecydowanie nie podoba mi menu 'Pokazuj pozycję'
(to wywoływane przez dotknięcie ekranu podczas jazdy)
Obecnie nawet nazwa tego menu ma się nijak do jego zawartości.
MZ jest to zupełnie niepotrzebnie zdublowane menu główne, zaledwie uzupełnione
o funkcję 'Objazd' (pojawia się tylko wtedy, gdy jest wyznaczona trasa)

Jedynym plusem tego menu jest dostęp do niego za pomocą stuknięcia w (prawie) dowolny
punkt na ekranie - łatwiejszy niż trafienie guzika 'Menu' w rogu ekranu, czy też innej ikony.
Niestety ten plus jest kompletnie niewykorzystany, bo zamiast służyć za
ścieżkę szybkiego dostępu do funkcji przydatnych w trakcie jazdy,
jest zaśmiecony zdublowanymi funkcjami menu głównego,
których użycie podczas jazdy może skończyć się tragicznie.

Może jestem dziwny, ale nie chcę mieć szybkiego dostępu do funkcji,
których nigdy w życiu nie użyję podczas prowadzenia samochodu ('Wczytaj mapę', 'O programie'...)
albo takich ('Ustawienia', ''POI'), których użycie może się skończyć dla mnie tragicznie
(bo wymagają dłuższego skupienia uwagi na ekranie).
Ale nie jestem też ortodoksą wyznającym, że podczas jazdy nawigację można sterować jedynie głosem,
uważam, że można całkiem bezpiecznie obsługiwać nawigację, jeśli nie wymaga to więcej
niż 2, najwyżej 3 niezbyt precyzyjnych dotknięć ekranu.

Proponuję całkowicie porzucić obecną koncepcję tego menu, zdecydowanie zrezygnować w nim
z podstron (czyli max. 6 pozycji) i przekształcić tak, by było ono, bezpieczne, użyteczne i pozwalało
na odrobinę indywidualności - dostosowania do własnych preferencji.

Proponuję by menu zawierało następujące pozycje:
-obowiązkowo: 'Objazd', 'Kasuj objazdy'
-propozycja 1: 2 wyłączniki 'Wyświetlanie POI' i 'Ostrzeganie'
                        umożliwiające natychmiastowe całkowite wyłączenie wyświetlania POI i ostrzegania
-propozycja 2: 2 'sprzętowe klawisze ekranowe' - z możliwością przypisania dowolnej funkcji AM
-propozycja 3: funkcja 'Rezerwa'
                        to w ramach nowatorskich funkcji zaawansowanych, niedostępnych w żadnym innym programie :)

Włączenie funkcji 'Rezerwa'- uruchamiałoby specyficzne 'ostrzeganie'
o najbliższych stacjach benzynowych na trasie - wskazywałaby aktualną odległość
do 2 stacji przy trasie:
-najbliższej
-najbliższej z preferowan-ej/-ych sieci
zlokalizowanych 'w zasięgu' tego co pozostało w baku, czyli np. na odcinku do 50km*

*tyle domyślnie ale odległość do samodzielnego zdefiniowania.

Użycie funkcji w sytuacji gdy trasa nie jest wyznaczona,
uruchomiałoby wyszukiwanie stacji benzynowych najbliższych aktualnej pozycji.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 14, 2008, 00:44:11 »
Jak przeglądałem menu pod względem zmian to zwróciłem uwage na ten stek bezsensownych ikon przy puknięciu
w ekran podczas nawigacji i zastanawiałem się czy tego wszystkiego nie wyp.......  :S

Co do tej "rezerwy" to pomysł juz był kiedyś wałkowany, ale nie doczekał sie realizacji  :( , a szkoda (ale się kolega napracował nad znaczkiem "rezerwa"  :ok:)
--------

Nowy ładny ekran startowy, dodatkowe strzałki przy żabiej perspektywie (bardzo pomocne rozwiązanie) i bonusik  :grin: :grin: :grin: (prawie jak NFS):


« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2008, 01:28:04 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 14, 2008, 02:08:23 »
Cytat: Dżeju
2. Brak podziałki na mapie w trybie 2D - rozumiem, że szlę przeważyli maniacy 3D  :E
5. Dopracowania wymaga, także wyświetlanie POI przy większej skali - u mnie przynajmniej to nie działa poprawnie

Też mi ten brak skali doskwiera, rozumiem, że upraszczanie, ale może bez przesady ...
Problemy z wyświetlaniem POI potwierdzam, po zaznaczeniu widoczności dla skali 5km
POI znikają już przy skali ok 350m, przy mniejszej znikają jeszcze wcześniej.
W dodatku nie ma jak tego ocenić, bo nie ma widocznej skali ...
żeby ją oszacować musiałem dopasowywać obszar mapy na AM4.5 i tam sprawdzić skalę... :mad:

Cytat: Darek_Foto
Co do tej "rezerwy" to pomysł juz był kiedyś wałkowany, ale nie doczekał sie realizacji  :( , a szkoda (ale się kolega napracował nad znaczkiem "rezerwa"  :ok:)

Nowy ładny ekran startowy, dodatkowe strzałki przy żabiej perspektywie (bardzo pomocne rozwiązanie) i bonusik  :grin: :grin: :grin: (prawie jak NFS):

Zarówno 'Rezerwa' jak i 'Bryka' mają już >> niemal rok <<, a jeszcze nie wdrożone ,
cóż czasem trzeba przewietrzyć szafę z pomysłami, eksponaty wypucować, podrasować i postawić na świeczniku  :lol:
A nuż ktoś z góry spojrzy łaskawym okiem ...  B)
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 14, 2008, 08:16:39 »
Widocznie wtedy potraktowali Twoje pomysły jako żart primaaprilisowy ;)
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/

*

Offline gps_am

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 14, 2008, 08:34:26 »
Cytat: Darek_Foto
... i bonusik  :grin: :grin: :grin: (prawie jak NFS):







Gdzie jest przełącznik do tej opcji? Przekopałem całe menu i nie znalazłem.

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 14, 2008, 08:37:47 »
No tak.. ale u mnie jest WM 6.0 a widocznie na różnych systemach zachowuje się różnie... poza tym na 4.5.3 nie było tego...


Tez mam WM6.0 i u mnie działa ok
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 14, 2008, 08:49:38 »
Gdzie jest przełącznik do tej opcji? Przekopałem całe menu i nie znalazłem.

No tu sobie wybierasz model:



 :grin: :grin: :grin:

P.S. Niech sobie ludziska przekopią całe menu, będą wiedzieć gdzie są jakie opcje   :E
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2008, 09:14:20 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Yako

  • ****
  • 508
  • Płeć: Mężczyzna
  • .: AutoMapa EU & iGO Primo :.
    • Jarosław Chmielewski - Wizytówka
  • Sprzęt: GoClever Navio 505
Odp: Betatesterzy do pracy! :) beta AM5 już jest
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 14, 2008, 08:58:17 »
Gdzie jest przełącznik do tej opcji? Przekopałem całe menu i nie znalazłem.
No tu sobie wybierasz model: http://mojeauto.net/photo/mangacarspl/Porsche911carrera997series.png  :grin:
No nie no...  :S Same Porsche-ówy...  :ohreally: Moje go nie ma, więc zostaje strzałka...  :P
Created By Yako - GSM PL +48 533 67 29 53