Beta AM 6.0 juz jest

  • 640 Odpowiedzi
  • 147563 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 13, 2009, 08:55:28 »
lepiej, żeby nie za szybko, bo sporo mają do poprawienia i lepiej niech to dobrze wytestują.  :wink:

*

Offline powerman

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Powersteam.Perfekcja w ekologicznym sprzątaniu i dezynfekcji.
  • Sprzęt: Samsung Omnia 8GB+  2GB microSD. AUTOMAPA 5.5.3
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 13, 2009, 09:36:29 »
Chyba automapa zwolniła swoich testerów i daje nam darmowy etat  :D :ok: dłużej ale za darmo :E

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 13, 2009, 09:46:06 »
... dłużej ale za darmo :E
Za darmo ?
Chyba nie. Bez ważnej licencji to sobie możesz...
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 13, 2009, 10:07:53 »
Chyba automapa zwolniła swoich testerów i daje nam darmowy etat  :D :ok: dłużej ale za darmo :E

Możesz jeździć za friko na najnowszych mapach i jeszcze Ci źle.

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 13, 2009, 10:24:05 »
Oficjalnie nie. Ale są przypadki, że przy kolejnym pobraniu tej samej wersji są zmiany.
Przy kolejnym pobraniu, to nie, ale w ramach korespondencji z AM przy usuwaniu konkretnego błędu, może zajść przypadek, że otrzyma sie kolejny "build".

Oczywiście AdamMie na rację  - już kilkakrotnie była sytuacja że ta sama wersja opublikowana oficjalnie na serwerze ulegała "po cichu" podmianie na wersję z drobnymi poprawkami z zachowaniem tego samego numeru wersji.

*

Offline powerman

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Powersteam.Perfekcja w ekologicznym sprzątaniu i dezynfekcji.
  • Sprzęt: Samsung Omnia 8GB+  2GB microSD. AUTOMAPA 5.5.3
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 13, 2009, 14:32:30 »
,,Możesz jeździć za friko na najnowszych mapach i jeszcze Ci źle".

Nie tak za friko bo mam wykupioną licencję... i    wcale nie pisałem że mi źle. :D

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 13, 2009, 14:59:39 »
Za friko  :shock: :shock: :shock:   Puki co to są jeszcze winni Nam dwie aktualizacje w tym roku  :S
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 13, 2009, 15:19:32 »
Zapewne będzie tylko jeszcze jedna w tym roku ( 03, 06, 10 i 12).

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 13, 2009, 15:37:27 »
no myślę podobnie.
Ale po co pisać o "całkowicie anonimowym" przesyłaniu danych skoro jest weryfikowana licencja. Jeśli to weryfikują, to ciekawe co jeszcze mogą ustawić do sprawdzenia.
Nie jestem przeciwny temu, ale jeśli to wersja beta to mogli chociaż udostępnić wszystkim a dopiero w w wersji finalnej zablokować.

Co przesyla mozna zawsze podgladnac w pakietach :) wiec to nie problem...

...Mnie bardziej interesuje czy to dobry kierunek, jak by nie patrzyc mi brakuje normalnego TMC ktory swietnie sie spisuje w EU - niestety w naszym kraju predzej zaby zaczna latac niz uruchomia TMC. Nawet w "glupich" Czechach dziala i spokojnie odbieram bedac w PL w rodzinnym miescie grrr

Taki system owszem ma szanse dzialac - tylko ile osob w PL bedzie udostepniac dane na bierzaco (przy cenach transmisji danych u naszych operatorow). Bez wiekszej ilosci informacji dostarczanych przez kierowcow bedzie to raczej srednio skuteczny system (zwlaszcza jesli chodzi o pokrycie calego kraju).

Nie wiem czy nie lepiej bylo by popracowac nad optymalizacja tego co jest obecnie i poprawieniem ergonomii obslugi - bo wiele osob wie jak zamotane jest obecnie menu. Nawet definicja swojego nie zawsze jest wyjsciem z sytuacji.





"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline sp4jkk

  • ***
  • 322
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.odkurzacze.elk.pl
  • Sprzęt: HTC ONE V, Nokia E51 i E52
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 13, 2009, 22:06:19 »
Dlatego uważam, że nie powinni wprowadzać ograniczenia licencji jeśli chodzi o wysyłanie danych. Nawet piraci niech wysyłają, w końcu też są dawcami informacji rzetelnych. A o to chodzi im więcej tym lepiej.
SPV M3100 był, był Samsung Omnia. Była Omnia jest Nokia E51 i E52 oraz HTC ONE V. Do nawigacji jest Lark 50.2.

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Beta AM 6.0 juz jest
« Odpowiedź #640 dnia: Listopad 13, 2009, 22:51:21 »
No niby tak... hmm sam nie wiem. Mialo by to jakas zalete... Ale i tak pytanie ile osob w PL (przecietnych "Kowalskich") bedzie wysylac dane - majac nawet oryginal. Na forum ok - ale tutaj sa pewni "maniacy" ;) Ja do takich moze nie nalze w sumie nawigacja dla mnie to uzyteczny dodatek a trase ktora pokonuje najczesciej (okolice Jeleniej Gory - Warszawa) to juz znam na pamiec tak jak i Warszawskie korki :) Wiec nawet nie wlaczam GPS-u :) Chyba ze czlowiek sie wybiera w jakies mniej znane rejony...

Z drugiej strony spora czesc uzytkownikow moze nie miec nawet pojecia jak wyslac dane itd.

Prawde mowiac osobiscie mam do tego troche sceptyczne podejscie - ale pozyjemy zonaczymy....


"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."