Pozostałe platformy > Bada OS

Wave sam się wyłącza

<< < (2/4) > >>

niepokorny666:
Sciagnij z forum Samsunga soft - najlepiej JEG /taki wgrywaja serwisy, bo jest najbardziej stabilny/ zapodaj mu go muliloaderem - mi cala sprawa zajęla dokladnie 18 minut i pozbylem sie logo Orange, odblokowalem router i Asfalta.

Aspic:
Również według mnie jest potrzebna zmiana lub aktualizacja systemu BADA OS np w KIES jest dostępna już aktualizacja do wersji 2.01 stabilna według mnie elegancka tylko nie podoba mi się że środkowym guzikiem nie wchodzimy już do menu a ze sklepu można za free ściągnąć nowego Asfalta 6 HD wszystko działa świetnie jak na razie (od około trzech tygodni) a na softy z neta radzę uważać większość to niestabilne BETA.

Kuboslaw:
Soft z neta z wersji 1.x można spokojnie wgrywać, wszystkie powinny być stabilne.
2.0 jak ja używam na 723 to faktycznie ma trochę błędów, ale już mi się nie chce wracać do 1.1  :E . A z tym środkowym guzikiem to faktycznie też mnie wkurza.

Co do samego problemu, masz jakaś kartę pamięci w telefonie? 2.0 ma problem (przynajmniej na 723) z czytaniem kart powyżej 4gb. Jak wgrałem 2.0 to z kartą 8gb (połowa zapełnioną muzyką) to co chwilę mi się telefon wyłączał. Usunąłem muzykę i wgrałem tak tylko 1gb i chodzi. Jak potem wgrałem resztę to znowu się wyłączał. Czekam na następną wersję żeby wreszcie móc wgrać całą kolekcję.

Takie pytanko, działa wam wyświetlanie tekstu piosenek w odtwarzaczu? Obsługiwane są już pliki .ogg?

Aspic:
Używam karty 8GB 6clasy i działa bez zarzutu. Jak jest słabsza clasa może się niestety trochę mulić fonik. Nie sprawdzałem pliku .ogg gdyż takich nie używam i nie do końca wiem o co chodzi z wyświetlaniem tekstu piosenek... Tytuł oraz wykonawcę normalnie pokazuje.

Kuboslaw:
Wejdź w ustawienia -> odtwarzacz mp3 i powinna tam być opcja "Tekst". Jeśli jest włączona i masz w pliku .mp3 zapisany jej tekst ( lyrics  :wink: ) to powinien się przewijać zamiast album cover. U mnie niestety wyświetla się tylko napis "Lyrics saved with MiniLyrics" a tekstu brak  :-|

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej