Pozostałe platformy > Bada OS

Darmowa nawigacja nDrive na BADA OS

(1/1)

Aspic:
Dla zainteresowanych darmową nawigacją w swojej fali przedstawiam sposób który pozwala na korzystanie z nDrive za free (również nie pobiera żadnych danych z neta podczas korzystania z aplikacji).


1 - Oczywiście musimy zainstalować w PC program Kies do obsługi SamsungApss
  - wybieramy kraj/lokalizacje Portugalia, zakładamy tam konto na nowym email-u (bo na tym co mamy w polsce juz nie przejdzie, powiadomi ze email taki już istnieje)
  - po zalogowaniu w sklepie portugaldzkim SA, musimy ściągnąć oryginalny bezpłatny program nDrive (tam jest FREE poniewaz wydawca pochodzi z tego kraju ważne by aplikację KONIECZNIE zainstalować na karcie pamięci).

2 - ściągamy paczkę mapy polskiej http://download.hellshare.pl/ndrive-10-2-6-pl-zip/6136148/ Podłączamy tel w trybie pamięci masowej Menu/komunikacja/narzedzia USB/pamiec masowa
  - odnajdujemy w tel katalog Others/__@@bada_applications@@__/1j38z33b6e/Data
    do tego katalogu kopiujemy pliki z katalogu plik licencji (plik licencji pozwala na wgranie dowolnej mapy wybranego państwa)

3 - Mapę naszego kraju plik POL_NT.map (Mapy dla wszystkich telefonów z badaOS są takie same) kopiujemy do katalogu
    Memory Card/Others/__@@bada_applications@@__/1j38z33b6e/Data/NDrive/Maps

4 - Spolszczenie nawigacji nDrive, jest to polski głos a zarazem pakiet językowy PL
    plik NataliaPL.zbi kopiujemy do Memory Card/Others/__@@bada_applications@@__/1j38z33b6e/Data/NDrive/voices

Następnie restartujemy telefon lub zmieniamy język np na eng i ponownie na POL po czym możemy śmiało korzystać z darmowej nawigacji w naszej fali.

Kuboslaw:
Trochę zagmatfane ale jak za free to się opłaca  :P Jak wyjdzie oficjalna Bada 2.0 to przetestuje bo teraz nie ma sensu i tak za chwilę będę instalował nowy release OS'u i pójdzie całą nawigacje w kosmos  :wink:

Aspic:
A ma być oficjalna wersja BADA OS 2.0 na Twoją falę 723...? Bo już na 8500 i 8530 jest od jakiegoś czasu a więcej nic nie słyszałem by wychodziło.

Kuboslaw:
Właśnie wyszła (przedwczoraj) następna wersja, tak poza tym nawet teraz przyjemnie się tego używa chociaż to beta  :)

batmando:
Dzieki wielkie śmiga aż miło super instrukcja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej