Pierwsze wrażenia z Auto Pilotem

  • 121 Odpowiedzi
  • 31480 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Pierwsze wrażenia z Auto Pilotem
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 17, 2007, 05:14:11 »
Cytat: "grisza[gen
"]
Co sądzicie o tej "protezce" ?

PS. Do szczęścia brakowało tylko włączania/wyłączania BT:

Rozwiązałem to przy pomocy ToggleBTh - programik który służy tylko do przełączania stanu BT


No właśnie cały problem w tym, że to kolejna proteza do czegoś co musi zostać rozwiązane systemowo. Ale póki co należy probować zastąpić programistów AP w zmianie programu.

Do włączania BT (nie tylko w AP bo jes to kwestia określenia programów) dobry jest ozBT (http://ozbt.da.ru)
Polecam Regulamin forum !!

*

Offline grisza[gen]

  • ***
  • 266
  • Płeć: Mężczyzna
    • FotoGrisza
  • Sprzęt: [StarTrek][Nokia 770][Nokia 70][MIO P550M][Nokia 9210i][Nokia Ld-3W][Simpad SL4]
Pierwsze wrażenia z Auto Pilotem
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 17, 2007, 15:40:54 »
Cytuj
No właśnie cały problem w tym, że to kolejna proteza do czegoś co musi zostać rozwiązane systemowo. Ale póki co należy probować zastąpić programistów AP w zmianie programu.

Dokładnie - jednak zanim nie zostanie to zaimplementowane w AP da się jakoś bezstresowo przeżyć ;)

Cytuj
Do włączania BT (nie tylko w AP bo jes to kwestia określenia programów) dobry jest ozBT (http://ozbt.da.ru)

Czytałem o nim, jednak wybrałem ToggleBTH, ze względu na łatwość użycia - nie trzeba go instalować i mieć uruchomionego, może leżeć gdziekolwiek - nawet w folderze softu do navi ;)

Wykombinowałem też w robocie "ynteligentniejszą" ;) wersję obsługi BT.
Gmerając po rejestrze zauważyłem że w "HKLM","System\State\Hardware","Bluetooth" gdy BT jest wyłączone siedzi sobie wartość 8, jak BT działa wartość 9 i wykorzystałem to do wykrywania czy BT chodzi, czy nie.
Nie wiem jak jest w innych poketach, więc jakby ktoś mógł sprawdzić byłoby miło :)

Efekt jest taki:

# Odczyt z rejestru
bth = RegRead ("HKLM","System\State\Hardware","Bluetooth")
# 9 - włączony
# 8 - wyłączony

#Jak bluetooth wyłaczony, to go właczamy
If (bth=8)
runwait ("\Storage Card\Program Files\AutoPilot\ToggleBTH.exe")
EndIf

# Start programu
# RunWait(" ") i te rzeczy


#Jak bluetooth wyłaczony na początku, to go wyłaczamy na końcu :)
If (bth=8)
runwait ("\Storage Card\Program Files\AutoPilot\ToggleBTH.exe")
EndIf


Czyli - skrypt włącza BT jak jest potrzebny, a nie dotyka jak już działa. Na końcu stan też jest przywracany.
Dawniej ludzie byli bliżsi sobie. Musieli. Broń nie niosła daleko.