PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => AutoMapa => Wątek zaczęty przez: joker392 w Grudzień 17, 2008, 19:32:59
-
Mam problem z instalacja AM 5.1.0 na urządzeniu TRAK 4,3" . Otóż przy odpalaniu programu pojawia sie komunikat ze nie znaleziono w systemie skorek dla rozdzielczosci 480x272. Co mozna poradzic? Instalując 5.2 juz sie ten komunikat nie pojawia, ale nie dotarł do mnie jeszcze kod z nową subskrypcja a swędzi mnie zeby wypróbować juz nową maszynke :)
Pozdrawiam.
-
Jak nie dotarł kod to ciekawe jak pobrałeś i skąd wiesz że problem nie występuje w 5.2 :-?
-
Nie bądź taki podejrzliwy, ze strony ściągnąłem. Program sie odpala normalnie, ale nie moge zarejestrowac mapy na poprzedniej licencji ktora wygasla.
-
Kolego to jak kod już do ciebie dotrze, to pobierzesz sobie komplet 5.2 z mapami i skórki sie pojawią - będziesz zadowolony :evil: :evil: :evil:
-
Ehhhhh, zle sie chyba wyrazilem z tym kodem :/ I dopiero przy porannej kawie przyszlo mi do glowy dlaczego takie baty dostałem :)