PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => AutoMapa => Wątek zaczęty przez: rymi w Sierpień 19, 2006, 15:06:10
-
Wczoraj dostalem z pracy starego Compaq iPAQ H3870. Wgralem sobie Automape 3.9.6.1 z mojego HP iPAQ hw6515 i mam teraz taki komunikat:
(http://molsz.republika.pl/h3870automapa.jpg)
Sciagnalem i wgralem AutoMapa PPC Demo 3.9.5 z Polska DEMO 3s i Automapa normalnie sie odpala.
Kurde - ki diabel ??
-
Bosz...
-
Witam
Automapa dziala na Ipaq 3870 z systemem 2002 oraz 2003 z tym, ze na w systemie 2002 nie dziala witamina.
-
Jaka witamina ?
Wzialem wlozylem swoja plyte z Automapa [ktora byla w zestawie z hw6515] i zainstalowalem. Potem zrobilem upgrade do najnowszej wersji map 3s
-
123456789
-
Tak - to samo mi dzis odpowiedzieli z supportu AM
Czemu tak utrudniaja ?? To jakies szalenstwo przypisywac soft do urzadzenia :/ W swiecie komputerow nie ma czegos takiego. A palmtop to w koncu tez komputerek tyle ze maly.
-
W "świecie" komputerów też tak jest. np. system operacyjny Windows Oem jest przypisany do danego komputera/części.
-
Czemu tak utrudniaja ?? To jakies szalenstwo przypisywac soft do urzadzenia :/
To nie szaleństwo... raczej zabezpieczenie przed piractwem
-
nie dziala witamina.
Przed napisaniem następnego postu proponuję zapoznać się z regulaminem tego Forum. :S
-
123456789
-
Dzieki za info - zreszta znowu ;) to dzis sami powiedzieli o tym przeniesieniu licencji.
Zmusze szefa do kupna Automapy [wzialem tego iPAQa bo ma wiekszy ekran i myslalem, ze przerzuce Automape i bede na nim uzywal zamiast na hw6515, ale jesli jest to tak utrudnione to swojej nie chce sie pozbywac - niewiadomo jak dlugo bede tutaj pracowal ;) ]