Witam !
Problem jest następujący: Podczas planowania trasy i zaznaczania na mapie różnych punktów przelotowych wyświetlają się wg. mnie bzdurne opisy, np.; zaznaczam punkty : Przeźmierowo, Baranowo, Swadzim i we wszystkich przypadkach wyświetla się i zapisuje w "Ostatnio wybieranych" Tarnowo Podgórne.PL.Tak samo zaznaczając punkt przelotowy na trasie 24 Gorzyń wpisuje się "Międzychód". Jeżeli otworzę "Ostatnio wybierane" i chcę wybrać jakieś punkt docelowy np. Baranowo to widzę kilka identycznych pozycji "Tarnowo Podgórne" - która doprowadzi mnie do Baranowa ?
Tych punktów a także wyznaczanych tras (łącznie z błędnymi) gromadzi się tyle że mam obawy czy nie "zapchają" pamięci - i tu pojawia się następny problem: Jak to skasować ?
Instrukcji nie ma, a sam nie mogę znależć tej funkcji - POMÓŻCIE !
PS. Tak na marginesie: AM 4.0 jest chyba w tej chwili najbardziej kulejącym softem nawigacyjnym - pocieszam się że być może to tylko wersja ćwiczebna...
Na szczęście została mi AM 3.9 i AP.
Pozdr.
BM