Witam
Napisałem już o tym do supportu, ale chciałbym się dowiedzieć czy to tylko u mnie się przytrafiło. Czy może Wy też możecie wywołać to dziwne zachowanie AM.
Wersja AM 5.5.1 i 5.5.2
Lokalizacja: Warszawa
Sprzęt: MDA Compact III
Trasa wyznaczona przez AM kierowała mnie aleja Prymasa Tysiąclecia, od strony Dworca Zachodniego w kierunku Woli. Miejsce docelowe to: ul. Żytnia. AM zasugerowała jazdę dołem, pod wiaduktem i skręt w prawo, na rondzie, w ulicę Wolską.
Na tym odcinku o godz.18 jest zwykle korek, więc w trakcie jazdy założyłem objazd na odcinku 1km.
AM przeliczyła trasę i skierowała mnie prosto, przez wiadukt. Czyli wszystko w porządku.
Będąc w połowie wiaduktu (między ul Kasprzaka i Wolską), wyłączyłem blokadę. AM ponownie przeliczyła trasę i zasugerowała skręt w prawo, w ulicę Wolską. Ten manewr może się udać tylko zeskakując z wiaduktu lub cofając się pod prąd
Wygląda na to, że AM nie wiedziała że jadę wiaduktem.
Sytuację powtarzałem 3 razy (przez trzy dni wracając z pracy) i za każdym razem AM po zdjęciu blokady sugerowała "zeskoczenie" z wiaduktu, więc nie jest to raczej chwilowy błąd GPS.
W załączniku zrzut jak to mniej więcej wyglądało.
Pozdrawiam
Mario