PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Nawigacja GPS => AutoMapa => AutoMapa WinCE, WM, WP6.x => Wątek zaczęty przez: harvard w Kwiecień 04, 2011, 06:33:57

Tytuł: Mio P550 znikające skróty w start po restarcie
Wiadomość wysłana przez: harvard w Kwiecień 04, 2011, 06:33:57
Zainstalowałem AM 6.7 na kartę i dodałem skrót z karty do menu w Mio p550. jednak po restarcie znika mi skrót. Jak go zapisać na stałe? ktoś przede mną instalował AM 4 na urządzeniu i po restarcie pojawia się za każdym razem na 'pulpicie' tz. opcja dzisiaj gdzie mam info u userze datę itp. jak na stałe pozbyć się AM 4 tej stare - jak nie widać jej w usuń program.
dzięki
Tytuł: Odp: Mio P550 znikające skróty w start po restarcie
Wiadomość wysłana przez: edwardk w Kwiecień 04, 2011, 11:15:43
Uruchom program instalacyjny AM na PC i w pierwszym oknie zaznacz funkcję Dezinstalacja i postępuj zgodnie ze wskazówkami programu.
Powodzenia.
Tytuł: Odp: Mio P550 znikające skróty w start po restarcie
Wiadomość wysłana przez: Bilunia w Kwiecień 05, 2011, 00:59:27
harvard
Zerknij do:
Folder główny\Windows\Menu Start\Programy
Może tam znajdziesz swój "nadmiarowy" skrócik i wystarczy go usunąć.
A może w pamięci flash masz (miałeś) zainstalowaną 4-kę, a na karcie SD masz 6.7 :wink:
Może ktoś zamiast zdeinstalować 4-kę, poszedł na skróty i tylko wywalił folder z AutoMapą.
Twoja instalacja na SD i 1-sze uruchomienie AM też chyba nie do końca było poprawne. Sprawdź, czy na karcie masz folder "2577". Gdybyś przy pierwszym uruchomieniu potwierdził wszystkie zapytania, to nie musiałbyś kombinować z kopiowaniem skrótów.
Czasami, w takich sytuacjach, tak dla świętego spokoju, warto się odważyć na HR i instalację od nowa. Trochę roboty, ale za to ile spokoju :proud: